Príbeh o hlúpej svini; časť 1: Nešťastia a utrpenia hlúpej svine

Spisovateľ/ka: M.Č. | Vložené dňa: 14. júna 2009
http://citanie.madness.sk/view-23004.php
Ako ubiehali mesiace, týždne, dni, hodiny, sekundy, tak ľudia starli, umierali, rodili sa, a aj naša hlúpa sviňa starla, a nielen starla, ale aj ako sa patrí - hlúpla. Bola ešte hlúpejšia ako inokedy. Napríklad z jej zbierky hlúpostí: slaninu čo dostala ako žrádlo nezjedla. A prečo? Bolo v nej príliš veľa chudého mäsa. Alebo keď jej zasa vypadla šunka, tak sa začala smiať - z vlastnej hlúposti. Bola taká hlúpa, že ani náš spolužiak s iniciálkami LK nie je taký trápny a hlúpy. Ja hovorím - hrôza. No ale dosť bolo rečí, poďme sa pozrieť, ako si naša hlúpa sviňa nažíva.

GAZDA: Poď sem ty kurva! Poď sem, dám si fajnú šunku. Nepočuješ? Mám prísť k tebe a jednu ti prijebať? Hej? No počkaj, teraz si ma nasrala!
SVIŇA: Jaj, zas ma ten kokot dohoní a dostanem bitku... No ale počkaj - teraz si ma nasral, ja ti ukážem!

Ak ste dobre počuli, tak jeden to má ukázať druhému. No ale... uvidíme čo...

GAZDA: Poď sem!... Ááá, už ťa mám! Teraz ti rozjebem tvoj ksicht!
SVIŇA: Niééé, prosím nie, už... už budem dobrá... a... aj ti vykurím keď chceš!
GAZDA: Fajčiť môžeš tomu svojmu prijebanému Ashovi! Áá, tu máš, tu máš ty kurva! A keď dačo, mne môže fajčiť aj moja žena, veď ju mám ty hlupaňa! Sprostá sviňa! Kopnem ťa ešte raz do piče keď ma najebeš! A teraz prac sa! Kurva sprostá, hlupaňa!

Ááách, nešťastná je sviňa... No teraz dopláca na svoju hlúposť...

SVIŇA: Juj, ten kokot ma zasa zbil... Azda sa mu nepáčim? No! Môžem mu do huby nasrať... aby sa spamätal, že ja už šunku dávať nemôžem, nemienim a nechcem! Musím niečo vymyslieť... aby som sa ho zbavila... Ááá, už to mám: utečiem! Musím si zbaliť švestky a v noci odísť... zatiaľ si nájdem tu blízko nejaký nocľah... a hneď za svitu vypadnúť z tejto bariny... ale šak ja skoro nič nemám a švestky tu spomínam... Á! Šak Ash mi pomôže! Pôjdem za ním!

Naša sviňa si zbalila v úvodzovkách švestky, aj keď okrem vibrátora nič nemala, a ešte možno nejaké nádstavce na penis a rýchlo odišla preč. Neďaleko domu našla starú stajňu.

SVIŇA: Ááá, tu sa uchýlim! Dúfam že tu nikto nebude! Vyzdyhám sa v slame... a za svitu idem het!

Ale to v noci netuší, že čo jej prekazí plány...

SVIŇA: Áááá, pavúk, pomóóc, zabije máá, áááááá!!!

V tom sa gazda zobudí.

GAZDA: Do piče čo sa to tu deje! Zase tá sviňa! Kurva pojebaná! No ale teraz ju kopnem do piče a vyhodím ju!

Nasratý gazda sa ponáhľa kam ho oči vedú, veď predsa, je ešte noc - dva hodiny dvadsaťtri minút. V tom sa sviňa spamätá.

SVIŇA: Preboha, veď ho zobudím, keď som ho už ne!

No gazda sa už zobudil, a aký je nasratý - mal za sebou ťažký deň...

GAZDA: Kde si ty kurva!

No a teraz ju našiel...

GAZDA: Tu si ty kurva! Poď sem nech ťa zbijem!! Dž, dž, tu máš, tak ty si mi chcela utiecť ty kurva, mastodont!
SVIŇA: Pusť ma ty kokot! Si sebec ktorý myslí iba svojim penisom!

Sviňa gazdu šikovne kopne a utečie aj so svojimi švestkami a utečie do lesa. Bežala kde ju len oči viedli. O dušu spasenú.
Tak, a sviňa je v ďalšom maléri. No čo urobí? To nevie ani ona.

SVIŇA: Tak a som v piči do piči, kde sa ukryjem... všade samá pustatina. A čo budem jesť? Och bože! Zahyniem od hladu! A... vlastne nie! Veď mám šunku!

A tak sviňa sa šunky do popuku najedla a zároveň schudla das sedem kilečká. No za chvíľu ich priberie...

SVIŇA: Ej, ta ja še nažrela jak sviňa, a ja vlastne šak ja som sviňa. No ľahnem si tu, trošku sa vypalcujem, vyspím a idem za Ashom. Dúfam že si už Pikachua vytiahol z prdelu. No nič, čo mám v tom batohu... vibrátor, á ten použijem, ako vidím nejaké nádstavce na penis, krém na pleť, špáratká do zadku, kus zhnitej žinčice, návod na výrobu bryndze, á samé kokotiny...

Sviňa sa vyzdyhala a o piatej hodine a tridsiatej ôsmej minúte išla za Ashom. Cestou natrafila v lese na dve opice, ktoré to seba šutia, dvoch malých cigánov ako spadli do latríny, malé cigánčatá hrajúce sa s hovnami, somráka, ktorý papá perkelt (ukradnutý) a iných prijebancov. O ôsmej hodine a štyridsiatej ôsmej minúte sa dostala na Mastodontovú ulicu.
Tam hľadala vchod číslo 48 (ako inak?) a keď ho našla, tak zazvonila. Cŕŕŕn...

ASH: Kto je?
SVIŇA: To som ja tvoja priateľka sviňa.
ASH: Si to naozaj ty? Nemôžem tomu uveriť. Jeden prijebanec s druhým! A čo ťa tu privádza?
SVIŇA: Môj gazda, ten chuj ma zasa zbil a tak som musela odísť... nemám chuť už nikomu dávať šunku!
ASH: To je kokot, ale už ti nikto neublíži. Lebo ja ťa ochránim. Ideme dnu?
SVIŇA: Áno!

A tak sviňa konečne išla konečne ku Ashovi. Ten dostal zase elektrický záchvat z Pikachua, ktorý stále pretrváva v jeho riti.

ASH: Prestaň ty kokot! Jaj, už ma jebe ten Pikachu. No ale teraz jebme naňho... Čo si dáš moja?
SVIŇA: mmm... dám si bryndzu!
ASH: Juj, tá sa mi minula... Dačo iné nechceš? Mám kurča s bahnovou plnkou, močovú zmrzlinu, plnené bravčové karé s rizotom z hávkavky chláchatej - to je známa pleseň. Alebo cigánské soté zo psích výkalov... Čo si dáš?
SVIŇA: Tvoj kokot.

V tom mu sviňa stiahla nohavky, vzala penis a začala ho zúrivo sať a sať... Ash dýchať nestačil. Ale treba povedať, že sviňa vie robiť výborný orálny sex, potvrdzujú to stovky diviakov. V tom sviňa siahla po nádstavci na penis a Ash začal zúrivo šukať jej mokrú piču. Jebal tak rýchlo, že sa mu dobre kokot nezlomil. Obaja splynuli v neuveriteľne silnej rozkoši. Ash striekal toľko bryndze, že sviňa nestačila prehĺtať.

SVIŇA: Ó jaká je sladká... jedol si jahody?
ASH: Nie, lesné jahôdky
SVIŇA: Júj, už ti dochádza šťava... ideme ešte raz?
ASH: Až zajtra, bolí ma kokot. Nemal som ťa jebať až tak silno. Ale stálo to za to. Ale... vykur ma ešte raz keď chceš bryndze do popuku sa najesť.
SVIŇA: Dobre.

A tak sviňa sala ešte silnejšie, že mu ho skoro odhryzla. A takto si užívali, až kým neprišla nečakaná návšteva...
CŔŔŔŔN!

ASH: Kto je?
NEZNÁMY: Tu je polícia. Žiadame vás aby ste sa utíšili, lebo vás zavrieme do basy!
ASH: A prečo?
POLÍCIA: Že prečo? Tak - príliš hlučný sex. Ak budeme ešte raz o vás upovedomení, tak z basy sa dostanete len na kauciu, ktorá je štyridsaťosem stoviek.
ASH: Môžem vás do huby jebať. Dobre sviňa - myslím, že na dnes stačilo, už mám kokot ochabnutý a predkožka mi ide odpadnúť, až dačo hrozné.
SVIŇA: Máš pravdu, aj mňa už piča bolí. Ale zajtra že to do mňa našutíš, jasné?
ASH: Keď ma nebude bolieť...

A tak sviňa s Ashom dali na políciu, a keďže už bolo neskoro, vybrali sa spať. No noc bude krušná. Ash sa konečne spamätá...

ASH: Ty sviňa, to tebe tak smrdí piča?
SVIŇA: Si kokot, veď som si ju umyla... to asi... tvoja riť
ASH: No ja ti dám ty piča! .. Tdžzzzzz ááááu ty sprostý, prijebaný, skurvený Pikachu, prestaň! Už ma poriadne jebe, deň čo deň robí tie svoje skurvené šoky... už som sa rozhodol: pôjdem na operáciu, aby mi ho vybrali a aby som toho kokota najprv poriadne nakopal do riti... ale vráťme sa naspäť - už len to, že spávam s prasaťom, prezlečeným za nejakú dámu je kokotina, takže - von z mojej postele! Ako ja môžem mať sex s prasaťom - veď je to kokotina! Už som sa spamätal, už žiadny sex s tebou, odo dňa si už len mojou pravou rukou a budeš mi dávať šunku, rozumieš?
SVIŇA: Ale...
ASH: Žiadne ale! Povedal som, vypadni z mojej postele, inak ťa nakopem do prdelu! Piča obyčajná... nepočula si?! Prac sa odtiaľto!
SVIŇA: Dobre, už idem, ale vidím, že si taký istý, ako môj dnes už exgazda, len šunka a šunka. Si kokot, chcem odtiaľto okamžite odísť! Si úchyl!
ASH: Ty mi nemáš čo nadávať! Úchyl si ty, ty chceš len sex, teba nič nezaujíma, lebo ty žiješ len pre sex!

Po týchto tvrdých slovách sa sviňa so slzami v očiach pobrala preč. Vibrátor, nádstavce na penis a ostatné švestky si zbalila a odišla preč - Ash ju sklamal, a tak odišla blúdiť do sveta za novým pánom, novým milencom a hlavne - lepším sexom. Sex s Ashom bol síce skvelý, ako si hovorila, bol výborný milenec a jeho penis chutil ako jahodová lízanka. No uvidíme, či ešte takýto nájde a že či ešte vôbec použije tie nádstavce na penis...

SVIŇA: A opäť som sa sklamala... verila som Ashovi... a takto ma zradil... no asi nikdy naňho nezabudnem... na jeho sladký penis... semeno... áách, kde teraz pôjdem? Ku gazdovi sa určite nevrátim, to si radšej odrežem konečník... no nič, niekde v lese si ľahnem a za svitu pôjdem preč... preč z tejto špinavej bariny... ako len nenávidím túto oblasť... toľko nešťastia som tu zažila...

A tak sa sviňa usídli pod jednou jedličkou, ktorú nazvala milou a pod ňou sa aj vyspala.

Ráno sa zobudila a išla ďalej hľadať nový domov. Cestou stretla rôznych čudákov: chlapíkov opravujúcich videokazety, deti ktoré sa hrali s ich penisom (malé deti) - to teda bolo, či cigánov, ktorí hrali ,,džamore džamore", či somrákov so šišatými hlavami... Bola tam kopa čudákov, no sviňu zastavil jeden predavač limonády:

PREDAVAČ: Želáš si niečo?
SVIŇA: Dala by som si jahodovú limonádu, za koľko je?
PREDAVAČ: Za 15 korún. Máš ich?
SVIŇA: Ja mám vibrátor, nádstavce na penis, špáratká do zadku a kúsok zhnitej žinčice. Chceš niečo z toho? Lóve nemám.
PREDAVAČ: Dobre, daj jedno špáratko do zadku a jeden nádstavec na penis. Žena sa poteší, bude lepší sex. Tu máš!
SVIŇA: Vďaka. (pomyslí si) Chutí ako Ashov penis... (hovorí): Odkiaľ máš takú sladkú limonádu?
PREDAVAČ: No predsa z môjho kokota!
SVIŇA: Z tvojho kokota? Ty počúvaj... čo keby... sme teraz išli domov, povyzliekali sme sa a pomilovali...
PREDAVAČ: Si piča? Jebe ti? Šak ty si prasa, hovoriaca sviňa! Ako môžem spať so sviňou, a ešte som aj ženatý! Ja svoju ženu milujem a nevymenil by som ju za žiadnu inú! Prac sa odtiaľto a ber si ten nádstavec na penis a to špáradlo a vypadni bo ti rozjebem šunku!

Sviňa bola ako obarená a nezmohla sa ani na slovo a rýchlo bežala preč. No jej túžba po sexe bola stále väčšia a väčšia. Mala chuť zbaliť nejakého diviaka, alebo pretiahnuť prasiatko Maxa, ktorého majiteľom je George Clooney - spozorovala ho tajne v časopise, ktorý si čítal gazda, ale keď ju zbadal, iste nemusím hovoriť čo bolo ďalej...
Sviňa je na dne. Všetci jej krivdia, nemá kde ísť, jedine prespať v lese alebo pod mostom...

SVIŇA: Som na konci nervov... svet sa pre mňa zrútil... spácham samovraždu? Áno! To je najvhodnejšie riešenie. Skočím z mosta... ak ma nikto nezastaví, urobím to!

Sviňa je na konci, vážne, bez preháňania. No ktosi ju však zachráni...

SVIŇA: Idem na ten most a skočím...
NIEKTO: Nerob to! Ublížiš si! Nepočuješ? Nerob to lebo keď ku tebe prídem, tak ti pysky rozjebem! Aj s kokotom. Rozumíš?

Keď sa sviňa otočila, kto sa jej vyhráža, nechcela veriť vlastným očiam... najkrajší diviak akého kedy videla!

SVIŇA: (pomyslí si) bože, on je teda pekný... jeho hneď chcem vyfajčiť...
DIVIAK: Prečo si chcela zoskočiť? Ti jebe alebo čo? No... odkiaľ si, čo tu robíš?
SVIŇA: Som z Vajca, to je dedinka blízko Dediniek. Utiekla som gazdovi, bol veľmi zlý... uhm, páčiš sa mi.
DIVIAK: Neodchádzaj od témy, sakra. Ale aj ty sa mne páčiš... tak nevidím dôvod, prečo by sme to do seba nemali našutiť?
SVIŇA: Ani ja. Už sa teším. No ideme?
DIVIAK: Jasné!

A tak sa pobrali ku diviaku do chlieva, kde býva s bratom a sestrou. Lenže diviak vidí jeden dôvod, prečo by sa nemali milovať, len ho nespomenul. Má už totiž AIDS! Jeho vírus HIV napokon prepukol a definitívne prišiel o imunitu, svoje dni už má zrátané... zostáva mu už len pár dní života a potom zomrie... na AIDS. A prečo? Raz mal nechránený sex s jednou pipkou a tá bola HIV pozitívna. Tak to jednoducho od nej chytil. Nevšimol si to a keď išiel ku lekárovi, bolo už neskoro... po štyroch rokoch, čo to chytil prešiel do štádia AIDS. Teraz je uspatý, na sex nemá chuť - snaží sa to zamaskovať hrdinskými rečičkami, ktoré ho už tiež unavujú. No napokon sám seba prekoná a urobí to. Počas štyroch rokov mal sex až so 76 sviňami - 38 z nich, teda rovnú polovicu sa mu podarilo nakaziť... Pätnásť z nich už zomrelo, lebo neskoro zistili ako sú choré. Ďalšie 23 ešte nejako žijú. No a sviňa bude 77/39 v poradí. Diviak ju nakazí vírusom HIV. Sviňa má svoj osud spečatený. Po vášnivej noci s ňou sa diviak prizná že zomiera. Sviňa to ešte nevie, ale hlúpa sa baví o skvelej a vášnivej noci s diviakom.

SVIŇA: Bol si skvelý.
DIVIAK: Mala by si vedieť jednú vec. Mám AIDS. V krvi mi koluje AIDS. Mám ešte zopár dní života, potom zomriem. Nič sa nedá robiť... AIDS sa už nedá skrátiť...
SVIŇA: A to ty aj teraz aj mňa si nakazil?
DIVIAK: Tak ti radím, aby si hneď zajtra išla na lekárske testy. Ak budú krvné testy pozitívne, máš to. Ale nemusíš to mať, hoci som teraz mal s tebou nechránený sex, nie vždy musím niekoho nakaziť... Keď som bol už HIV pozitívny, mal som 76 svíň a polovicu sa mi podarilo na prvú šupu nakaziť. Pätnásť už zomrelo, ďalšie 23 ešte žijú. Tak ti radím, lieč sa aby si nedopadla tak ako ja.
SVIŇA: A je to bolestivé?
DIVIAK: Aj. Budeš cítiť príznaky - budú ťa bolieť kolená, budeš stále unavená, dostaneš často zápal pľúc, poruchy zraku a ďalšie veci.
SVIŇA: Takže ty si vedel že si chorý a nepovedal si mi to tom? Ty kokot!
DIVIAK: Nie, nie je to tak ako si to myslíš. Ja som ťa len chcel dostať a pomôcť ti... buď mojou oporou, o pár dní tu už nebudem a v posledných chvíľach života chcem byť aj s tebou...

Sviňa je ako obarená. No ona ešte nevie, že diviak zomrie za sedem minút, lebo už má aj Alzheimera a choroba postihla už 97% tela, čoskoro bude koniec. Sviňa opäť zostane sama, zbalí si švestky a odíde.

SVIŇA: Ach, bože, čože ma to postretlo? Čo som komu urobila že ma tak tresceš?
Za čo? Za taký krátky čas sa toho toľko udialo... Útek od gazdu, Ashova zrada... predávač limonády ma nechutne ponížil pred ľuďmi... a teraz toto? Možno som HIV pozitívna a ani o tom neviem? Čo je to za život? Čo je to kurva za život?
DIVIAK: Ááá, už cítim... že za chvíľu odídem... á... opatruj sa sviňa...
SVIŇA: Diviááááááááák! Niéééééééééééé!

Sviňa prežíva veľkú bolesť... diviak... ten krásny diviak ktorého spoznala a s ktorým sa aj milovala práve zomrel... na AIDS... na najzákernejšiu chorobu, ktorá sa nedá vyliečiť... Sviňa je v koncoch. Teraz sa rozhodla pevne spáchať samovraždu. Veď načo žiť, keď za taký čas prídete o všetko? Sviňa sa dokola stále pýta: prečo ja? Prečo práve ja?... Hrôza...

SVIŇA: Teraz som pevne rozhodnutá - spácham samovraždu a je mi to už jedno... jebem už na všetko... do Vajca sa už nevrátim a ak existuje nádej, že sa nezabijem, tak to neurobím. Ak príde zas nejaký diviak... tak asi nie. No poďme rýchlo preč, ešte povedia že som ho zabila...

Diviak ostal a o pár dní ho našli v ťažkom štádiu rozkladania, ale predsa - nevadí. Sviňa sa na pár dní utiahla preč za Vajca, odišla do nejakej osady, mimo Vajca. Tam sa uchýlila do chatrče, z ktorej dakedy vyhnali cigánov a žila tam. Nemala čo jesť, čo piť, musela chodiť žobroniť diviakov z iných domov, lenže tí ju hnali preč a preč... Niekedy uchytila na zemi kus zhnitého chleba no to všetko bolo zlé. Nemala vlastne čo už na tomto svete robiť... len si sama nažívala v neuveriteľnej chudobe. Občas jej potravou bola vlastná sračka a nie lahodný penis Asha... musela piť moč... no čo už budem toľko hovoriť... Sviňa je opäť na dne...

SVIŇA: Áách... neuveriteľné... žijem tu už devätnásť dní, skoro tri týždne.. Bože čo mám robiť?
NEZNÁMY: Čaj.
SVIŇA: Ohm... je tu niekto? Ako keby som niečo počula... Čau! To je potom nejaký kamoš... Ash? Ash... si to ty?
NEZNÁMY: Piča skurvená, celá si studená, konečne si zdochla, na čo si sa zmohla.
SVIŇA: Už stačí! Kto je to?
NEZNÁMY: To by si chcela vedieť, čo? Ty lečo! Odpáľ! Odpáľ ty kurva, hulvát!
SVIŇA: Kto si... Džž! Áááá týýýýýýýý ktooooooo siiiiiiiiiiiiiiii! Kokot pojebaný! Najprv chcem do úst tvoj penis a keď mi bude chutiť, tak tu môžeš ostať!

Ale v tom netuší že je to 266 centimetrový chlapík so sedemnásť ročnou frajerkou...

NEZNÁMY (ĎALEJ UŽ MUŽ): Ha, ha, hááá.... Hovoriaca sviňa! To som si nemyslel že sa zhováram so sviňou a ešte k tomu že chce môj kokot do papule. Fúúj, kopnem ťa ty skurvená sviňa, prasa smradľavé...
SVIŇA: Čo ma urážaš? Ja ti chcem len dobre.
ŽENA: Miláčik... čo tu robíš? Ty sa zhováraš so sviňou? Si kokot?
MUŽ: Buď ticho! Táto piča ma chcela vykuriť!
ŽENA: Čoo? Ty kurva pojebaná, tu máš, dž dž tu máš ty sviňa, piča smradľavá!

A tak sviňa dostala na piču od 266 centimetrového muža a jeho 248 centimetrovej priateľky. Ty kokso... no toto? No pekné...

MUŽ: Ideme het stade! A my že tu strávime vášnivú noc...
SVIŇA: Myslíte sex?
MUŽ: Nie, myslíme sračky! Jasné že sex. Chcel som jej ho vložiť spredu, zozadu, do zadku, za odmenu by bola fajka s hltaním semena, striekanie na tvár, cmúľanie bradaviek, vagíny a iné.
SVIŇA: Prosím zostaňte, aj ja chcem aby si ma pretiahol a toto...
MUŽ: Nie! Ideme.
SVIŇA: Tak sa zadrhnite, môžem vám moju sračku vložiť pod vaše jazyky!

Nasratá sviňa je už definitívne na konci. Týmto končíme prvý diel druhej série tvojho obľúbeného seriálu. Ešte bude tých častí desať... chvalabohu, nie? No nabudúce budete počuť, ako sviňa spozná ďalšieho diviaka, ako dopadli jej krvné testy, či má HIV alebo nie. A tak - dobrú noc a dovidenia!

© napísané: 3. 6. 2005 - 24. 6. 2005.


Spisovateľov komentár k príspevku

*UPOZ* Ľudia, ktorí nedokážu "vypnúť mozog" a zabaviť sa aj na úplnej primitívnosti (je to dosť vulgárne, obscénne, nereálne a fekalistické), nech to ani neotvárajú!!!Ohodnoť a okomentuj literárny príspevok

Hodnotiť a komentovať literárne príspevky môže len registrovaný užívateľ.

Info o príspevku Info o príspevku
eKniha / eBook eKniha / eBook
Predchádzajúci príspevok Predchádzajúci príspevok
Nasledujúci príspevok Nasledujúci príspevok
Reklama
Hlasuj za príspevok Hlasuj za príspevok
  • asdf.sk
  • Bookmark and Share
Naj od autora Naj od autora
Štúrovčina
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8