V srdci vlka-5.kapitola- Predsa viem, kto som a viem aj, ako to má byť

Spisovateľ/ka: Simona G. | Vložené dňa: 26. januára 2010
http://citanie.madness.sk/view-26489.php
,,Tak ako vyzerám? A úprimne?" obzrel som sa v zrkadle a sám som musel zhodnotiť, že mi to sekne. Moje nápady sú vždy excelentné.


,,Si si istý, že to tvoju mamu nenaštve," Nicolas si ma opatrne obzeral. Nezdalo sa mi, že by sa mu to nepáčilo práve naopak, ale vážne ho trápil názor mojej mamy.


,,V pohode, Niky," zatiahol som a uškrnul som sa na neho do zrkadla, keďže mi stál za chrbtom. ,,Mojej matke je to jedno. Bola by mi to aj sama zacvakala, ale nemohol som si pýtať peniaze, lebo sa aj s tvojou mamou vyparili. Je to dobré, nie?"


,,Je to perfektné, páči sa mi to, ale si si istý, že za to nedostaneš vynadané?" overoval si ďalej, až som znechutene musel pretočiť očami a otočil som sa na neho.


,,Niečo by sme mohli vymyslieť aj s tvojimi vlasmi."


,,To radšej nie. Neviem akoby mi to prešlo a tak to nehodlám riskovať," pokrútil hlavou v odmietaní a ja som opäť, len trhol ramenami. Jeho vec. Znovu som na seba pozrel do zrkadla. Ponevierali sme sa tu už dosť dlho, ale obe kaderníčky na mne aj na Nicolasovi mohli oči nechať, takže im to nevadilo. Musel som uznať, že mi to vážne sekne. Nové prostredie si žiadalo nový účes. Aby som to vysvetlil, dal som si do čiernych vlasov pár pramienkov červeného melíru. Nie veľa. Len veľmi nariedko. Moje vlasy stále ostávali čierne, len sem-tam mi vo vlasoch povievali aj červené pramienky.


~*~


,,Ach, je tu fajn, ale chýba mi môj hárem," vyhlásil Darius veselo a ja som na neho prekvapene pozrel. Už to boli dva týždne, čo boli u nás a ja som s ním celkom dobre vychádzal. Desila ma len jedna vec. Začínal som si ho všímať ako sexuálny objekt, čo bolo samo o sebe divné. Nie som na chalanov. Iste aj o chalanovi poviem, že je pekný a tak možno si ich všímam viac, ako je normálne, ale bozkával som sa už s Dášou, Vanesou, Ritou, Zdenou a ešte by som si na pár mien spomenul. V každom prípade sa mi to páčilo. Páčia sa mi dievčatá! To je len Dariusom, je príliš prekrásny na to, aby som ho ignoroval. Počkať, vážne povedal hárem? Tú poznámku som nechápal a ani som si nebol istý, či ju chápať chcem, ale otázka zo mňa vyletela skôr, ako som jej stihol zabrániť.


,,Hárem?" sadol som si za počítač, keďže sme práve vošli do mojej izby. Darius mal tú svoju už zariadenú, ale aj tak najviac času trávil u mňa. Dúfal som, že tú otázku ani nepostrehol, ale mýlil som sa. Všimol a rozosmial sa.


,,Áno, hárem," potvrdil mi a rozvalil sa na moju posteľ horeznak. Jednu ruku si dal za hlavu a oprel sa do podušiek. Vyzeral príliš božsky na to, aby som sa na neho vydržal pozerať. Radšej som sa naplno začal venovať monitoru. ,,Môj hárem," jeho hlas bol skoro až zasnený. ,,Tí chalani mi zobali z ruky. Mohol som si s nimi robiť čokoľvek, čo ma len napadlo. Úplne čokoľvek. Tak oddaní boli. Boli by sa pozabíjali, len aby mi mohli fajčiť, či podržať," znovu sa zasmial. Takže syn Chrisa je poriadny... A to bol Chris panic do doby, než poznal Des. Vtipné, po kom ten chlapec asi je? Toto som vedel, lebo Chris ma vždy zaujímal. Moji priatelia, prirodzene, keď sme boli mladší, obdivovali supermana a spidermana. Ale ja Chrisa. Najstrašnejšieho vlkodlaka všetkých čias. Bol takou mojou detskou posadnutosťou. Silný, temný, nebezpečný bojovník. No čo? Bol som decko, bolo jasné, že ma zaujímal. A vlastne ma stále zaujíma. Škoda, že som nemal možnosť ho spoznať. Našťastie to bol najlepší priateľ môjho otca a ten mi bol ochotný povedať viac, ako som sa dočítal v Gardieniných knihách. Znovu som zachytil jeho smiech. ,,Vtipné na tom je, že ja som si vždy viac užíval rolu pasívnu. Ako heterák to asi chápať nemôžeš, ale...." NEPOČÚVAJ HO! Je tak krásny, tak dokonalý. Je to tvoj princ a navyše chalan! Ľahko som si ho predstavil v provokatívnej póze. NEMYSLI NA TO!!


,,Eee, Darius, prosím, nehovor mi to," stopol som ho rýchlo a útrpne som na neho pozrel. Nevine sa usmial a zmietol si červený pramienok z tváre.


,,Prepáč, pre teba je to asi nechutné," rolničky cinkali a on sa nevinne usmial. Tie rolničky boli Darkove. Prečo ich Chris zavesil na zápästie svojho syna?


,,Nie je to nechutné, ale detaily nechcem vedieť. Pokiaľ mi hodláš vykladať o sexi babách, tak dobre, ale sexi svalovci," znechutene som vykrivil pery. ,,Ma vážne nezaujímajú."


,,Sorry," zatiahol pobavený a ľahol si na brucho. Ruky si založil pod bradu. ,,Tak sa poďme baviť o tvojom sexuálnom živote."


,,Mám rande s Táňou," oznámil som mu sucho. Prečo som si dal rande s Táňou? Z jednoduchého dôvodu. Príliš som si obzeral Dariusa a chcel som si dokázať, že som na baby a nie na chalanov. ,,V piatok," čo bolo o dva dni.


,,Táňa? Hmmm a je aspoň pekná?" overoval si primračene. Pozrel som na neho. Čierne oči sa leskli hrou a pery lákali k bozku, ten drzý úsmev by som zotrel veľmi rád.


,,Veľmi pekná," dostal som zo seba trochu priškrtene a znovu som pozrel do boku. To nemôže byť pravda. Prečo pri ňom takto rozmýšľam. Možno by som mal ísť za Des. Ona už jedného pubertiaka gaya zvládla, možno mi povie, či som gay alebo nie. Nemôžem byť, páčia sa mi predsa dievčatá. Ale prečo som z Dariusa tak mimo?


~*~


,,Díky, Mike. Áno, došlo všetky," telefonovala som so svojim otcom. Poslal mi na účet ďalšiu obrovskú sumu peňazí. Spravoval moje kráľovstvo, kým ja som pred tým všetkým utekala. Mohol mi to snáď niekto zazlievať? Svet vlkodlakov mi vzal viac, ako som dokázala uniesť. Vzal mi toho, koho som milovala.


,,A ako sa má moje vnúča," Mikov hlas bol na moment napätý. ,,Stále si myslí, že jeho starý rodičia zomreli?"


,,Nie, to si nikdy ani nemyslel, občas s ním za Nancy skočím. Len si myslí, že dedo je mŕtvym," odsekla som. Mike sa pokúsil zabiť nielen otca môjho dieťaťa, ale aj moje dieťa. A keďže som Dariusa zo sveta vlkodlakov odtrhla, nemusela som Mikovi nič odpúšťať. Mohla som ho ďalej pokojne nie neznášať, ale nemať rada určite. ,,Len mi vadí, že nevie, že má strýka. To ma trochu štve. Ted Dariusa miloval. Kde teraz vlastne je?"


,,Je s Joshom v Japonsku, stále cestujú. Vila je taká tichá, keď tu ani jeden z vás nie je," jeho hlas bol stiesnený. ,,Ted sa mi tiež dosť vyhýba a Harper, ten domov ani nechodí, stále sa vláči so Sheilou. Aj jemu jeho vnúča, ale chýba."


,,Harpera som o vnúča pripraviť nechcela, ale on po Chrisovej smrti jednoducho zmizol," povedala som sťažka. ,,Mysleli sme si, že je tiež mŕtvy. A Darius si myslel, že jediný starý rodič, ktorý mu ostal, je Nancy. Harper sa objavil pred šiestimi rokmi, nemohla som Dariusovi začať tvrdiť, že jeho dedo ožil."


,,Ale ja som žil celú dobu," síce bol jeho hlas tichý, bola v ňom výčitka. Nepovedal to tak, ale chcel, aby som ju vycítila.


,,Ale ty si mal na veky vyzerať na tridsať. Ako by som mu to asi vysvetľovala a navyše, bolo lepšie, keď si do jeho života TY nepatril," to ty som zvýraznila a to dosť hnevlivo. Chcel ho zabiť. Musela som si toho vytrpieť dosť, aby mi môj syn ostal nažive.


,,Aspoň z neho bude dobrý kráľ, vedieš ho k tomu?" jeho otázka bola čisto provokačná.


,,On sa do tvojho sveta nevráti! Neželám si to!" zazúrila som trochu moc prudko a poliala ma horúčava, čo bolo na vlkodlaka celkovo zvláštne. ,,Môjho syna ti nedám Mike."


,,Ale to nezáleží od teba, dcérka moja," jeho tón bol posmešný, mal pravdu. Ja som nemohla bojovať proti vôli svojho syna, lebo to, že sme vlkodlaci, sa raz dozvie zákonite. Až ho luna zvolí za kráľa alebo, keď nebude starnúť príliš dlho, príde mu to podozrivé.


,,Vieš, čo je vtipné, Mike," jeho krátky nádych som počula. Mám vec, ktorá ho dožerie. A on to už tušil, len preto som ostala pokojná, lebo som vedela, že ho môžem vytočiť naspäť. Určite sa pripravoval na úder, ale tento čakať nebude. ,,Tvoja línia rodu končí Mike. Ja už deti mať nemôžem. Ted je gay, takže to znamená jedno. Harper bude musieť počať potomka."


,,Harperovi potomkovia nikdy nebudú mať trón. Dieťa predsa bude mať tvoj syn," zvrčal do telefónu.


,,Vieš, ten môj úžasný syn ma neskutočne potešil, keď mi oznámil, že je gay. Si rovnako nadšený, ako ja, tati?" najprv som počula vrčanie a potom bol telefón hluchý. Teraz by som sa bola s hocikým stavila, že ho hodil o stenu alebo von oknom. Jedna nula, otec. ,,Ahoj, rada som sa s tebou porozprávala," usmiala som sa do hluchého mobilu. Znovu a zas. Všetko, čo si spáchal sa ti vracia ako bumerang. Tie božie mlyny asi fakt melú, aj keď trochu pomaly. S úsmevom som schádzala dole do kuchyne, už odtiaľ niečo dobré rozvoniavalo.


~*~


,,To nemyslíš vážne?! Rande?! Ako ma môžeš opustiť v piatkovú noc," kľakol som si na zem a objal som jeho nohu v predstieranom hysáku. Nicolas stále pred zrkadlom a snažil sa trochu scivilizovať. Sexi bol tak, či onak. Netuším teda, o čo mu išlo.


,,Prestaň., Darius," Nicolas sa pokúšal uvoľniť si nohu z môjho zovretia. ,,Celkom sa ponáhľam. Budem meškať!"


,,Nikam! Je piatok a ja nechcem byť v piatok sám!" trucoval som a ešte pevnejšie som sa mu obmotal okolo nohy. Dokonale som nahrádzal kovovú guľu, takú, aké sa dávali väzňom. Teda aspoň v niektorých filmoch. ,,Pustíme si film a budeme sa napchávať pukancami a môžem sledovať pokojne aj sexi baby, budem predstierať, že som heterák a budem im chváliť kozy," Nicolas pretočil očami.


,,Pusť ma, Darius, prečo by som mal chváliť kozy babám, ktoré v živote nestretnem. Dnes v noci mám rande a možno si aj siahnem, tak prečo by som len čumel," znovu sa ma pokúsil striasť. ,,Ty si pozeraj filmy s našimi. Určite vyberú niečo zaujímavé," začínal byť naštvaný, ale ja som ho odmietal pustiť a prečo? Lebo som tak úplne ten hysák nepredstieral. Ja som nechcel, aby išiel za tým dievčaťom. Ja som žiarlil. Od doby, čo sme tu boli, sa mi stále venoval. Všade ma nosil a všetko robil so mnou. Nechcel som, aby mi ho zobrala nejaká baba. Viem, sebecké, ale ja som to prosto nechcel.


,,Ja nechcem, aby si išiel!" zavolal som za ním, lebo jemu sa nohu podarilo vytrhnúť a zastavil sa pri skrini. Zhodil si zo seba tričko a hľadal dáke iné. Svaly sa na jeho tele napínali a to bruško... mňam. Tie jeho bradavky by si tiež zaslúžili moju pozornosť. Ktovie, či má aj to dole tak krásne.


,,Mne je jedno, čo chceš, Darius, mám rande. Pochop to," huboval ma, ale príliš som ho nevnímal, kým to krásne telíčko nezakryl novým tričkom. Seklo mu viac ako to, čo mal na sebe pred tým, ale až tak zaujímavý výhľad som už nemal.


,,Ale ja tu nechcem ostať sám," sadol som si na zemi do tureckého sedu a ruky skrížil na prsiach, trucoval som. A vtedy ma napadlo niečo hlúpe. Bolo to až smiešne. Čo, keď sa ho tá baba bude dotýkať? Ale prečo by ma to malo zaujímať. Nicolas je síce krásny, ale je hetero a tak nemám šancu. Navyše, by to našich asi nenadchlo. Sam by ma zabil, keby som mu siahol na syna. Prečo som teda žiarlil. Vedel som, že Nicolas je mimo moju ligu. Je na baby, zatiaľ čo ja sa obzerám po chalanoch. Nie je dôvod žiarliť na to dievča. Nicolas predsa nikdy nebude môj.


,,Darius? To snáď nemyslíš vážne?" trhol som sebou, lebo som si neskoro uvedomil, že si ku mne Nicolas čupol a hľadí mi do tváre. Pozeral som do koberca a môj výraz asi vyzeral smutne, aj keď ja som bol skôr zamyslený. ,,Idem s ňou len na večeru a trochu sa prejsť. Do dvoch, troch hodín som späť, to sa zabavíš aj sám. Choď radšej na net, napísať pár mailov starým priateľom a ja som späť skôr, ako sa nazdáš."


,,Nie, pokojne choď, len blbnem," usmial som sa, ale asi to nebolo dostatočne úprimné, lebo Nicolas zaváhal. ,,Choď, len som šaškoval. Tak bež. Nenechaj svoju slečnu čakať." Prikývol mi a vybehol z izby. Správam sa hlúpo. Nie je dôvod žiarliť. Aj tak si raz nájde dievča, s ktorým bude tráviť čas. Ja nemám právo sa do toho montovať. Nicolas nikdy nemôže byť môj a tak je to nefér, len by som mu zavadzal. Vstal som a rozhodol som sa, že podľa Nicolasovej rady prezriem maily. Svojim starým priateľom musím už isto chýbať. Odkedy sa to medzi mnou a Nikym urovnalo, ani som nebol pozrieť maily.


~*~


,,Nicolas? Nicolas?! Počúvaš ma vôbec?" Táňa do mňa jemne strčila a ukrivdene sa na mňa mračila.


,,Prepáč, len som sa zamyslel. Ja..., počúval som ťa. Len...," nevedel som, ako ospravedlniť to, že ju ignorujem. Vonku pomaličky poletoval sneh. Vločky sa na zemi, ale neudržali, hneď sa topili. Bolo príliš teplo.


,,Celý večer si nejaký zamyslený a stále som rozprávala, len ja," Táňa zastavila pri svojom dome a pozrela na vchodové dvere. Asi rozmýšľala, či odo mňa nemá hneď ujsť.


,,Prepáč, tešil som sa na tvoju spoločnosť, ale pred tým, než som za tebou odišiel, sa stalo niečo, čo ma rozhodilo. Je mi to ľúto, mám len nejaké problémy doma," vyhováral som sa rýchlo, takto v nej vyvolám ľútosť a ona nebude brať to, že som ju ignoroval, tak tragicky. Naozaj na mňa pozrela súcitne. Nevedela, že ma trápi Darius. Mal som pocit, ako keby som ho podvádzal. Vykašľal som sa na neho kvôli babe. Ale nevedel som, čo ma trápi viac. Že som opustil priateľa? Že som sa vykašľal na svojho princa? Alebo som, nedaj bože opustil chalana, po ktorom túžim? S touto myšlienkou ma striaslo.


,,Rodičia?" spýtala sa a vytiahla si kľúče z kabelky. Začala sa s nimi hrať. Pre niečo som tu bol. To rande som nenaplánoval, len preto, aby som ju zobral von. Páčila sa mi, to iste, ale o vzťah som záujem nemal. Chcel som si, len dokázať, že som na dievčatá, ale to, že som Dariusa celý večer nevedel dostať z hlavy, tomu nenasvedčovalo.


,,Nie, to je komplikované," mierne som sa zaháčil. Nemôžem jej povedať pravdu a táto odpoveď je vždy najjednoduchšia. Radšej sa vyhnem lžiam, lebo by mi na ne mohlo prísť. A je vždy lepšie mlčať, ako byť odhalený pri klamstve.


,,To je vždy," opäť sa zahľadela na vchodové dvere a len rýchlo pozrela na moje pery. Vyzývala ma. Nervózne si prehrabla vlasy a predstierala, že hľadá vo zväzku správny kľúč. O čom som pochyboval, lebo jej na kľúčoch viseli asi tri prívesky, ale kľúče mala len dva a to rôznofarebné. ,,Bolo mi s tebou fajn," šepla.


,,Mohli by sme si to možno časom zopakovať. Až si svoje problémy trochu urovnám, lebo by som ťa zase len nudil ako dnes," usmial som sa na ňu nervózne a kajúcne. Úsmev mi oplatila. Nepochopila, že sa vykrucujem, našťastie.


,,Zopakovala by som si to rada," znovu si prešla po vlasoch a len rýchlo sa hryzla do spodnej pery. Ani by som to nebol zaznamenal, keby som nebol vlkodlak. Pristúpil som k nej. Sama mi naznačovala, že ju mám pobozkať, aj keď musela tušiť, že sa naše rande už opakovať nemusí.


,,Veď aj ja," šepol som jej už viac-menej do pier. Pre toto som tu bol. Obtočila ruky okolo môjho krku. Lahodné dievčenské pery. Voňala malinou. Žeby gel? Jej pery chutili ako melón. Balzam a možno ten jej ružovkastý lesk? V každom prípade ma ten bozk vzrušoval, jej prsia tisnúce sa na moju hruď boli vzrušujúce. Sama bozk prerušila a usmiala sa na mňa.


,,Dobrú, a zatiaľ sa maj," pozdravila sa mi a ja som jej pozdrav opätoval. Až keď sa stratila v dome, vybral som sa domov.


,,Ahoj, Astrit," upozornil som svoju vlčicu, že som ju zaevidoval. Otec ju musel poslať, aby ma z diaľky strážila. Zaradila sa mi po boku a spolu sme kráčali domov. ,,Mám dobrú správu," uškrnul som sa na ňu a ona naklonila hlavu bokom. ,,Som na baby. Nie som gay," oznámil som nadšene a vlčica otočila hlavu do druhého boku. ,,Končene sa môžem slobodne nadýchnuť. Vieš, Darius je môj princ. Je prekrásny a ja si za neho prídem istým spôsobom zodpovedný. To preto na neho stále myslím. Bojím sa, aby sa mu niečo nestalo. Navyše je to kamarát, ale v žiadnom prípade ho nevnímam ako niečo s čím..., veď ma chápeš," pohodil som rukou a škeriac sa som zahol do ďalšej ulice.


~*~


Ten vodopád bol taký známi. A tá ryšavá žena nejaká zvláštne povedomá. Bola krásna, čo ma osobne nenadchýnalo. Išiel som k nej pre niečo iné, nie pre jej krásu, ale preto, lebo mi prišlo, že ju poznám. Nervózne som vstúpil do jazera, lebo na mňa ukázala a ukazováčikom ma k sebe vábila.


,,Ty vieš, čo si zač," šepla a ja som sebou trhol, keď za mnou v diaľke zavil vlk. Otočil som hlavu späť k brehu. Stál som vo vode už po kolená. Na brehu sa začali hemžiť vlci. Svorky sa prišli napiť z vody v jazere. ,,Ich sa báť nemusíš," mal som pocit, že mi to pripomína. Znovu som na ňu pozrel a ona ma opäť vábila pod vodopád za ňou. Urobil som ďalších pár krokov a voda mi bola po pás. ,,Budeš si musieť trošičku zaplávať," zasmiala sa a stratila sa za vodopádom.


,,Darius!" trhol som sebou a prekvapene som pozrel na Nicolasa. Stál pri mne a mierne sa mračil. ,,No konečne, už som si myslel, že ťa nezobudím. Zaspal si pri počítači. Choď do postele," posadil som sa na stoličke a natiahol som si chrbát. Tá ryšavá žena a ten vodopád s vlkmi. Preto mi to vo sne prišlo také známe, už viackrát sa mi o tom snívalo. Hlúpy, vracajúci sa sen. Pozrel som na monitor. Trochu ma bolel krk z toho, ako hlúpo som ležal, radšej som sa odhlásil a začal počítač vypínať.


,,Ako dopadlo rande?" zívol som, keď som sa naťahoval. Nicolas stál pri stole a pobavene ma pozoroval. Jasne, mal dobrú náladu.


,,Dopadlo lepšie, ako som predpokladal a ako vidím, tak si sa nakoniec nenudil. Hneď si zadrichmal. Nebol som vonku poriadne ani dve hodiny," vytkol mi. Tak hej priznávam, robil som cirkus, takže to jeho navážanie malo opodstatnenie.


,,Tak zaspal som skoro," priznal som a on kyslo stiahol tvár. ,,Čo? Ty si sa bavil na rande, tak som si zdriemol, no bože," vstal som zo stoličky mierne polámaný. Bolel ma krk, dokonca viac ako som si myslel. ,,A akoto, že dopadlo tak dobre? Hneď ti aj dala?" môj tón bol asi trochu žiarlivý. Prestaň! Ten chalan je mimo teba.


,,Nie, ale zistil som, čo som potreboval," oznámil mi a ja som sa na neho pozrel v nemej otázke. ,,To nemusíš vedieť. Len som prišiel skontrolovať, či netrucuješ a našiel som ťa spať na stole. Tak ma napadlo, že v posteli to bude pohodlnejšie." Pohodlnejšie by to bolo v tej posteli s tebou.


,,Hej, díky, keby som sa zobudil o pár hodín neskôr, asi by ma bolel celý človek," zamrkal som nervózne a rolničky mi na ruke cinkali, keď som sa zakrýval.


,,Dobrú noc, Darius," usmial sa na mňa Nicolas, tak kúzelne, že by som najradšej vyskočil a strhol si ho k sebe do postele. Ale Nicolas mi vypol svetlo a zavrel dvere. Ešte pred chvíľou som bol unavený, ale teraz som bol naštvaný. Mal dobrú náladu a to znamená, že sa to rande muselo neskutočne podariť. Zabudni na neho. Je krásny a máš ho rád, len to je tvoj problém. Ale vedel by si si vás dvoch predstaviť vo vzťahu? Alebo lepšie povedané, vedel by si si len seba predstaviť v stálom vzťahu? Veď ty každého chalana, len využiješ a vybodneš sa na neho. Prestaň! Nicolas je kamarát a nikdy nebude viac!

Ohodnoť a okomentuj literárny príspevok

Hodnotiť a komentovať literárne príspevky môže len registrovaný užívateľ.

Info o príspevku Info o príspevku
eKniha / eBook eKniha / eBook
Predchádzajúci príspevok Predchádzajúci príspevok
Nasledujúci príspevok Nasledujúci príspevok
Reklama
Hlasuj za príspevok Hlasuj za príspevok
  • asdf.sk
  • Bookmark and Share
Naj od autora Naj od autora
Štúrovčina
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8