Úchylná poviedka

Spisovateľ/ka: Chandler Bing | Vložené dňa: 17. augusta 2006
http://citanie.madness.sk/view-2138.php

Všetko sa to začalo v deň jej narodenín... Aaaaa... Zle! Takto predsa príbehy nezačínajú...

Skúsime to inak, milý čitateľ.

Ak poviem, že všetko sa to začalo v deň jej narodenín, znie to príliš vážne, akoby nový míľnik so sebou priniesol neočakávané tajomstvá osudu.

Ale naozaj sa to stalo v deň jej narodenín.

V deň, kedy zistila, že je stará rašpľa a všetko, čo si v mladosti zapísala do svojho zoznamu "čo chcem stihnúť do tridsiatky" sa strácalo v trme-vrme hektického života, ktorý viedla.

Viedla dvojitý život a ani najbližšie okolie netušilo, že Eni&lis nie je len tá impulzívna stará panna, ale za zatvorenými dverami bytu, keď ju nikto nevidí, ohmatáva mladých chlapcov, predvádza im svoje kozy a prehĺta ich nápoj lásky.

Avšak čím sa takto žijúca osoba odlišuje od svojich rovesníčok? Ukážte mi jednu tridsiatničku, čo nežije rovnakým spôsobom života.

***

Eni&lis bola výnimočnejšia. Semeno, ktoré sa jej sem-tam zachytilo vo vlasoch, ju pred puritánskymi priateľmi prezradilo.

"Eni, čo to máš vo vlasoch?" spýtal sa Vlado, jej dlhoročný priateľ žijúci v sadomasochistickom vzťahu.

Eni, si prešla rukou po vlasoch. Prsty, ktoré jej v tom momente zalepilo biele semeno od príťažlivého a charizmatického mladého muža, sa začali podobať na žabiu blanu.

"Ah, toto. To je semeno." odvrkla nezaujato a ruky si vylízala do čista. "No kde je ten čašník," povedala rozhorčene.

***

Jej dvojitý život spočíval v niečom oveľa tajomnejšom, mysterióznejšom. Ak by sa to svet okolo nej dozvedel, odsunul by ju na okraj spoločnosti.

Neo z trilógie filmu Matrix, viedol menej dvojitý život, než ona. Cez deň chodil do práce a v noci sedel celé hodiny za počítačom.

Ale opona padá a masky sa strácajú a pravé tváre ľudí sa odhaľujú. A tak to bolo aj s Enialis. Vlastne nie... Moment, chyba!

Tak to bolo aj s Eni&lis. Enialis je totiž dievča z dobrej nerozvedenej rodiny, kde má každé dievča rovnakého otca. To Eni&lis je žena, ktorá sa doposiaľ snažila tajiť svoj spôsob života pred okolím.

Otváranie duchovných portálov však spôsobilo prezretie a precitnutie všetkých v okolí, už nikto nemal dôvod sa skrývať za masky konkubín, manažérov, hot-dogárov, staničných predavačov, či páchnucich bezdomovcov.

Ľudia začali vidieť pravú podstatu ľudí. Zbadali, že predavači Nota Bene si stavajú vily na Mariánke, že pošťatí bezdomovci sú v skutočnosti kvalifikovaní hygienici, že manažéri nadnárodných korporácií jedia tajne svoje hovná na záchode, že hot-dogári z Mlynských nív sú počítačoví hackeri pracujúci v utajení.

Dávno vyšlo najavo, že Rómovia predávajúci parfémy a opasky značky Hugo Boss, pracujú pre tajnú službu a ich produkty obsahujú čipové zariadenie schopné sledovať pohyb osôb a lokalizovať ich s presnosťou dvoch metrov štvorcových.

Hot-dogári a Rómovia kooperovali svoju činnosť vo vidine efektívnejších výsledkov.

***

A rovnako to bolo aj s Eni&lis. Všetci ju pokladali za supermana numerickej klávesnice nadnárodnej spoločnosti IOS, ktorej manažér si tajne chodil na záchod žrať svoje hovná...

Nikto nemohol uveriť, že Eni&lis je taká dokonalá, takmer ako Enialis. Keď pred Vladom vylízala semeno zo svojej ruky dočista, všetkým sa uľavilo.

Pomysleli si. "Ah, máme ťa. Aj tebe padla maska!"

Ale mýlili sa, hlboko sa mýlili. Hlbšie, ako môže zájsť najväčší penis černocha do útrob ženského tela. Tak veľmi sa mýlili.

Nešlo o skutočné strhnutie masky. Bola to iba maškaráda, ktorej malo okolie uveriť. Život Eni&lis bol oveľa pestrejší a dobrodružnejší.

***

Dobre! Dobre! Prezradím vám to.

Prezradím vám pointu, ktorú sa však dočítate až ráno.

Najľahší spôsob by bol, ak by ste si mohli zažiť jej život na vlastnej koži, najľahšie by bolo, ak by ste práve vy, alebo vy, alebo vy boli tým charizmatickým mužom, ktorý ju zásobuje semenom, ktorý jej ním nahrádza gél vo vlasoch, ktorý jej ním ochucuje trpké dni jej nebezpečného života, ktorý doposiaľ viedla.

Ale nie ste, nie ste tým úžasným mužom.

Som ním ja, a preto druhý najjednoduchší spôsob ako pochopiť prekliatie Eni&lis, ktoré šíri do okolia, je vypočuť si moje slová. Pravdivé slová. Pravdivé ako slnko, ktoré vyjde nad obzor každé ráno, pravdivé, ako Slnko, čo zapadá na západe.

***

Teraz vám prezradím jeden bežný týždeň Eni&lis, ktorý som mal možnosť s ňou zdieľať ako sexuálna hračka v jej nebezpečných rukách.

***

1. kapitola: Pondelok

14.38 Eni&lis sa prebúdza do nového dňa.

14.44 Eni&lis ide spať.

***

2. kapitola: Utorok

16.39 Eni&lis sa prebúdza do nového dňa. Je smädná.

16.45 Eni&lis až k orgastickej smrti vyfajčila o jedenásť rokov mladšieho charizmatického muža, ktorý v dôsledku výstreku prišiel o dve tretiny svojej hmotnosti.

16.46 Chudáčik.

17.05 Eni&lis zaspáva.

***

3. kapitola: Streda

3.06 Eni&lis sa strhne zo sna, prudko sa posadí a zvolá tak hlasno, že zobudí mladého muža po jej boku, ktorý má práve rannú erekciu. "Streda, zašukať si treba!" Skanduje otrepanú frázu, vyletí z postele, rozbehne sa oproti stene, skokom prejde po kolmej stene dva kroky, urobí salto dozadu, jódluje a dopadne presne na stoporený penis nevinného chlapca, ktorý sa ani nenazdá a prichádza o poslednú tretinu svojej hmotnosti.

13.08 Chudáčik

***

4. kapitola: Štvrtok

Eni&lis prespala celý štvrtok. Námesačná však automaticky poslala do práce smsku šéfovi, že je chorá a ešte asi dvanásť dní bude práceneschopná.

***

5. kapitola: Piatok

11.05 Eni&lis odchádza do Jednoty na nákup. Nákup potravín však nie je jej skutočným cieľom. Jej cieľom je OBSTARANIE potravy. Obzerá sa. Vidí mamičky s deťmi, svokry so svojimi zaťmi a Zak´na´teľmi.

11.10 Uvidí dvoch mladých zajačikov ako si vyberajú z regálu bagety.

11.12 Zaostrí svoj zrak do rozkroku jedného z nich. Eni&lis má od narodenia zvláštny zrak Dokáže detekovať semeno. "Včera masturboval," skonštatuje, keď uvidí jeho zásoby. Zaostrí na druhého a uvidí niečo, čo už nevidela celé veky. Aj on zaostroval na ňu. Videl ako tečie až cícerkom, ako sa jej pri pohľade na jeho gule, tvoria celé litre pičaciny v jej ženských pohlavných orgánoch.

11:12:34 prejdú obaja svojím pohľadom od rozkroku toho druhého hore k tvári, až naviažu očný kontakt.

Eni&lis aj Hl&sa opantal pocit blaženejší než orgazmus. Čo to je? Že by láska? Áno, láska, ale to nikto z nich netuší. Od tohto momentu sa ich vzťah mení na súťaženie, na dravý boj a snahu o víťazstvo, kto koho dokáže skôr zbaviť jeho hmotnosti.

***

6. kapitola: Víkend.

Urputné vyciciavanie celých decilitrov jeho semena, ktoré sa dotváralo rýchlejšie, ako Eni&lis stihla piť a jeho lízanie, ktorému by sa nevyrovnal ani najnadržanejší Labrador na svete rozpútalo nekonečný boj, začarovaný kruh, orgazmy a koniec sveta okolo nich.

***

7. kapitola: Záver

Ešte dnes milí čitatelia, keď vám rozprávam tento príbeh, ktorý sa udial pred mnohými mnohými rokmi, sa z útrob istého bratislavského bytu ozývajú kvílivé zvuky, ktoré môžu začuť len vyvolení. Len rovnakí ako oni, len takí, ktorých ich zvrátenosť môže len a len prilákať.

Je to nekonečný boj, v ktorom uväznili samých seba. Tento príbeh som bol schopný napísať a rozpovedať vám až teraz, keď som po dlhej rekonvalescencii nadobudol späť aspoň tri štvrtiny svojej hmotnosti.

Odvtedy uplynulo mnoho dekád a v bratislavskom byte na ulici blízko novovybudovanej diaľnice už nežije a nemasturbuje len Eni&lis s Hl&som, ale aj stovky ich prívržencov, ktorých k sebe pritiahli ich nechutné výkriky, pach semena a pičaciny. Pritiahla ich k nim ich podstata.

Podstata ich samotného bytia.

...KONIEC...

Spisovateľov komentár k príspevku

Táto poviedka vznikla on-line, cez skype chat, keď ju priateľ o štvrtej ráno napísal z lásky svojej priateľke.Ohodnoť a okomentuj literárny príspevok

Hodnotiť a komentovať literárne príspevky môže len registrovaný užívateľ.


Komentáre k literárnemu príspevku

Usporiadať: Prejdi na stránku:
3 body
Neviem, zacalo to dobre a ako dobre to zacalo tak zle to koncilo...  
Spisovateľ/AutorTrin Pridané dňa22. augusta 2006 17:54:21
4 body
By som povedala, ze dobre pasaze sa striedali s uplne slabymi...ja neviem, tiez som zmätena...  
Spisovateľ/AutorPaula Donska Pridané dňa22. augusta 2006 12:51:30
Aššurballit
..na druhej strane..mi vyzneli niektore pokusy o vtip len ako pokusy...povedal by som ze skoro az trapne... ...najma tie dalsie casti...ked mi to prislo ako snaha pouzit slovo semeno a picacina... ...tiez mi nesedelo oslovovanie citatelov... ..na druhej strane keby si to zhutnil...mohol z toho byt fajn text...celkom...  
Spisovateľ/AutorAššurballit Pridané dňa18. augusta 2006 09:31:37
Aššurballit
...dva krat mi zmizol komentar...tak skusim po castiach to rozpisat... ...pocity mam z toho zmiesane...nie som ziadne konzervativec...ale... ...na jednej strane mi to pride dobre celkom technicky napisane... ...a paranoidna pasaz a par dalsich ma pobavili... ...sak vraj paranoja je stav blizoaci sa absolutnemu poznaniu...usmev...  
Spisovateľ/AutorAššurballit Pridané dňa18. augusta 2006 09:29:32
Aššurballit
4 body
...paze...sa mi to stratilo...  
Spisovateľ/AutorAššurballit Pridané dňa18. augusta 2006 09:21:56
Usporiadať: Prejdi na stránku:
Info o príspevku Info o príspevku
Predchádzajúci príspevok Predchádzajúci príspevok
Nasledujúci príspevok Nasledujúci príspevok
Reklama
Hlasuj za príspevok Hlasuj za príspevok
  • asdf.sk
  • Bookmark and Share
Naj od autora Naj od autora
Štúrovčina
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8