ruže z popola

Spisovateľ/ka: ChristineDee | Vložené dňa: 13. novembra 2008
http://citanie.madness.sk/view-18207.php

tŕnové ráno

tvrdo zobudené

v spálenisku zimomriavok

 

objímam studeno

 

páli

Ohodnoť a okomentuj literárny príspevok

Hodnotiť a komentovať literárne príspevky môže len registrovaný užívateľ.


Komentáre k literárnemu príspevku

Usporiadať: Prejdi na stránku:
Kamil
na zaciatku ti chýba mäkčeň toto dielko by svojim zastupenim pismena "r" mohlo konkurovat mnohym logopedickym hrackam... musím uznať, že máš dobre pozorovania, všimol som si aj pri predošlých dielkach... musím priznať, že som podobných miniatúr čítal veľa a nebolo to pre mňa ani prekvapivé, aj na tomto serveri sa už s páliacim studenom objavili dielka... nejak veľmi neprekážalo, ale nezaujalo  
Spisovateľ/AutorKamil Pridané dňa28. januára 2009 09:33:41
viem kam to malo nmierit, ale mozno by to chcelo iny sposob vyjadrenia  
Spisovateľ/Autorsom v tom nevinne Pridané dňa18. decembra 2008 15:14:16
8 bodov
ja ruže rada ,aj tie z popola :)  
Spisovateľ/AutorRuža Pridané dňa17. novembra 2008 13:37:40
mne sa ale tie obrazy zdali fajn...niekedy, ked clovek cita bez svojich "zakorenenych struktur" su aj veci na prvy pohlad nevitane - zaujimavymi..ak nerozumies, chyba je v mojej interpretacii..:))  
Spisovateľ/Autorilúzia Pridané dňa14. novembra 2008 22:19:52
príde mi to iba ako polepené obrazy bez zjavnej súvislosti....  
Spisovateľ/AutorEdgar Pumpkin Pridané dňa13. novembra 2008 16:38:31
Aššurballit
...rozmyslal som ci po takom nazve ma este cenu citat...asi nemalo..dockal som sa presne toho co mi napovedal nazov... ...jednoduche priehladne kontrasty...podporene frazami..  
Spisovateľ/AutorAššurballit Pridané dňa13. novembra 2008 16:02:04
grafo
asi moc protikladov  
Spisovateľ/Autorgrafo Pridané dňa13. novembra 2008 12:30:14
Usporiadať: Prejdi na stránku:
Info o príspevku Info o príspevku
eKniha / eBook eKniha / eBook
Predchádzajúci príspevok Predchádzajúci príspevok
Nasledujúci príspevok Nasledujúci príspevok
Reklama
Hlasuj za príspevok Hlasuj za príspevok
  • asdf.sk
  • Bookmark and Share
Naj od autora Naj od autora
Štúrovčina
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8