Príbeh o hlúpej svini; časť 2: Krušné dni a noci hlúpej svine

Spisovateľ/ka: M.Č. | Vložené dňa: 14. júna 2009
http://citanie.madness.sk/view-23005.php
Naša hlúpa sviňa v minulej časti zažila množstvo udalostí - gazda ju vyhodil a vlastne ona utiekla, Ash ju zradil, ponížil ju akýsi predavač limonády, diviak ktorého spoznala vzápätí zomrel na AIDS a na záver stretla priateľov obrov, ktorí ju tiež ponížili za vlastnú hlúposť.
Sviňa sa po tomto incidente rýchlo spamätala a hľadala vhodné riešenie. Nevedela nájsť žiadne, lebo ju nenapadlo, ale ďalej si žila vo svojej chatrči. No napokon si spomenula že o nudu už nebude postarané...

SVIŇA: Kde som dala klince... bude mi ich treba z tejto postele... áách. Je tu nuda. Čo mám robiť, aby som sa nenudila? Keď potešenie v živote viem zažiť len v sexe... áách, tak rada by som si dala do úst nejakého bodáka... ježiš! Krv! Krvné testy! Už je to štyri týždne čo umrel a ja som mala íst na krvné testy! Už bude pozde! Ale predsa - behom idem za lekárom!

A tak sa sviňa vydala na cestu za lekárom, ktorý jej urobí krvné testy. Cestou prešla cez Vajco, svoju rodnú dedinu ktorú tak nenávidí... Musela prejsť aj cez kúsok lesa, asi 470 metrov, vyšla na lúke a čoskoro prechádzala cez štvrte čudákov: ženy, ktoré varili dobroty z kalnej vody, štrku, piesku a hovien, cigánov ktorí hrali na nervy susedov, bezdomovcov a ich trápne Nota bene... No ale už tu bola najrizikovejšia časť: centrum mesta! Až za ním bola poliklinika a všetci v meste sa z nej smiali. Išlo ich rozjebať od smiechu. Ale keď ich sviňa zrozumiteľne okríkla nech prestanú, lebo budú mať hubu plnú sračiek, išlo ich... no ja už neviem ako to mám povedať. Tak sa z nej smiali. Ale sviňa to pretrpela. Po dvoch hodinách a pätnásť minútovej ceste konečne dorazila do polikliniky. Tam nastal opäť smiech a vlastne všade, kade prešla sa všetci smiali, až jedna radosť. Po chvíli našla krvné oddelenie, no nevedela či sa tak volá, ale oddelenie, ktoré vyšetruje krv. Na jej prekvapenie nikto nečakal v čakárni. No zaklopala. Klop-klop!

LEKÁR: Kto je? Nikoho nevidím... Áá! Sviňa?! Čo tu robí prasa?! A ako mi zaklopalo na dvere do prdele?!
SVIŇA: Ja si chcem dať urobiť krvné testy! Prosím vyšetrite ma?
LEKÁR: Čože?! Ja mám vyšetriť prasa?! Okamžite sa stade prataj...! ...preboha... hovoriace prasa!!!! Bože môj!! Vypadni stade!!!

Lekár hlasno zatvorí dvere a sviňa ostala sklamaná. Žiadne krvné testy nebudú. Ani po hodine presviedčania spoza dverí, pričom sa nevyhla ani narážkam na sex, sa jej nepodarilo obmäkčiť jeho srdce, práveže s tým sexom si to ešte viac pokazila. Ale čo náhoda neurobí. Teraz prežije ďalšie poníženie od... nechajte sa prekvapiť!

SVIŇA: Ty kokot pojebaný! Strč si do riti tie svoje testy! Idem het stade... ááá! Preboha! Ash!
ASH: Sviňa! Čo tu hľadáš! Ty špina!
SVIŇA: S tebou mám ešte nevybavené úcty!
ASH: Hééj, a aké? Pozri sa, už si sťahujem nohavice... a... aj slipy
SVIŇA: Mňa neobmäkčíš!
ASH: Hmm, čo keby som vybral vtáka... je sladký ako kedysi...
SVIŇA: Ash... chcem ho ihneď!
ASH: Há, jak som ťa ojebal! Jasné že sa od teba už nenechám vyfajčiť!

Sviňa sa s Ashom hádala, až Ash dostal šok z Pikachua. Ale už nie nadlho. Už sa objednal na operáciu a čoskoro má Pikachua z prdelu. Ale potom ho nakope do prdelu za tie šoky.

Sviňa je ako obarená (opäť). Ihneď utekala preč a už nedbala na výsmechy v meste. Išla rýchlo preč. Po dvoch hodinách a niekoľkých minútach bola konečne doma - v chatrči.

SVIŇA: Joj! Konečne som doma! A nemám nič - žiadne krvné testy, nič! Len som sa zbytočne ponížila, nasrala a stretla Asha! Ale... keď si predstavím jeho vtáka... úúch, to sú predstavy! No, čo už budem robiť... á! Vrátim sa ku klincom, lebo ich mám vytiahnuť z postele.

A tak sa sviňa pobrala robiť nezmyselnú robotu len aby sa nenudila. Ale nikdy nevie, čo sa môže stať... Klop-klop!

SVIŇA: Kto je? Vojdite!
NEZNÁMY: To som jáá!
SVIŇA: Čo tu robíš ty skurvený zvrhlík! Ako si ma našiel? To nie je možné! Vypadni z mojej chatrče!
ASH: A čo mi urobíš? Vyhodíš ma? Prasa ma môže vyhodiť?
SVIŇA: Ty si prasa!
ASH: (hurónsky smiech) Ja som prasa? Ty piča, ty ani rozum nemáš! Aspoň viem, prečo ti tak furt smrdí hlava! Lebo v nej maš hovno! A o piči ani nehovorím! V nej máš tieť sračky lebo ty sereš cez piču! Fuj! Hanbi sa!
SVIŇA: Vypadni! Nebudeš ma ponižovať lebo všetkým poviem že si so mnou spal!
ASH: Ty nič nepovieš lebo ti nikto neuverí! A ešte: dostal som sa k tebe tak, že som ťa sledoval. A ty si taká hlúpa, že nevieš nič zbadať! Raz som si dokonca nahlas kýchol a ty nič!
SVIŇA: Prac sa stade! Rozumieš?!
ASH: Dobre už idem! Vo Vajci je lepšie! Od tamaď je to tu tri kilometre, to zvládnem bez problémov. Zajtra ťa prídem navštíviť!
SVIŇA: Vypadni kokot!
ASH: Baj - baj!
SVIŇA: To je kokot! Nenávidim ho! A už sa musím prebrať z toho sladkého kokota! A koľko pourážal moju dierku... z mojej dieročky nevyšiel jediný výkal... no nič, musím na to zabudnúť a už si ľahnem spať...

Sviňa má za sebou ďalší krušný deň... A ešte krušnejšia bude noc!
SVIŇA: ... jaj... kedy už zaspím... (húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú) ... jaj, nestraš ma... (húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú) ... jaj nestraš ma, šak hovorím.... Ups! Kto je tu? (tvóóóóóóóóóóóóój priatéééééééééééééééľ)
SVIŇA: Ash?! (áááááááááááááááánóóóóóó hihihííííííííííííííííííííí) Vypadni stade!
ASH: A čo, vyhodíš ma? Prespal som vedľa tvojho domu, v slame! A teraz som ťa prišiel strašiť. Aby si zdochla!
SVIŇA: Ty vypadni! Ale už mám toho dosť!

Fíha, toto musíte vidieť! Ale škoda, že to iba čítate... Nuž - sviňa sa odhodlala svojim ňucháčom odjebnúť Asha preč!

ASH: Nie, nerob to, šak zobudíš susedov!
SVIŇA: S tebou už nemám zľutovanie!
ASH: Dám ti svoj penis, chceš?
SVIŇA: Áno.
Pekne s ním vybabre...
ASH: Óóch, to je dobré... Ááááááááááuč! Čo si to urobila ty kurva! Uhryzla si ma do penisu... krv mi tečie! Idem rýchlo het...!
SVIŇA: Jáj, ale som mu dala... zaslúžil si to! Kokot!

Áách, prvý veľmi zlý deň v živote svine má za sebou... Všetko predtým, dokonca aj bitka od gazdu bolo pre ňu nič oproti tomuto... hrozné, čo sa deje. Ale sviňa už po tomto incidente definitívne zaspí a bude spať neuveriteľných 59 hodín! Rovné dva dni a jedenásť hodín prespí bez prestávky. Ale taká sa potom zobudí svieža a plná energie, že aj Einstein by jej závidel. Spať nebude päť dní. Nálada bude našťastie dobrá, ale dni budú opäť zlé.
SVIŇA: Áách, jaký je krásny deň! ...do kelu... veď ja som zaspala v stredu! A už je podľa kalendára piatok! To nie je možné! Ja som spala dva dni v kuse! Ty piči! No ale som si dala... klince treba vyťahať z postele!

A tak sa sviňa dala na horúčkovité vyťahovanie klincov z postele. Robila to až sedem hodín bez prestávky. A nebola unavená. No ktosi zaklopal na rozjebané dvere chatrče. Klop-klop!

SVIŇA: Kto je!
NEZNÁMY: Poštár.
SVIŇA: Čo?! Poštár?! Čo tu robí poštár?!
POŠTÁR: Prišiel som vám doručiť upomienku.
SVIŇA: Akú upomienku? Veď ja tu žijem na čierno.
POŠTÁR: No veď práve! Idem volať exekútorovi, aby som vám oznámil, že tu bývate ilegálne alebo nelegálne, neviem aký je medzitým rozdiel, ale tu máte obálku s nejakou upomienkou. Odosielateľom je... Ash Ketchum.
SVIŇA: To mi ani nedávajte! Dobre viem kto to je! Je to parchant obyčajný, nechajte si ten list. A nevolajte exekútorovi! Môžeme to vyriešiť inak...
POŠTÁR: Z toho sexu ma vynechajte, počul som o tebe... už... idem preč... za chvíľu je tu exekúcia. Budeš mať čo vysvetľovať, ale tebe samozrejme nikto neuverí, veď si prasa hlúpe...

Poštár sa bez ostychu vrátil naspäť, odkiaľ prišiel a išiel zavolať exekúciu. Tá u svine bola čo nevidieť... Klop-klop!

SVIŇA: Kto je?
EXEKÚTOR: Tu je exekúcia! Tak toto všetko si berieme, vy sa stade odpracte, lebo vás vyhodíme... sviňa? Vypadni lebo bude slanina! Zabíjačka!
SVIŇA: Len to nie!! Zabíjačka nie!!!
EXEKÚTOR: Dobre. Vysvetli. ...šak... to je hovoriaca sviňa!! Bože!! Utekajme!!!

A tak sa exekútori posrali ako malé deti a zdrhli preč. Svini to dobre jebe v tej chatrči. Hrozilo jej, že ju vysťahujú, no nič sa nestalo... Môže ďalej žiť svoj čudácky život. A vyťahovať klince z rozjebanej postele. Už ich má témer všetky, ale aj tak by nás zaujímalo, čo chce s nimi urobiť. Polievku určite nie. Ona je skromná, jej postačia aj surové klince. Ibaže je tu jeden problém... sú ostré asi ako gilotína. Tak ich sviňa jednoducho nemôže požrať. Ale šak ona má jedno riešenie, ale je taká hlúpa, že si naňho nespomenie. Až keď bude raz bez stravy rovných 119 hodín, čo je takmer päť dní!
SVIŇA: Ááách, som veľmi hladná... ježiš! Šak ja mám šunku! Že som si na to nespomenula! Som fakt hlúpa! Nože, idem sa do popuku nažrec!

Ta sviňa še do popuku nažre šlaninky a šunky. Ale má to jeden problém! Veľa zo seba vzala a tak hrozí, že ďalšia ,,potrava" jej narastie až za sedem mesiacov! Ale musí samozrejme pravidelne jesť, zatiaľ čo ona má v ponuke len svoje sračky. Alebo pôjde kradnúť jedlo, tám čudákom za štvrť.

SVIŇA: Juj, ta som še najedla... nikdy si to ,,še" neodpustím, keď sa najem slaniny... zo mňa by bola zabíjačka... ale ešte radšej mám Ashov... Ale! Už prestaň! Toho kokota nenávidím z celej duše! Zničil mi môj život s gazdom a ďalšími... no... a... teraz... čo? Veď tu zdochnem od nudy...

V tom svini vzišiel nápad, aký by asi neurobil ani najhlúpejší kokot z celej galaxie - íst sa poprechádzať do mesta medzi ľudí! Toto napadlo svini.

SVIŇA: Ty piči, asi pôjdem preč... ale kde? Ja neviem... do sexshopu? Aj tam, ale to je v meste! Áno! Idem do mesta!

A tak rezko ide do mesta za sladkosťami, ktoré chce ukradnúť, do sexshopu kúpiť nový vibrátor, lebo teraz nemá poruke žiadného ,,bodáka", aby mala čo lízať. Ďalej nejakú podprsenku, lebo nemá kde skryť svoje kozičky... takto si to hovorila celú cestu do mesta.

Po hodinke je v meste. Tam sa okolo idúci tradične smejú, ako geňá, ale sviňa ich ignoruje. Sviňa konečne našla vytúžený sexshop a vošla doňho. Tam na ňu čakala spústa pornofilmov, sexi spodného prádla, ale aj zúrivý predavač, ktorý chce len zisk. A keď vošla sviňa... uf, prečítajte si to vy!

PREDAVAČ: Vojdite nech ste ktokoľvek!
SVIŇA: Dobrý deň!
PREDAVAČ: Sviňa! Vypadni z môjho podniku!

Predavač ju kopol do piči a ona bola zronená. Túžila vidieť nové druhy pomôcok pre lásku. No ničoho sa nedočkala. Iba jedného kopanca do vagíny, veľmi boľavého. Sviňa je opäť zahanbená, ale ide ďalej, veď určite ju pustia napríklad do Kenvela... Sviňa nelenila a išla tam...

SVIŇA: Dobrý deň!
PREDAVAČKA: Áááá, sviňááá!!! Ty vypadni odtiaľ, toto je podnik pre slušných ľudí, ty kurva pojebaná, že by ťa matka jebala do papule!!
SVIŇA: Čo ma urážaš ty kurva! Máš prsia veľké jak Jupiter, ta čo ma urážaš! Chcem niečo na seba zadarmo!
PREDAVAČKA: Hovoriaca sviňa - pán vedúci, poďte ju vyhodiť, je odporná, slizká - fúúúj!
VEDÚCI: Čo je tu! Sviňa vypadni bo ťa kopnem do piči!
PREDAVAČKA: Tak, tak, pane, kopnite ju!
VEDÚCI: Vypadni odtiaľ do piči! Tu máš! (kope ju) dž, dž! A prac sa odtiaľto! Kurva!
SVIŇA: Idem, bo vy ste kurvy prejebané!

Sviňa je vyhodená z ďalšieho obchodu a opäť sa cíti byť ponížená, že má toho dosť a ide domov do chatrče. Už v nej nemá čo robiť. No čoskoro príde ponuka, ktorá jej zmení celý život...

SVIŇA: Idem preč stade, už tu nemá čo robiť. Idem domov. (doma) Áách, konečne som doma, vo svojej chatrči. Tú háveď čo som videla už v živote nechcem vidieť, kurva! ... Ale čo to tu štuchlo... nejaká obálka... idem vonku... Héj! Je tu niekto? Asi nikto! Stratil sa! Do frasa! Ale kde je dačo čím by som ju otvorila... á šak to ide ľahko! No čo to tu píšu:

Vážená hlúpa sviňa! (... bože ja som vážená! Ale určite nie hlúpa! Kurvy!)
Mám pre vás jednu ponuku. Môžete sa z tej chatrče presťahovať do luxusného chlieva na farme u Bohvienivčovcov. Čaká tam na vás: sedem svíň, deväť diviakov, jedlo štyrikrát denne, všetko zabezpečené. Ponuku príjmate tak, že jednoducho prídete na adresu:
Farma Bohvienivčovcov alebo František Bohvieničenič
Bajkalská 3
79 048 Liptovské Lužné
S pozdravom
Rodina Bohvieničovcov

Bože! Veď ja sa môžem stade odsťahovať! Do chlieva! A luxusného! A je tam až deväť diviakov a možno sedem budúcich kamarátok! Tých diviakov zabím všetkých, to si prisahám. No čo už... ale... kde je Liptovské Lužné? ... jáj! Šak to je neďaleko Vajca! Tak odtiaľto idem preč! Navždy z tejto diery!

A tak si sviňa zbalila "švestky", ktoré obsahovali najnovšie aj tie klince, kus dreva pre každý prípad, starý vibrátor s už dávno vybitými baterkami, špáradlá do zadku a nádstavce na penis. Toto všetko si nesie do nového domova. Cestou si hútala, ako zbalí všetkých diviakov, ako im bude láskať kokoty, a iné pičoviny. Hľadala tú ulicu, Bajkalskú 3 a keď ju našla, tak nezazvonila najprv, ale sa pokochala pohľadom: nádherná trojposchodová luxusná vila, veľká s bazénom, veľkou záhradou, aj veľkým pozemkom. A takisto aj vysokým plotom, vysokým až 19 stôp. Slúži na ochranu pred dotieravými zvedavcami, ktorí sa za každú cenu chcú dostať dnu. No sviňa sa pozerala sedem minút a išla zazvoniť. (cŕŕŕŕŕŕn)

GAZDA: Kto je?
SVIŇA: Tu je hlúpa sviňa, tej ktorej ste poslal ponuku...
GAZDA: Počkaj... ách, to si ty! Tak ťa zdravím, ja som Feri
SVIŇA: Ja som Elvíra, ale volali ma vždy sviňa a s malým "s" som sa písala...
GAZDA: Ty vieš... ty vieš čítať a písať?
SVIŇA: Ja viem len čítať. A viem aj rozprávať. Stálo ma dosť síl, kým som sa s mamou, ktorá už umrela, kým som sa naučila rozprávať. A takisto ma zároveň potom aj naučila čítať. Písať nemôžem, to viete... a ideme už dnu?
GAZDA: Áno.
SVIŇA: Ci pana, jak je tu pekne! A ten chliev kde je?
GAZDA: Ten je... tu!
SVIŇA: No fakt je luxusný! A kde sú ti diviaci?
GAZDA: Tí sú tam... hrajú prasačí futbal... veď vieš, taký že všetci behajú za loptou... choď za nimi a predstav sa im...
SVIŇA: Héééééj chlapci! Teda diviaci! Ahojte! Ja som Elvíra! Ale volajte ma sviňa! Píšte ma s malým "s" na začiatku!
DIVIAK 1 (ďalej už len D1, D2,...): To kto je?
D2: Dajaká nová sviňa.
D3: Ale pekná kosť.
D4: Je to kurva, len sa s ňou zabavíme
SVIŇA 1 (ďalej už len S1, S2,...): To kto je?
S2: Nejaká nová... ja ju v kolektíve nechcem, lebo je pekná a krajšie ako my sem nepatria.
S3: Čo hovoríš že je krajšia ako my sedem spolu? To určite nie. Stade pôjde preč! Alebo na zabíjačku. Ale najprv sa s ňou zoznámime čo je to zač...
SVIŇA: Ahojte priateľky! Ja som Elvíra, ale volajte ma...
S3: ... už sme počuli... sviňa! Čo tu robíš? Starý ti poslal ponuku?
SVIŇA: Áno. Chcem byť vaša priateľka a ja chcem zbaliť všetkých chalanov.
S2: Chcieť môžeš. Ale naša priateľka nebudeš. A nezbalíš nikoho lebo čoskoro ťa my sedem dokopy vyhodíme tam, odkiaľ si prišla! Kurva!
SVIŇA: Prečo ma urážaš? Čo som ti urobila? Odhryzla som ti z nosa?
S1: Nie, ale ty tu nepatríš! Pred gazdom sa nerobíme, že tiež vieme všetci tu rozprávať ako ty, ale tu sme kráľovné MY! Takže budeš dočasne bývať tam!
SVIŇA: To nie! Chcem bývať tu! A chcem sa zoznámiť s novými chalanmi, ktorých ešte nepoznám. Mám chuť vziať si ich penisy do úst...
S5: Ty chceš im robiť orálny sex? Na to zabudni! Tu si nebudeš robiť čo chceš! Orál tu robím len a len ja! Ja som majsterka v orále! Potvrdzujú to všetci tam ďalších 127 diviakov! Mala som 136 diviakov a všetci boli spokojní!
SVIŇA: A ja som mala 255 diviakov s ktorými som mala sex, a 949 diviakov, ktorým som robila orál plus jeden človek a všetci boli spokojní!
S5: Ti nebudeš lepšia ako ja, lebo ti rozjebem ksicht ty kurva!
SVIŇA: Ty mi neurobíš nič, ty žiarlivka! Teraz vidím s kým mám dočinenia! Päť z vás ktoré ste prehovorili ste namyslené piče a dve z vás, ktoré ste ešte nič nepovedali, sú... no prejavte sa!
S6: Choď het!
S7: Odpáľ!
SVIŇA: No čakala som to! A vy ste dotieravé kurvy! A závistlivé! Ale ja sa nedám a poradím si s vami! Čo si vy myslíte o sebe? Čo! Čo!
S4: Nezjap po nás lebo ti rozjebeme tvoj ksicht, ale teraz už vážne! Čo si ty? Ty piča! A smrdíš ako tchor! A hlavne hlava! To asi preto, lebo máš v nej sračky alebo hovno!
SVIŇA: Ja ti dám ty piča pojebaná, že by ťa foter jebal do zadku!
S4: Ty kurva! Dž dž tu máš, ty mňa nebudeš urážať, si nikto!
SVIŇA: Ty si nikto! Dž dž poď sem nech ti rozjebem piču!

A tak sa svine bili, až ich boleli hlavy. No ako budú pokračovať ich konflikty, to sa dozvieme v nasledujúcich častiach.
Sviňa zažila v tejto časti opäť kopec zážitkov - išla na testy, ktoré jej neurobili, do mesta šla a iné. No a čo bude v ďalších častiach? To sa nechajte prekvapiť. Zatiaľ príjemný zvyšok dňa a dovidenia, teda dopočutia v ďalšej časti.

Spisovateľov komentár k príspevku

*UPOZ* Ľudia, ktorí nedokážu "vypnúť mozog" a zabaviť sa aj na úplnej primitívnosti (je to dosť vulgárne, obscénne, nereálne a fekalistické), nech to ani neotvárajú!!!Ohodnoť a okomentuj literárny príspevok

Hodnotiť a komentovať literárne príspevky môže len registrovaný užívateľ.

Info o príspevku Info o príspevku
eKniha / eBook eKniha / eBook
Predchádzajúci príspevok Predchádzajúci príspevok
Nasledujúci príspevok Nasledujúci príspevok
Reklama
Hlasuj za príspevok Hlasuj za príspevok
  • asdf.sk
  • Bookmark and Share
Naj od autora Naj od autora
Štúrovčina
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8