PREČO prispievate na madness?

 

 

Otázka je jasná, zaujímajú ma vaše odpovede, pokojne môžu byť aj obšírnejšie. Kto má chuť, môže zodpovedať aj nasledujúce otázky:

 

1. Ako dlho prispievam na madness?

2. Ako často sem chodím? Často prispievam/komentujem, alebo sledujem?

3. Mal/a som obdobie, keď som na madness nechodil/a? Prečo?

4. Zmenilo sa niečo v mojom pohľade na madness od času, kedy som sa zaregistroval/a?

5. Čo mi chýba na madnesse?

6. Čo by som chcel/a zmeniť na madnesse?

7. Čo by ma viedlo k tomu, aby som sa na stránku madness už nevrátil/a?

8. Prispievam aj na iné portály? Aké? V čom sa líši madness od iných? Aké má výhody?

 

 

K.

 

 

 

Komentáre k diskusnej téme

Usporiadať: Prejdi na stránku:
Jana Barillová
na madness som kedysi chodievala pravidelne, ale odkedy je nejaká porucha v komentovaní príspevkov, nie je tam "žiadny pohyb" čo sa týka prečítania článkov, tak ma to odradilo a už sem prídem len raz za polroka pozrieť, či je stále pri mojich posledných príspevkoch "nik neprečítal".  
Spisovateľ/AutorJana Barillová Pridané dňa28. júna 2017 10:10:54
1. Ako dlho prispievam na madness? Teraz približne 5 mesiacov. 2. Ako často sem chodím? Na stránku kliknem približne aspoň raz za deň. 3. Mal/a som obdobie, keď som na madness nechodil/a? Prečo? Zatiaľ ani nie. 4. Zmenilo sa niečo v mojom pohľade na madness od času, kedy som sa zaregistroval/a? Nič sa nezmenilo. 5. Čo mi chýba na madnesse? Dizajn stránky mi vyhovuje. Jediné v čom je malý problém je samozrejme to, že nikto nehodnotí ani nekomentuje. Ja nepotrebujem nejaké extrémne pozretia a komenty, ale aspoň jeden za čas by som si rád pozrel. 6. Čo by som chcel/a zmeniť na madnesse? Asi nič, len to čo je napísané vyššie. Lenže neviem ako presne by sa dali dosiahnuť komenty a hodnotenia. Možno ak by madness urobilo samo sebe nejakú reklamu, tak by možno hodnotilo trocha viac ľudí. 7. Čo by ma viedlo k tomu, aby som sa na stránku madness už nevrátil/a? Nejaké detaily typu, že by sa mi proste nechcelo alebo to že by som umrel :). 8. Prispievam aj na iné portály? Aké? V čom sa líši madness od iných? Aké má výhody? Na hlúpych českých stránkach nemám žiaden profil, ale jeden mám na stránke Wattpad: https://www.wattpad.com/user/Wenomcik  
Spisovateľ/AutorWenomcik Pridané dňa4. júna 2017 05:38:28
Som nová na portále a nebudem rozoberať po bodoch, ale šokuje ma, že sú príspevky pol roka staré a nikto ich nečítal, nehodnotil. Pán správca, to ste všimli? Pritom to nie je úplná pravda, lebo aj som čítala, pridelila som hviezdičky, hodnotila som a neodzrkadlilo sa nikde. No nič, asi nie som technický talent a neviem to uskutočniť. Nemyslím, že problém je v tom. Problém,je, že spisovatelia čítajú iba svoje veci a cudzie čítajú s nechuťou, alebo neprečítajú vôbec. Aj chápem, že sa im veľmi nemôžu cudzie príspevky páčiť. Keby sa im taký štýl písania páčil, tak sa budú snažiť tak písať, ale im sa páči niečo iné.Ľudia s umeleckými sklonmi sú vždy veľmi vyhranení. Madness čítajú aj iní ľudia a verte, že oceňujú viac, ako autori, ktorí vkladajú príspevky. Správca čítania sa snaží vkladateľov motivovať tým, že sa bude hodnotiť najlepší komentátor. Aj toto chápem, muži sú súťaživí, možno sa na to chytia, ale toto predsa nie je cieľ. Alebo ja som nepochopila cieľ tohto portálu? Iba mne sa zdá, že by tu malo ísť o písanie, predloženie a ukázanie, čo viem vytvoriť, potešiť ľudí, ktorí to prečítajú. Tiež to, že idem k lepšiemu, idem dopredu, vyvíjam sa mám pocit, že píšem pre niekoho, kto zbadá a ocení, že sa zlepšujem. Podľa mňa preto ľudia dávajú iným čítať vlastnú tvorbu, kde je dosť obnažená duša. Čo som doteraz prečítala, tam boli duše obnažené. Píšem veľa ako český žandár, takže ostávam s pozdravom a posielam pusku a objatie. Prepáčte ak som poslednou vetou znevážila všetko vážne a múdre, ale ja som humorista a nedokázala som zotrvať pri vážnych myšlienkach.  
Spisovateľ/AutorRia Robinak Pridané dňa15. septembra 2016 18:55:30
presne tak dala som tu asi 3 prispevky a nikto nekomentoval ani necital a ja som skusala citala som ostatne a vobec nezobrazilo chcela som vediet ci sa to ludom paci co pisem alebo nie ci ma zmysle pokracovat tak neviem. je tu mrtvo uz dost dlho  
Spisovateľ/AutorMajka Slivkova Pridané dňa31. decembra 2018 00:15:49
Aj ja som tu nová...a nešťastná ! Presne kvôli tomu,o čom tu všetci píšu - nikto nič nevidel,nečítal,nekomentoval ani nehodnotil...ako keby ,,stará známa partia" neprijímala medzi seba nových členov ,alebo čo...škoda poruchy  
Spisovateľ/AutorČvirina Pridané dňa17. decembra 2018 14:33:31
wylra
neviem. asi masochizmus.  
Spisovateľ/Autorwylra Pridané dňa5. mája 2015 15:15:34
1. Od Januára 2013, teda o niečo dlhšie ako dva roky. 2. Chodím sem každý deň, väčšinou len skontrolovať komentáre na svojom profile či nie sú nejaké reakcie na kapelu alebo otázky ohľadne textov/prekladov (okrem tých zvyčajných flamewarov čo sa tam vyskytujú) 3. Nie 4. Nie 5. Ľudia s podobnou mysľou ako tá moja 6. Mne to vcelku vyhovuje tak ako to je. 7. Odpojenie od internetu? :) 8. Na čitateľské portály práve nie, skôr na niektoré zahraničné fóra a niektoré sociálne siete. Chvíľu som zvažoval publikovanie na Slavonice, ale prišlo mi to v konečnom dôsledku značne zbytočné.  
Spisovateľ/AutorBúrka Pridané dňa4. marca 2015 23:39:10
joži
1. Ako dlho prispievam?? Asi mesiac. 2. Ako často sem chodím? Denne, ale aj nočne:-) 3. Mal som obdobie...? Nie, účasť som neprerušoval. 4. Zmenilo sa niečo...? Áno, zistil som, že sú tu o dosť šikovnejší ľudia ako som predpokladal na začiatku. 5. Čo mi chýba...? Možno viac odvahy komentovať dielka. Bez toho sa autor neposunie. 6. Čo by som chcel zmeniť...? Blbne veľkosť písma... 7. Čo by ma viedlo k opusteniu stránky? Nič, ja som dosť otrlý:-) 8. Prispievam na iné portály? Samozrejme - na anal fucker in action:-)  
Spisovateľ/Autorjoži Pridané dňa9. decembra 2014 01:25:28
Lena
1. Ako dlho prispievam na madness? Na Madness prispievam už veľmi dlho, ak sa nemýlim, tak od roku 2007, kedy som mala ambície ísť na scenáristiku a dramaturgiu, prípadne na žurnalistiku. Bolo to tu živé a hlavne tu boli ľudia, ktorí boli v mnohých veciach schopnejší než ja. Veľa som sa od nich naučila, ich kritika ma posunula dalej a aj vdaka nim píšem teraz to, čo píšem. 2. Ako často sem chodím? Často prispievam/komentujem, alebo sledujem? Rok 2012 bol môj asi najpasívnejší rok na madnesse. Veľmi ma to zamrzelo, ked som si to tak uvedomila na konci roka. Tiež som si ale všimla, že to tu nejako utíchlo. Mnohí dobrí autori, ktorí boli akýmisi ťahúňmi celého madnessu, sa vyparili a už to tu začalo pôsobiť neúplne, rozbito. Snažím sa vždy všetko, čo si prečítam aj okomentovať čo možno najobjektívnejšie (z môjho pohľadu), pretože si vždy poviem, ako to poteší mňa, ked vidím nejakú odozvu na moju tvorbu. Naopak ma vždy veľmi zamrzí, že moj literárny príspevok obišiel bez odozvy aj napriek tomu, že ho dajme tomu, že 3O-40 ludí prečítalo. Autor tak stráca motiváciu a práve motivácia je to, čo sem väčšinu z nás priviedlo. Máme sa spoločne ťahať, podporovať, kritizovať, radiť si a spoločne napredovať! A to už tu dlhšie nevidím. 3. Mal/a som obdobie, keď som na madness nechodil/a? Prečo? Ako som už napísala pri otázke 2., postupne som sem chodila čím dalej tým menej nie len kvôli tomu, že som stratila záujem písať ale aj kvôli tomu, že sem prestali chodiť ludia, ktorí to tu držali, povzbdzovali ostatných v ich možno trochu zmätených literárnych výkonoch... spomínam si na Edmunda, Lukáša, ketums, vločka a mnoho mnoho dalších... 4. Zmenilo sa niečo v mojom pohľade na madness od času, kedy som sa zaregistroval/a? Aj toto som rozpísala už hore. 5. Čo mi chýba na madnesse? Moja literárna rodina, spoločný záujem, ktorý sme si dávali znať v komentároch. A hlavne už nie sú stretávky madnessákov. Pamätám sa, že ked bola posledná, akurát som nemohla ísť a potom som čakala na dalšiu a už márne... Aj tie madnessacke meetingy nás stmelovali. Dovolím si teda napísať, že možno aj usporiadanie takéhoto madnessackeho stretnutia po dlhej dobe je cesta za starým dobrým madnessom, na ktorý tak rada spomínam nie len ja ale čítam, že aj ostatní. 6. Čo by som chcel/a zmeniť na madnesse? napísala som vyššie. 7. Čo by ma viedlo k tomu, aby som sa na stránku madness už nevrátil/a? Žiadna spätná väzba na moje literárne príspevky. Takže je dosť možné, že sa k tomu už blížim... 8. Prispievam aj na iné portály? Aké? V čom sa líši madness od iných? Aké má výhody? Priespievala som aj na iné ale vždy len na veľmi krátko, len madness bol portál, na ktorý som sa stále vracala. A to práve pre tú spätnú väzbu a vzájomnú interakciu. Tu som cítila, že- aj napriek tomu, že každý sme sa našli v inom žánry- ideme všetci jedným smerom a navzájom sa ťaháme.  
Spisovateľ/AutorLena Pridané dňa11. septembra 2013 15:45:57
Ellinae
1. Ako dlho prispievam na madness? O madnesse som sa dozvedela nedávno a v podstate náhodou, možno na moju škodu. Bolo to v období, kedy som sa po niekoľkých rokoch šuplíkového písania rozhodla niečo zo svojej poézie uverejniť a zistiť, či sa nájdu ľudia, ktorých by zaujala, pobavila, posmutnila, alebo aspoň vyprovokovala k nejakému tomu názoru. Písaniu poézie sa venujem dlho, ale sporadicky, v podstate som vždy písala najmä pre seba, z náhleho popudu, preto sa nesnažím hrať na veľkú literátku, ani napĺňať vysoké štandardy. Na madnesse patrím asi k nováčikom, ktorí sa po prvej znôške kritiky nerozplakali, a naďalej sa pokúšajú prispievať. Čas ukáže  2. Ako často sem chodím? Často prispievam/komentujem, alebo sledujem? Mojím cieľom je, pokiaľ to bude možné, a pokiaľ mi to čas dovolí, zlepšiť svoje schopnosti. Preto sa snažím prispievať často, a hádzať sem aj veci, ktoré možno nie sú kvalitné, a ktoré som napísala len tak. Zaujímajú ma názory ostatných básnikov. Popri vysokoškolskom štúdiu a práci však občas nechávam slová iba v hlave, a netvorím tak často, ako by som chcela, a s takým sústredením. Už som sa za to pokarhala. Karh karh. 3. Zmenilo sa niečo v mojom pohľade na madness od času, kedy som sa zaregistroval/a? Určite áno. V prvom rade som čakala úplne inú komunitu ľudí. Sklamalo ma, že je tu veľa prísnych básnikov, ktorí si asi čítanie inej poézie už z princípu nevedia vychutnať s otvorenou mysľou. Vidia svoje pravidlá, majú svoje štandardy, svoj vkus. Prekvapilo ma, aké negatívne až nechutné sú niektoré prúdy. Ja som síce často smutná a sklamaná, ale som optimistka, a nechcela by som skončiť ako zatrpknutý, zošúverený starý básnik schovaný niekde v Bernardovom kníhkupectve, aby nebodaj nemusel čeliť tomu zlému svetu, na ktorý sa toľko sťažuje. Verím v krásnu poéziu a slobodné umenie, a život si radšej vychutnávam, než ho iba sledujem z diaľky s pripraveným perom v ruke. Moje básne preto vznikajú v ukradnutých chvíľkach, čarbem si ich do zápisníkov, na bločky z Tesca, do mobilu... 4. Čo mi chýba na madnesse? Konštruktívna kritika. Že sa mi niečo nepáči je jedna vec, ale podľa mňa by literárny portál mal byť miestom, kde vládne vzájomná úcta k „remeslu“, nie snaha potopiť to, čo je iné, z pohľadu dotyčného možno nekvalitné. Nezáleží na tom, či básne, ktoré napíšeme, sú dobré, alebo zlé. Dôležité je, že sú. Chýbajú mi ľudia, ktorí píšu pre seba a zo seba, bez toho, aby sa snažili ukázať, akí sú múdri, akí sú hlbokí. 5. Čo by som chcel/a zmeniť na madnesse? Viď 4. Začínajúceho madnessáka (-blázna?) tu určitá skupinka autorov zvykne hneď na úvod poriadne odradiť a skritizovať tak, že by sa za neho aj mamka hanbila. To je smutné. Prečo by sme ostatných umelcov mali tlačiť dolu, keď sem prišli učiť sa a zlepšovať? 6. Čo by ma viedlo k tomu, aby som sa na stránku madness už nevrátil/a? Asi priveľa vulgárnych komentárov, ktoré sú proste sprosté, a ktoré nikomu nepomôžu, iba znížia úroveň celého tohto portálu. 8. Prispievam aj na iné portály? Aké? V čom sa líši madness od iných? Aké má výhody? Nemôžem porovnať, ja aj tak najradšej píšem pre seba a pre ľudí, na ktorých mi záleží. Tým viem svoju tvorbu sprostredkovať aj mimo internet. Madness je prvý portál, na ktorý som sa takto odvážila.  
Spisovateľ/AutorEllinae Pridané dňa10. júna 2013 13:00:55
1. od r. 2007, s pridávaním diel som však už skončil (pravdepodobne definitívne). 2. chodím veľmi málo, v poslednom čase skoro vôbec. rovnako už skoro nečítam ani nekomentujem (a ak, tak len výnimočne). sledujem možno len pár autorov, ale aj to čoraz menej. 3. od zaregistrovania som chodieval pravidelne a myslím, že som vystihol tú najplodnejšiu dobu – kedy fungovala diskusia, čítanie diel aj ich reflexia, bolo tu množstvo skvelých a rôznorodých autorov, zaujímavých diskusii. teraz už nechodím (takmer) vôbec, takže sa momentálne nachádzam v tom období, ktoré spomínaš. 4. zmenilo. a to k horšiemu. už sem nikto nechodí (čomu sa nečudujem po tých všetkých konfliktoch), diela sú mizerné (hoci sledujem to len tak jedným okom, takže mi mohli nejaké kvalitné veci ujsť) a celkovo mám pocit, že je to tu totálne mŕtve. možno nie čo sa týka návštevnosti, alebo pridávania diel, ale v diskusii a reflexii tvorby. 5. to, čo tu fungovalo kedysi. (viz. vyššie) 6. neviem. sotva to tu už niečo prebudí. 7. už som viac-menej preč. a nemám dôvody nejak rapídne to meniť. skôr naopak. 8. na pismak (už pod iným nickom), na litweb.cz. pismak je pestrejší, sú tam zaujímavejšie príspevky, spätná väzba tiež ako-tak funguje, rovnako tam publikuje pre mňa množstvo zaujímavých autorov (egil, movsar, petr.ix, vk, whispermoonlite...) . litweb – hlavne kvôli spätnej väzbe. väčšinu diel mám ale na blogu.  
Spisovateľ/Autoredmund Pridané dňa12. mája 2013 00:33:21
1. Od 7/2008. 2. Už v podstate nechodím. Párkrát do roka vložím básne a vkladám len upútavky na literárne podujatia. Moje texty spravidla nikto neokomentuje, veď prečo aj, tiež nekomentujem... 3. Svojho času, keď som sa zaregistroval, tak som sem chodil denne, takmer dva roky. Čítal som poéziu rad za radom, aj dosť komentoval. Keď som sem prišiel, tak som zažil ešte ako tak funkčnú redakciu (takže autor sa mohol spoľahnúť, že má šancu na slušné hodnotenie), potom dožívajúcu redakciu, potom žiadnu redakciu, spory s majiteľom stránky, odchod (najmä na membrana.sk - spustená 8/2009) a rezignáciu množstva autorov, potom prišiel úpadok a stagnácia mednessu a to sa už nezmenilo. 4. Odpoveď vyššie. 5. Sledujem to tu už len periférne, tak je možné, že sa tu medzi tým objavilo množstvo kvalitných autorov, ktorí vo veľkom rozdávajú hodnotné komentáre - ak je to tak, všetko je OK, ak to tak nie je, tak toto mi chýba. 6. Už mi je to skôr jednu, vkladám sem príspevky len z nostalgie. 7. Keby ma majiteľ vymaže? :) 8. pismak.cz - len prispievam, nekomentujem, ale aj tak vždy dostanem pár komentárov mamtalent.sk - myslím, že od leta 2010 - vytvorila sa tam za tie roky slušná komunita autorov (aj mimo web) - ako kedysi na madnesse, kvalita príspevkov a komentárov je tam však spravidla nízka  
Spisovateľ/AutorRichard Miške Pridané dňa30. apríla 2013 13:10:54
Oprava, na mamtalente cca od jesene 2009 ani som si neuvedomil, že je to už tak dlho.  
Spisovateľ/AutorRichard Miške Pridané dňa30. apríla 2013 15:50:34
a.libertine
5-6// ja som sem prišla raz - niekedy veľmi veľmi dávno a skonštatovala som že táto stránka vyzerá otrasne - zišla by sa poriadne zmena designu stránky :)) a tiež by bolo dobre zakázať aj používateľom používať niektoré fonty napr. comic sans ! akoby nestačil ten design tak ešte aj toto :D 8// na nete si robím pravidelne prehľad o kade čom, ale musím povedať že tie sťažnosti na to nepriateľské prostredie na tejto stránke sú dosť prehnané, ak niekto potrebuje zbytočné narcistické adorovanie tak sú na to vhodné stránky, inak je to tu relatívne bezpečné, keďže o anonymite to tu veľmi nie je & nie je tu ani veľa spamu (oproti membrane napríklad)  
Spisovateľ/Autora.libertine Pridané dňa27. apríla 2013 22:17:13
...ja si zas myslím, že skostnatelosť tejto stránky, čo sa týka designu je veľkééé plus. Nič ma tak nevytočí, ako keď zmenia nastavenia na obľúbenej stránke...už sa tam necítim ako doma...a tu sa doma zatiaľ cítim...:-)  
Spisovateľ/AutorMirič Pridané dňa27. apríla 2013 23:44:29
Síce sa sotva môžem považovať za prispievateľa madnessu, keďže som naposledy prispela pred vekmi, ale dotazník si nenechám ujsť. :-) 1. Štyri roky, ale posledné dva roky vôbec. 2. Veľmi zriedkavo. Najprv som v podstate len prispievala, potom len komentovala. Ak sem zablúdim v súčasnosti, väčšinou už iba čítam. 3. Áno, prakticky neustále. :-) Prečo? Ani neviem, či ma znechucovali viac reakcie alebo nereakcie. 4. Zmenil sa môj pohľad na to, že sem chcem prispievať. :-) Prišla som sem preto, lebo som dostala tip na túto stránku z iného servera, že vraj tu človeku poskytnú konštruktívnu kritiku. Vyskúšala som a nedostala som nič konštruktívneho, vlastne väčšinou vôbec nič. Tak som väčšinu príspevkov zmazala a zdekovala sa. 5. Chýba? Hm. So serverom ani problém nemám. 6. To triedenie do kategórií je také nejednoznačné. Kam napríklad dobrodružný román? Medzi dobrodružnú literatúru alebo medzi román? Ťažká to dilema... Vôbec by som nedávala také široké kategórie ako je román alebo poviedka. 7. V podstate presne to, čo spôsobilo, že sem takmer nechodievam – ignorácia a nekonštruktívne zadrapovanie sa, pričom sa to, zdôrazňujem, netýka len mojich príspevkov ale hlavne mojich komentárov iných príspevkov. 8. Áno, na tri a na všetky podstatne viac než na madness. Čím sa líšia? Okrem komunity dva z nich jednoznačne aj možnosťou publikovať knižne, hoci len hypotetickou. Aké má tento protál výhody? No pravdupovediac som nenašla žiadne. :-) Skôr môžem povedať niečo o výhodách ostatných dvoch serverov: Dve z nich majú tú publikáciu, na treťom je taká súdržnejšia, priaznivejšia atmosféra.  
Spisovateľ/AutorEryn Blaireová Pridané dňa21. apríla 2013 11:16:17
Jozef Gogolen
1. Uf, už viac ako 4 roky. :) 2. Ako sa mi chce, teda veľmi nepravidelne. 3. Jasné. Tak nebaví ma stále sedieť za kompom, mám aj iné, musím povedať, že lepšie koníčky a niekedy musím čítať a opravovať toľko slohov a diktátov, že madness je to posledné, čo by som v tej dobe rád videl. 4. Určite. Za tie 4 roky sa tu toho pomenilo pomerne moc. Od časov našich najväčších hovadín, kedy tu prebiehali ostré slovné súboje a častokrát aj veľmi osobné (samozrejme že aj z mojej strany) sa situácia dosť upokojila. Možno až príliš. :D Mnoho ľudí odišlo, dosť zase prišlo... Ale rád sa sem sporadicky vraciam a teší ma, že sú tu ešte tie niektoré staré ksichty :)) niektoré aj chýbajú tomuto portálu... 5. To čo vždy. Viac živej diskusie, viac komentárov práve na adresu nováčikov. Dnes už sledujeme úpadok komentárov oproti obdobiu pred 4 rokmi. Je to smutné. 6. viď 5. A ešte dobrá vec by bola "lajkovanie" komentárov. Mnohokrát niekto napíše super komentár, konštruktívny, správne mierený, ale to ma iba teraz tak napadlo. 7. Strata zraku alebo také niečo. 8. Nie.  
Spisovateľ/AutorJozef Gogolen Pridané dňa17. apríla 2013 23:57:04
Anael
...vyklopím sa do štatistiky ako prvá, možno sa niekto ďalší pridá , možno nie.. Na nultú(nadpisovú) otázku je pomerne jednoduchá odpoved: Hladala som niečo/niekoho, kto vyjadrí svoj názor na moju tvorbu, či môžem svojím písaním aj ostatným čosi poskytnúť (obohatiť), okrem smetiakov (hmotného alebo virtuálneho charakteru), či práve zberu papiera :D – odbočujem, viem ..v neposlednom rade kvoli spoločnosti ľudí, ktorí majú prehlad o literatúre, umení, vlastne celkovo riadne široký obzor- nestagnujú. Ďalej kvôli možnosti napredovania, vďaka ohlasom, či už na báze kritiky, pochvaly alebo rady, čohokoľvek.( Strom plný nálepiek.) Nuž a napokon, v mojom okolí radi čítajú moje tvorby-výplody, akurát som chcela vedieť, či sú reálne čitateľné aj pre ľudí pre mňa neznámych, keďže ma to vo voľnom čase okrem ďalších činností stále napĺňa. 1.) Od 1. februára 2013, dva a pol mesiaca cca. 2.)Nie vždy sa dá, ale snažím sa pozrieť každú novinku, aj zopár starších diel. Každý deň? Ako kedy. 3.)Je to asi otázka pre tých, ktorí sú tu dlhšie. 4.)Áno, celkom som bola udivená, kam až speje napríklad poézia, obzvlášť kritika, teraz už aspoň mám približnú predstavu, akým spôsobom sa kto vyjadruje, čo čakať, nečakať a pod. 5.)Najskôr asi tí starší autori, ktorí sem už neprispievajú a možnosť komunikácie s ďalšími autormi. 6.)Zmena – stále som v procese adaptácie, zmeny zatiaľ nepovažujem za nevyhnutné, možno odstupom času aj to príde. 7.)Prehnaná hlúposť ľudí, prístup - ak by to už bolo na nevydržanie v tejto komunite – dúfam, že k tomu nepríde. 8.)Neprispievam, som rada, že som narazila na tento zatiaľ, aj to celkom náhodne. Neviem, či viem svojimi odpoveďami nejako pomôcť, nech už je za tým čokoľvek. Chcete na madnesse niečo pomeniť, pretvoriť?  
Spisovateľ/AutorAnael Pridané dňa16. apríla 2013 21:36:55
Nejaké súhrnné štatistiky pre predstavu možem pripraviť. Čiastočne zodpovedajú na prvé tri otázky.  
Spisovateľ/AutorSprávca Čítania Pridané dňa16. apríla 2013 19:19:38
Ndrj Njk
ja by som sem nahadzal bomby a zasypal strkom  
Spisovateľ/AutorNdrj Njk Pridané dňa14. apríla 2013 19:47:54
o tebe je ale dost zname, ze si asocial  
Spisovateľ/Autortorpedo Pridané dňa15. apríla 2013 16:01:43
Ndrj Njk
hej? dobre vediet  
Spisovateľ/AutorNdrj Njk Pridané dňa18. apríla 2013 15:19:49
Usporiadať: Prejdi na stránku:
Info o téme Info o téme
 • Zakladateľ témy:
  Kathus
 • Téma založená dňa:
  14. apríla 2013
 • Posledná aktualizácia:
  31. decembra 2018
 • Počet príspevkov:
  22 príspevkov
 • Počet nových príspevkov:
  0 príspevkov
Predchádzajúca téma Predchádzajúca téma
Nasledujúca téma Nasledujúca téma
Reklama
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8