Priame komentáre od ZORICA (82)

Komentáre od spisovateľa/ľky prvej úrovne.
Pozrite si tiež obľúbené literárne príspevky od tohoto/tejto spisovateľa/ky.
Pozrite si tiež odporúčané literárne príspevky od tohoto/tejto spisovateľa/ky.
Na začiatok Predchádzajúca stránka 1 2 3 Nasledujúca stránka Na koniec

Anekdota: Kráľovstvo za koňa Autor: ZORICA
Ďakujem, Miška H. na hodnotenie i odporúčanie, potešilo ma, spáchala som to ja.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa3. februára 2015 17:50:32
Báseň: Budíček Autor: DELUDE - 9 bodov - odporúčam
Podľa mňa pekné.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. januára 2015 22:05:12
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
Tak na toto fakt nemám nervy, súhlasím s vami - zverzak, Peter ... a ďalšími, ktorí okolo takého zdravého jadra netúžia krúžiť. Možno sa stretneme niekde inde, kde je jadro naozaj zdravé.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa26. novembra 2014 16:13:39
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
Ďakujem vám, nedalo mi to, aby som sa neprihlásila. Nechcem vyzerať ako urazená a trucovitá osoba, ktorá sa nechá prosiť. Ale tak ako som mala veľmi zlý pocit, kvôli ktorému som sa rozhodla viac sem nič neposlať, teraz mám o niečo silnejší dobrý pocit, že je tu stále viac ľudí,ktorí sú asi menej precitlivelí ako ja, ale majú rovnaký názor na slušnosť a dobré vzťahy medzi ľuďmi, aj keď sú to ľudia, ktorí sa vlastne nepoznajú. Vďaka za to a za povzbudenie, veľmi si to vážim, aj za tých desať, hoci zo srandy daných bodov. Možno napíšem básničku pre deti o tom, ako dievčatko prestalo plakať,keď dostalo čokoládu :))) Ale hlavne mu pomohlo pohladenie a dobré slovo...  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa25. novembra 2014 22:30:15
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
Veľmi na mrzí, že som svojím príspevkom namiesto zábavy vyprovokovala takúto debatu, je mi z toho smutno. Ale všetko je na niečo dobré, možno sa nad tým zamyslia i tí, ktorí by mali, no nie som si istá, že to niekoho zmení, koho by malo. Myslela som si, že tento portál je tu na to, aby si ľudia navzájom pomohli povzbudením, ale aj kritikou a hlavne, že je na úrovni a jeho admin sa ho bude snažiť aj udržiavať v takej rovine. Bola som presvedčená, že mi prinesie len dobré, ale som sklamaná, takže som tu skončila. Ďakujem všetkým, ktorí sú féroví a slušní a ktorí si niečo odo mňa prečítali a dali si aj námahu napísať mi, čo si o mojom písaní myslia a urobili to na úrovni normálnych a inteligentných ľudí. Držím vám všetkým palce a čítať samozrejme neprestanem, keď budem mať čas a náladu.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa24. novembra 2014 10:35:04
Text piesne: Otázky Autor: ZORICA
Super, daj vedieť, ak sa ti to podarí, potom už len ponúknuť nejakému interpretovi... čo ak motyka vystrelí?  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa23. novembra 2014 15:11:21
Báseň: Oone Maríne 16 Autor: baran
Ak si prečítaš komentáre pod tým mojím, pochopíš, aké tituly som dostala a nerada by som dostala ďalšie len kvôli svojej nechápavosti, tak by som rada vedela pravdu, prečo. No vidím, že nielen ja som taká naivná ..., jedna z tých, ktorí ťa opravujú, čím nemyslíme nič zlé.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa23. novembra 2014 15:07:35
Aforizmus: more nevolnosti Autor: LV
Výborné! To si zapamätám.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa23. novembra 2014 10:42:43
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
Vďaka readers, som rada, že si ma správne pochopil, mám aj viac uletených,ale radšej sa už nebudem uchádzať o ďalšie tituly...:)  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. novembra 2014 19:14:17
Aforizmus: more nevolnosti Autor: LV
Mne občas zo spolukomentujúcich...  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. novembra 2014 19:00:54
Báseň: Oone Maríne 16 Autor: baran
Čím ďalej, tým viac sa presviedčam, akí sú básnici výnimoční ľudia a chápaví... baran, dúfam, že vyjdeš s pravdou von a priznáš sa, alebo si môžem pripísať ďalší titul?  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. novembra 2014 18:56:08
Báseň: Oone Maríne 16 Autor: baran
Padajú listy na naše hlavy sklonené v spomienkach na našich drahých ... pripomenula som si jednu z mojich prvotín, pri hrobe mojich rodičov... - nepomyslí - opačne daj íčka :)  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. novembra 2014 18:28:00
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
Andrej, ďakujem ti, že so mnou debatuješ o tom, čo ma trápi, aj keď sa vo všetkom nezhodneme, musím ti dať za pravdu, že nemá zmysel, aby som sa trápila kvôli tomu, čo nemôžem zmeniť. Na záver tejto debaty len toľko - nikdy som sa nestretla s takýmto spôsobom komunikácie, bez úcty, ktorá je u mňa základom debaty slušných ľudí. Ani môj exmanžel v stave najhoršej opitosti a zúrivosti mi nič také hnusné nepovedal. Preto ma to šokovalo, ale faktom je, že človek, ktorý to dokáže, ma vlastne nemôže uraziť. Uisťujem ťa, že by ma to rovnako naštvalo, aj keby to nebolo adresované mne. Aj v dnešnej dobe však aj súdy občas riešia urážky na cti, dokonca medzi ľuďmi, ktorí by mali riešiť fakt iné problémy. Tento text nevymažem, aj keď som pôvodne chcela, lebo som mala takú bláznivú náladu, keď som ho sem dávala a dúfala som, že ju urobí aj ostatným. Je to totálna blbosť, určená len na to, nečakám žiadne uznanie. Možno by sa ho dočkal skôr taký text nášho super rapera, ktorý adresuje svojmu kolegovi a jeho mame, plný slovných skvostov ala abraka. Takže končím, nechcem to ďalej rozmazávať, ani nečakám od nikoho nič, len ak niekto chce čítať čo napíšem a skritizovať, prosím, slušne, ďakujem. P.s. mohla by tu byť ešte kategória "krejzy" - nie som blbá, len som to poslovenčila.Občas by som prispela.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. novembra 2014 18:22:30
Text piesne: Otázky Autor: ZORICA
Díky, dajte tip, kto vie zhudobniť, ja určite nie, ale bolo by to fajn, či?  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. novembra 2014 17:31:42
Text piesne: Maškarný ples Autor: ZORICA
Sorry, baran, doplnila som si obzory a zistila som, že Kaligula naozaj koktal, ale priznám sa, že som to nevedela, resp. zabudla som na film o ňom, kde to bolo jasné, aj z iných zdrojov to už viem. Myslela som, že si iba robíš psinu. :) Dík za podnet.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. novembra 2014 17:29:37
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
Andrej, evidentne si nepochopil, alebo sa tak tváriš, o čo mi ide. Aj ja beriem svoju i tvorbu ostatných vážne a všetky príspevky som sem dala s tým vedomím, že bude na ne niekto reagovať, či už pozitívne alebo negatívne. S týmto som to asi trochu prehnala, keď som rátala s tým, že bude naozaj vnímaný ako žart, vzhľadom k tým ostatným, ktoré som poslala predtým. Ak sa tu až tak žartovať nesmie, sorry.Rozhodne som však nerátala, že sa tu naopak smie takto hnusne, odporne urážlivo vyjadrovať. Nikomu to nevadí, okrem jedného, ktorý to následne schytal tiež.A ty sa mi snažíš vysvetľovať čo naozaj netreba a obhajuješ ten hnus? Už ozaj neviem, čo si mám myslieť. Alebo je to preto, že je to naozaj admin? To by bol vrchol. Rozhodne by som rada poznala aj názory iných na túto "diskusiu". Hlavne uvítam, keď sa admin naozaj ozve.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. novembra 2014 15:47:59
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
P.s. Ak je strašné to, čo som napísala ja, ako hodnotíš to, čo mi napísal abraka.dabra, Andrej? Ty si prečo písal tak, ako si písal, tvrdo, ale slušne?  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. novembra 2014 10:10:34
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
Ďakujem Andrej, že si zareagoval, aj keď naozaj kriticky, čo uznávam, lebo ten text je naozaj umelecky o ničom, čo sama dobre viem. Aj som sa snažila to tým chápavejším povedať v mojom komentári k nemu. Dala som ho sem naozaj len zo srandy, spievali si ho pubertálni chalani s gitarou a bavili sa na tom. Myslela som, že to môže trochu pobaviť aj vážených spisovateľov. Mrzí ma akurát, že ti je trápne hodnotiť,ale nie je ti trápne čítať "hodnotenie" abraka... Ak si tak seriózny a berieš vážne umenie, čakala by som, že berieš vážne aj ľudí, či už napíšu dobré alebo zlé texty. V každom prípade som sklamaná, a ak je admin naozaj ten chrapúň, tak je to hanba všetkým serióznym autorom. Tak si chráňte svoj portál od všetkých slušných ľudí, panny a panicov v rámci slušnosti.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa22. novembra 2014 10:07:36
Balada: Prezretá Autor: Mirič - 9 bodov - odporúčam
Páči sa mi to, je to sugestívne a pôsobivé, aspoň pre mňa.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 23:33:25
Bájka: Poézia primitívneho kajúcnika Autor: baran - odporúčam
A nádej zomiera posledná...  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 23:26:25
Bájka: Na konci vekov Autor: joži - odporúčam
Alebo plačom? Nie kritika, iba uhol pohľadu. Na zamyslenie veľmi dobré.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 23:23:26
Báseň: Bon appetit Autor: NicoleNoxious
Páči sa mi ten záver. Ale celé je to fajn.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 23:16:44
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
Ďakujem, zverzak, že si sa ma zastal, lebo prinajmenšom mám z toho fakt nechutný pocit. Neviem, či sa tomuto dá vyhnúť, ak áno, budem rada. Vďaka. :)  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 22:57:47
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
Nebyť toho, že verím, že sú tu aj normálne slušní ľudia, už by som sa sem nevrátila. Ale nenechám sa znechutiť podobnými ako si ty. Myslela tom, že aspoň na takomto portáli sa nenosí taký hnusne primitívny vulgarizmus a urážanie. Neželám si, aby si sa niekedy ešte vyjadroval na moju adresu. Ospravedlnenie by asi bolo nad tvoje intelektuálne možnosti.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 22:54:59
Text piesne: Nálezné Autor: ZORICA
Tuším, že som tu kdesi čítala, že urážať sa v komentoch nemá. Aj keď si myslím, že niekto koho nepoznám ani on mňa, ma uraziť nemôže, najviac ma irituje takéto primitívne vulgárne vyjadrovanie. Ak nerozumieš recesii ani humoru, tak sa nevyjadruj vôbec. Toto nie je kritika ani názor, ale hulvátstvo. Patrí to sem? To sa pýtam ostatných!  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 21:25:00
Anekdota: Kráľovstvo za koňa Autor: ZORICA
OK Joži, vážim si tvoj názor a to, že ma čítaš. Ja viem, že nie všetko čo napíšem je super, ale má to pre mňa vždy nejaký zmysel. Takže čakám na ohlasy, diskusia je užitočná. :)  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 19:46:05
Báseň: Oone Maríne 15 Autor: baran - 8 bodov - odporúčam
Aj mne sa to veľmi páči, nebudem rozoberať čo a prečo, proste pekné!  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 19:01:34
Anekdota: Kráľovstvo za koňa Autor: ZORICA
Vďaka za super reakcie. :)  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 18:14:21
Báseň: Novembrový spln Autor: ZORICA
Bolo trochu trpké, ale fajn. Dík.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa21. novembra 2014 16:11:21
Miniatúra: Dobrá správa Autor: joži
Tak potom už nejakú tú predstavu mám :))  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa20. novembra 2014 21:06:34
Miniatúra: Dobrá správa Autor: joži
Super, inak rada by som ho spoznala :)  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa20. novembra 2014 19:12:09
Text piesne: Maškarný ples Autor: ZORICA
Neviem, baran, či Kaligfula alebo aj Kaligula koktali, ty o tom niečo vieš, čo by súviselo s týmto textíkom? Napíš.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa20. novembra 2014 19:01:06
Text piesne: Maškarný ples Autor: ZORICA
Vďaka, aj za opravu, už je to OK :)  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa20. novembra 2014 12:38:33
Báseň: Odišla Autor: ZORICA
Áno, viem a ďakujem, že ste si prečítali. To je skôr vyznanie smútiacej dcéry ako báseň, ktorá čaká na uznanie. Jednoduché slová pre jednoduchú ženu, ktorá bola jednoducho výnimočná. Dnes už len ja listujem v snári...  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa19. novembra 2014 22:46:42
Poézia a próza pre deti: Knižka Autor: ZORICA
Bohužiaľ, deti neučím v škole ani v škôlke, ja len ľúbim deti a to dieťa vo mne sa učí spolu s nimi vnímať svet ešte z tej lepšej stránky. A rozumieť detským túžbam, niekedy i takým, ako v tejto básničke.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa19. novembra 2014 12:55:18
Báseň: Večnosť Autor: ZORICA
Vďaka, tiež ma potešilo, je fajn, že nepíšem len pre seba. :)  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa17. novembra 2014 17:40:36
Báseň: Večnosť Autor: ZORICA
Ďakujem, potešil si ma.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa17. novembra 2014 11:17:20
Nehľadiac na ostatné, to "prihorieva" mi ťahá uši. Prepáč. Tá myšlienka sa mi páči, ale nie to, ako je napísaná. Držím palce ďalej.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa15. novembra 2014 14:07:32
Báseň: Želanie Autor: ZORICA
Ďakujem.  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa13. novembra 2014 20:47:33
To by bolo ideálne, keby bolo ...  
Spisovateľ/AutorZORICA Pridané dňa12. novembra 2014 20:03:08
Na začiatok Predchádzajúca stránka 1 2 3 Nasledujúca stránka Na koniec

Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8