Priame komentáre od Shane (44)

Komentáre od spisovateľa/ľky prvej úrovne.
Pozrite si tiež obľúbené literárne príspevky od tohoto/tejto spisovateľa/ky.
Pozrite si tiež odporúčané literárne príspevky od tohoto/tejto spisovateľa/ky.
Na začiatok Predchádzajúca stránka 1 2 Nasledujúca stránka Na koniec

Balada: cintorín Autor: beata spilakova - 6 bodov
Vidím, že Ťa odradili názory čitateľov, keďže to bolo v roku 2005 a doteraz si nič iné nenapísala. Na to, že je to Tvoja prvotina sa mi to celkom páči. Prvotiny majú vždy len náznak toho, v čom budú ostatné úspešné. Cintorín má viac ako náznak, preto je to dobré. Už len preto, že to nie je len príbeh, ale má v sebe niečo zaujímavé. Dokonca to nebolo len jednomyšlienkové ako veľa iných príspevkov a je vidno, že si to písala celkom prirodzene, akoby si to zažila, len si nevedela ako to zostručniť, ako sa premostiť z obrazu do obrazu a urobiť príbeh zaujímavejším. Ak by si sa s ďalšími záležitosťami viac pohrala, stavím sa že by to bolo na zamyslenie. Bolo by fajn, keby si sa ešte predsa len k tomu dostala a poslala sem niečo nové.  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa13. januára 2008 17:34:30
Balada: Astronomická... Autor: Stanislav Harant - 10 bodov - odporúčam
Tak ja si tu čítam riadky pre smutné chvíle a Ty ma rozosmeješ vtipnou baladou? No nie si drzý? :))) ...ale za originalitu hodnotím a odporúčam.  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa13. januára 2008 16:54:35
Balada: Krvavá láska Autor: Shane
Okay. Uznávam. Je to o ničom. Išlo mi len o to nejakým spôsobom prispieť po veľmi dlhej dobe, ale na silu to jednoznačne nieje dobré. Až keď som si to znovu prečítal a pozrel vaše názory, uvedomil som si, že by som na budúce v takom stave mal radšej čumeť do bedne. Preto prosím považujte túto vec za bezpredmetnú a radšej si prečítajte noviny z minulého týždňa. Ak budem mať naozajstnú tvorivú náladu, určite to bude ako pred tým. Ďakujem za pochopenie:)  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa23. decembra 2007 14:18:51
Báseň: Droga Autor: Jaro - 8 bodov
Na to, že si sa nudil v škole, to znie, akoby si mal práve zlý deň, ktorý si sa snažil ventilovať básňou. Vydarila sa Ti, ale pri Tvojej tvorbe si viem predstaviť niečo myšlienkovo hlbšie. Chýba mi tam niečo, čo dá básni ducha. Má to strohý dej, ale vynikajúcu myšlienku.  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa14. decembra 2007 17:57:04
Balada: Príbeh o samovražde Autor: ChristineDee - 6 bodov
Prpadá mi to jednoduché, ale pointa sa mi páči. Ty to vieš aj lepšie napísať a prezradiť kde a ako sa to vlastne odohráva. Posledné slovo (hmla) presne vyjadruje dej, pretože naozaj okrem vzduchu a neba nepoznám okolie a o pocitoch ani nepíšem. Možno Ti išlo o to, aby to bolo také stručné, ale namuselo by.  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa20. apríla 2006 09:37:57
Už ldho som nečítal niečo tak dobré. Tento štýl je naozaj zvláštny. Málokto vie o čo Ti išlo a ja neviem, či som málokto... Každopádne, veľmi dobré, len chválim:)  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa14. apríla 2006 15:51:34
Báseň: Tma Autor: ChristineDee - 10 bodov
Ja niesom na básne, ale Tvoja tvorba sa mi páči. Väčšinou, keď čítam báseň, prídem na to, že je to báseň, pretože sa autor snaží hľadať vhodné slová. Keď čítam Tvoje, vidím príbeh a vďaka dobrému a kvetnatému opisu, si viem dokonale predstaviť, aké máš pocity.  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa10. apríla 2006 09:28:18
Báseň: Only ilusion (me...) Autor: ChristineDee - 9 bodov
Možno je to krátke, ale na mňa to rozhodne zapôsobilo. Páči sa mi, ako sa vieš pohrať so slovami. Pod niektorými vydím dokonca iný skrytý význam, čo som si tu ešte u nikoho nevšimol. No, nevidím dôvod, prečo by som Ťa mal slabšie ohodnotiť. Si dobrá:)  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa10. apríla 2006 09:18:36
Poviedka: ZOSTAŇ PRI MNE Autor: Paula Donska - 9 bodov
[b]Trošku ma prekvapil originál, ale predsa si ma nesklamala. Má to všetko, čo má mať Tvoja pravá poviedka. Prečo teda deväť? Opýtaj sa ma, keď budeme spolu, poviem Ti:) P.S:Dúfam, že tie "byty" naozaj neskončili:? Bolo by mi to ľúto:)[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa14. marca 2006 20:31:06
Poviedka: SÚRODENCI 5/5 Autor: Paula Donska - 10 bodov
[b]Osobne tiež niesom na happyendy. Som viac nadšený z nejakého ťažkého utrpenia s následkami brutálnej smrti. No ale toto... naozaj to nemá chybu. Tomuto príbehu absolútne nič nechýba a je to úplne svetové, ale nebudem Ťa toľko vychvaľovať. Len tak ďalej;)[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa19. februára 2006 21:22:15
Poviedka: SÚRODENCI 4/5 Autor: Paula Donska - 10 bodov
[b]Ty si to snáď prežila, alebo čo...:) Je to napísané absolútne živo a vedel som si každú situáciu predstaviť na svojej koži. Proste to nemá chybu. Tento krát mi k tomu sedel Dave Gahan:)[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa19. februára 2006 19:41:28
Poviedka: SÚRODENCI 3/5 Autor: Paula Donska - 10 bodov
[b]Nieje o čom. Nemá to chybu. Ja viem, že som to čítal, ale keď to je také dobré... pokračujem nabudúce:)[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa17. februára 2006 23:11:53
Poviedka: SÚRODENCI 2/5 Autor: Paula Donska - 10 bodov
[b]Keď počúvam správnu hudbu k čítanému textu (tento krát som zvolil Buddha Bar), vyznie to, akoby som pozeral film. Má to neskutočnú silu, keď čítam Tvoje opisy deja, ktorý prežívam s postavami.[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa17. februára 2006 18:11:16
Poviedka: SÚRODENCI 1/5 Autor: Paula Donska - 9 bodov
[b]Nepatrný nesúlad s originálom, ale inak svetové[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa17. februára 2006 17:38:56
Poviedka: CHUDÁK Autor: capo - 6 bodov
[b]Mal som pri čítaní pocit, že si to prežil. Dobrý opis deja, ale chýbali tam nejaké menšie detajly. Až na pár chybyčiek fajn.[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa17. februára 2006 09:24:22
Nezaradené: Nechcem.. Autor: Luni - 3 body
[b]Myslím, že to je jasná indispozícia. Najskôr si ani nevedela, čo vlastne chceš napísať. Hlavne, keď si bezhlavo použila "neni schopná", alebo "človekovi". Jednoducho si sa chcela ventylovať. Aspoň dúfam, že Ti to pomohlo:) Mám nápad. Skús sa ventylovať tak, že by si napísala poviedku o tom, ako ho týraš a nakoniec zabiješ. Je to lepšia predstava, ako keď si máš čítať niečo čo "Nechceš".[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa16. februára 2006 22:52:01
Poviedka: O živote a smrti Autor: Netopierka - 6 bodov
[b]Celkom sa mi páčilo, že to malo dej. Inak nebola myšlienka nejak super rozvynutá a chýba mi tu nejaká zaujímavejšia pointa. Možno by to chcelo viac rozpísať, ale bolo by to nudné. Chýba mi tu niečo, čo by ma prinútilo nachvýľu nedýchať. Má to hladký priebeh.[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa16. februára 2006 22:30:16
Poviedka: SEN Autor: Trisha♥ - 6 bodov
[b]Pointa ma priam fascinuje, ale naozaj by som si to vedel predstaviť inak a zaujímavejšie napísané. Pripadá mi to strohé a vôbec som nemal pocit, že by sa to mohlo stať, pretože to vyznelo umelo. Je to naozaj škoda, že si sa s tým nepohrala. Určite by si to vedela oveľa lepšie.[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa16. februára 2006 22:16:55
Poviedka: OBRAZ Autor: Paula Donska - 10 bodov
[b]Nech si píše kto chce, čo chce! Mne sa Tvoje temné poviedky nenormálne páčia. Vždy si pri tom pustím niečo od Kid Loco, alebo Massive Attack a uložím svoje myšlienky do temného tranzu. Veľmi sa mi páči, že Tvoje poviedky nekončia pri jednej pointe. Inak povedané: "jedna smrť nikdy nestačí" :)[/b]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa16. februára 2006 22:05:10
Nezaradené: Bludný kruh Autor: Luni - 10 bodov
Luni, klobúk dole. neviem, čo k tomu povedať, jednoducho je to svetové. Keď niečo dočítam a mám potom otvorené ústa, znamená to, že som dočítal poviedku od Polly. Tentokrát sa mi to stalo, pričom som čítal Bludný kruh.  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa16. februára 2006 09:33:23
Poviedka: BEŠTIA Autor: Paula Donska
Je dobré, keď si človek uvedomuje aj svoju trošku sociopatickú stránku a je rád, že je to tak. Ty vieš vždy nájsť niečo zaujímavé, čo aj dobre opíšeš. Beštia má super pointu, ale je iba jedna, čo ma mrzí. Je to na Teba trošku jednoduché. Tak na 60%. Zvykneš napísať zložitejšie veci, ktoré ma dostanú na kolená. Ale aj tak je to super:) Naozaj sa mi to páči:::  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa14. decembra 2005 22:59:14
Báseň: VKV Autor: richie
Mám rád jednoduchosť a premyslené stručnosti. Má to niečo do seba. Fajn:::  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa13. decembra 2005 14:54:27
Báseň: Niekedy skúšam Autor: Yanna
Tak toto áno. Veľmi dobré. Má to všetko, čo má mať dobrá báseň. Teda myslím, pretože veľmi básňam neholdujem, ale na tejto sa mi páči všetko. Hlavne myšlienka:::  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa13. decembra 2005 14:50:28
Báseň: Plachý Autor: Yanna
Aj mne sa páči. Našiel som v nej niečo viac, len sa treba zamyslieť. Nieje to len o plachosti, ale aj o živote. Každý z nás sa tu nájde:::  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa13. decembra 2005 14:45:17
Báseň: smútok - samota Autor: Yanna
Toto je dobré. Páči sa mi to, ale Ašši má trochu pravdu. Myslím, že keby si nehľadala slová, bolo by to úprimné, také ako to cítiš. Inak super:::  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa13. decembra 2005 14:40:06
Báseň: My immortals Autor: luki 226
...ešte jedna maličkosť, čo zožerie každú kosť a každého rozosmeje, čo pri srdci zahreje. Neodtrhne sa od stoličky, náš spisovateľ maličký, čo pre nás píše básničky, za čo dostane žuvačky, od Polly, Niniw a Shanečky:) Adelaidin milý braček, nezazerajte jak puky. To obľúbený Madnesseček a čitateľ LUKI:)  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa7. decembra 2005 20:24:50
Poviedka: Tma Autor: Netopierka
Veľmi rád čítam niečo, čo začína sladko a končí najnechutnejšie a najmorbídnejšie, ako sa len dá. Ty si napísala presný opak. Začalo to temne a skončilo to úplne nevinne. Pekne si to napísala, páči sa mi to:::  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa30. novembra 2005 23:51:32
Nezaradené: KRAVA? Autor: laura 279
Tak toto áno. Veľmi dobrý postreh:) Pripadáš mi síce ako nejaká psychologička, ktorá si píše poznámky trošku umeleckejším spôsobom, ale je to dobré:::  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa30. novembra 2005 23:40:47
Úvaha: Prečo? Autor: laura 279
Skvelá úvaha. Konečne niečo k veci. Myslím, že si našla tie správne "prečo".  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa30. novembra 2005 21:20:38
Báseň: Život je zlý. Autor: luki 226
...no neviem, ako Ty, ale ja som to našťastie nezažil. Si naozaj niekto, kto tu chýbal. Občas je super prečítať si nejakú poriadnu chujovinu:)))  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa30. novembra 2005 21:09:02
Nezaradené: Membryos Autor: Donnie Morbyna
Pripomína mi to môj štýl. Hoci som nepochopil názov, okrem toho, že mi to pripomína "member" -spomienky, čo by sedelo:) Všimol som si, že toto je Tvoj prvý príspevok, takže dúfam, že aj Tvoje ďalšie budú podobného charakteru. Páči sa mi akým štýlom píšeš:) Je to dobré:::  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa13. novembra 2005 15:04:28
[blue]Nemám slov... Neviem ako Emme, ale mne tu vážne nič nechýbalo. Keď som to čítal, vôbec som sa nad niečim nepozastavil. Skrátka som to zhltol celé "jedným dychom". Nemá to chybu. Absolútne si ma nesklamala a absolútne Ťa žerem:)))[/blue] [yellow][b]vážne dobré:::[/b][yellow]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa11. novembra 2005 22:41:13
Veľmi sa mi páči Tvoj štýl písania. Si lepšia a lepšia a Tvoje príbehy sú viac a viac zaujímavejšie:) Len Ťa prosím, hoď sem už aj tú tretiu časť, lebo umriem od zvedavosti, ako to skončí a hlavne sa teším na prekvapko, aké zvykneš písať len [blue]Ty:::[/blue]  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa10. novembra 2005 22:09:22
No neviem, či je to nejak extra odlišné od vecí, akími "nás" obvykle kŕmiš. Incest, nenávisť, pesimizmus, homosexuáli a odlišné problémy. Skrátka si to Ty a Tvoja nová geniálna poviedka. Teším na pokračovanie:.:) (btw: scateboard, veď Ty vieš):::  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa8. novembra 2005 22:46:30
Poviedka: Nočný život Autor: Naďa
Veľmi dobré:) Takéto veci sa mi veľmi páčia. Drsne a nechutne. Normálne si ma inšpirovala. Na takejto veci by som sa vedel poriadne vybúriť a Ty si mala tiež snahu. Máš u mňa 8 a to preto, lebo sa mi zdajú opisy deja narýchlo napísané a navyše nechápem, ako si môžeš zakusnúť do ďasna. Zložité...:) ...Inak superrr:::  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa8. novembra 2005 22:01:06
Báseň: Kronika Autor: luki 226
No jasné:))) Ty vždy prekvapíš. Zlaté=)  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa8. novembra 2005 21:42:27
No dúfam, že nežiarliš na Lukiho... Keď náhodou áno, tak máš prečo. Teda konkrétne táto báseň nieje zlá, ale asi by som na nej trochu popracoval. Každopádne, originalita sa ráta:)  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa8. novembra 2005 21:40:17
Luki, bol si mi odporučený od jednej priateľky a musím priznať, že mala pravdu čo povedala. Na to koľko máš rokov, klobúk dole :) Ide Ti to a veľmi rád si prečítam niečo nové a vtipné. Teda dúfam, že ešte niečo bude . . . : )  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa6. novembra 2005 03:46:55
Rozprávka: Stoličky Autor: roman 93
Ak nevadí, vyjadrím sa trochu infantílne; Je to haluz a prečítať si občas niečo také je prča a pobaví to :))  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa5. novembra 2005 23:16:09
Poviedka: ROADSTORY Autor: Jozef Taubner
Je to dobre napísné, aj myšlienka sa mi páči, ale ten koniec je napíasný príliš stroho. Nechal si čitateľa, aby si domyslel dej na konci. chýba mi tam dynamika, inak je to piekne :)  
Spisovateľ/AutorShane Pridané dňa4. novembra 2005 12:57:41
Na začiatok Predchádzajúca stránka 1 2 Nasledujúca stránka Na koniec

Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8