Zoofília - Áno, či nie?

Spisovateľ/ka: Ato Železniak | Vložené dňa: 25. apríla 2011
http://citanie.madness.sk/view-35602.php

     Po večeroch zvyknem behať po jednej stránke s americkými internetovými rádiami, sem tam sa mi podarí natrafiť na niečo zaujímavé. Raz som sa dostal na stanicu, na ktorej robil moderátor rozhovor s nejakými aktivistami, ktorých hl. cieľom bolo - s pomocou Boha a Ježiša Krista - odradiť ľudí od zoofílie. Rozhovor robili s pánom, ktorý sám bol zoofilom, podľa jeho slov „už od malička", a s touto úchylkou sa sám rozhodol prestať, keď mal 40 rokov(!!). Pýtali sa ho okrem iného aj na samotný sexuálny akt, ako prebieha, a pod. Bolo to nechutné a šokujúce, moc sa do toho nechcem vnárať, spomeniem len, že ten muž pracoval v útulku pre psy a mačky, a večer, keď každý z práce odišiel, a on tam ostal sám.. tak viete čo tam robil so zvieratami. (Niečo také je možné len v Amerike)
      Že to nie je normálne, že je to sexuálna porucha, o tom niet pochýb. Ale v prvom rade ma napadlo, ako to že TOTO je legálne? Alebo je to legálne len v Amerike? Vyhľadal som si o tom pár informácií.

      Skoro mi oči vypadli, keď som zistil, že zoofília je NElegálna len v Kanade, Holandsku, Novom Zélande, Austrálií, Anglicku, a v Amerike v 31 štátoch(z 50tich). Všade inde vo svete je zoofilia legálna(i na Slovensku). Nebolo tomu vždy tak, cca 200 rokov dozadu bola zoofília celosvetovo trestaná, v istom čase bola dokonca trestaná smrťou, verejnou popravou. Po čase sa súdnictvo a právo akosi zmenilo, zoofíliu legalizovali. Zaujímalo by ma, kto ju legalizoval - a prečo(resp. akými úžasnými argumentmi presvedčil väčšinu, o svojej pravde). Dnes to funguje tak, že „právo a spravodlivosť" nezaujíma človek, ktorý sexuje so zvieraťom. Zaujímať sa o to začne len vtedy, keď to zviera pri tom trpí. Takže pokiaľ je zoofil opatrný, a pri „akte" zvieraťu neublíži, tak môže vo svojej zvrhlej sexuálnej úchylke pokračovať bez problémov a komplikácií, až do konca svojho života.
      Keby vás zaujímalo, ako hlboká je psia vagína, tak vám môžem prezradiť, že je to od 3 do 7 cm(závisí od veľkosti psa + za túto info. ďakujem google). Teda keby priemerný človek bol vopchal svoj priemerný k*kot do priemerného Pudlíka, tak psovi spôsobí vnútorné krvácanie, na ktoré môže chudák aj zomrieť. Za tento skutok vám UŽ môžu vziať slobodu až na dva roky. To je rovnaká doba, ako tá, ktorú by ste mohli dostať, keby vás boli prichytili fajčiť jointa, alebo keby ste si z internetu na čierno stiahli album svojej obľúbenej hudobnej skupiny/kapely/speváka. Čiže ani samotné týranie zvierat nie je považované za nejak-extra hrubý zločin.

Rýchle stručné zhrnutie, - Takže je to ok?

      Premietnem si to do reálu. Teoreticky by som mohol mať sex aj s piatimi zvieratami naraz, v jednom momente. Prosím, predstavujte si scénu, spolu so mnou : Dajme tomu, že by som si ľahol na zem. Ľavou rukou by som honil vtáka Kokeršpanielovi, pravou rukou by som honil vtáka Labradorovi, pritom by som ešte lízal p*ču Bulteriérovi, zatiaľ, by mi vtáka fajčila prasnica, a popritom by ma ešte mohol do riti j*bať stokilový Bernardín. Nikto by mi nič nemohol, ani mne - ani zvieratám. Dokonca by ma ani nemohli prinútiť ísť na nejaké liečenie k psychiatrovi, keďže vyššie spomenutým sexuálnym aktom neškodím ani sebe, ani svojmu okoliu, ani svojim blízkym, a ani zvieratám. Zarážajúce na tom je, že to všetko sa zdá byť v poriadku, a to len preto, lebo žiadnemu zo zvierat by som neublížil. Zdá sa že to má samé negatíva - a i napriek tomu je to v poriadku. Má to aj nejaké pozitíva?

      Chvíľu som nad tým dumal, na celú vec som sa pozrel z pohľadu zvierat. Keď my, teda ľudia, môžeme chovať zvieratá len preto, aby sme ich neskôr chladnokrvne zabili a potom zožrali, tak potom prečo by sme zvieratá nemohli chovať aj preto, aby sme ich raz za čas poj*bali. Kebyže JA som zviera, a mám na výber, tak si bez váhania zvolím tú druhú možnosť. Už len pre ten najjednoduchší - najprimitívnejší zmysel života. Množiť sa ďalej. Chovné ošípané, ktoré „idú do klobás", nedostanú tú možnosť, mať potomkov. Narodia sa, chvíľu žijú.. a potom zomrú. Prasa nestihne za tú krátku dobu napísať knihu, ani prísť s nejakým novým vynálezom, či objaviť nové súhvezdie. Prasa sa môže len množiť, predávať ďalej svoje gény - a to je naozaj jediný zmysel jeho života. Tým, že ich zabíjame, vlastne zbytočne plytváme životmi & oberáme ich o zmysel života, len preto, aby sme nasýtili naše pohodlné krky. Mohli by sme žrať aj niečo iné, ale keď tie klobásky chutia tááák dobre.
      Toto zabíjanie mi príde nehumánne, nemorálne a troška aj nerozumné. Mimochodom, zviera pri tom trpí viac, ako pri hore spomínanom skupinovom sexe. Myslím, že žiadnemu prasaťu nepodajú anestetiká, pred tým, ako mu podrežú hrdlo. No ale, už keď je prasa na tanieri, nám to môže byť všetko jedno. Dá sa z tohto celého dospieť k nejakému rozumnému záveru? To už nechám na vás. „Každý sme iní, no všetci sme si rovní." - platí len o ľudoch. Zviera ostane vždy len zvieraťom.

 

Spisovateľov komentár k príspevku

ospravedlňujem sa za nechuť a vulgarizmy


Ohodnoť a okomentuj literárny príspevok

Hodnotiť a komentovať literárne príspevky môže len registrovaný užívateľ.


Komentáre k literárnemu príspevku

Usporiadať: Prejdi na stránku:
Silas
9 bodov - odporúčam
zvieratká - nech to robia iba zo zvieratkami  
Spisovateľ/AutorSilas Pridané dňa1. júla 2011 11:55:49
Ato Železniak
vďaka  
Spisovateľ/AutorAto Železniak Pridané dňa2. júla 2011 00:29:14
odporúčam
odpo za prijemne napisany text, co sa tyka obsahu - nezrat ich a neznasilnovat. plus by ma este celkom zaujimala legalita aktu iniciovaneho zvieratom..  
Spisovateľ/Autordazda Pridané dňa18. júna 2011 10:27:22
Ato Železniak
Ďakujem. Akt iniciovaný zvieraťom - máš tým na mysli to, keď zviera "zbalí" človeka? :).. ak sa nemýlim, tak všetko je v poriadku, kým jeden druhému neublíži, lebo to už je definované ako "týranie".  
Spisovateľ/AutorAto Železniak Pridané dňa18. júna 2011 13:55:38
osobne si myslim, ze zviera, ktore by iniciovalo sex s clovekom (napr clovekom pod vplyvom nejakych omamnych latok), by bolo okamzite popravene  
Spisovateľ/Autordazda Pridané dňa18. júna 2011 15:39:33
odporúčam
konečne čítam od teba niečo čo ma hlavu aj pätu.  
Spisovateľ/AutorVladimír Dvorščák Pridané dňa18. júna 2011 10:10:50
Ato Železniak
Som poctený, ďakujem. Ide o to, že blbosti sa ľahšie vymýšľajú, .. preto ich píšem tak veľa. :) Presne tak, nie preto píšem blbosti, lebo som blbý, ale preto, lebo blbosti sa ľahšie vymýšľajú.. To je dobré, to si musím zapamätať :) niekedy to ešte použijem.  
Spisovateľ/AutorAto Železniak Pridané dňa18. júna 2011 13:59:36
preboha, si naruseny clovek... vidno, ze si myseľ zamestnavas zoofilnymi predstavami prilis casto... asi aj preto ta tak velmi interesuje, ci je to legalne... som zhrozeny a pohorseny!!!  
Spisovateľ/AutorAndercott Pridané dňa18. júna 2011 07:16:56
dost obmedzeny komentar  
Spisovateľ/Autordazda Pridané dňa18. júna 2011 10:28:01
tvoj ano... obmedzeny na tri slova  
Spisovateľ/AutorAndercott Pridané dňa25. júna 2011 21:41:04
LV
8 bodov - odporúčam
dobreee  
Spisovateľ/AutorLV Pridané dňa18. mája 2011 18:56:18
Ndrj Njk
a ked si to to zvieratko uzije? :)  
Spisovateľ/AutorNdrj Njk Pridané dňa16. mája 2011 11:18:23
Ato Železniak
tak je to v pohode. Dôležité je - aby si mu neublížil.  
Spisovateľ/AutorAto Železniak Pridané dňa16. mája 2011 13:45:47
Ndrj Njk
ok dik :)  
Spisovateľ/AutorNdrj Njk Pridané dňa28. mája 2011 17:08:37
odporúčam
Z môjho pohľadu je to skoro tak hrozné ako zneužitie malého dieťaťa. To zvieratko je jednoducho zneužité. Dostávame sa niekde na úroveň Rímskej ríše. Len si užiť, len niečo mimoriadne zažiť, využiť, zneužiť... Hlavne, aby ľud mal chlieb a hry. Rímska ríša sa rozpadla. To isté platí pre nás.  
Spisovateľ/Autordatelinka Pridané dňa11. mája 2011 09:44:27
Ato Železniak
čo už.. je to legálna nechuť. Ale už sa na to pozerám tak, že - prečo by mi to malo vadiť. ďakujem za komentár.  
Spisovateľ/AutorAto Železniak Pridané dňa13. mája 2011 23:10:57
Prepána. To si skutočne potreboval napísať úvahu na takéto psychopatizmi?  
Spisovateľ/AutorDŠHP Pridané dňa25. apríla 2011 18:50:28
Ndrj Njk
podme pisat o kvetinkach a bratskej laske.. uz nikdy neriesme v literature nic negativne.. na co aj?! smrt slobode prejavu, smrt tematickej rozmanitosti, sup sup naspat so socialistickym realizmom, pripadne katolickou modernou, zejo  
Spisovateľ/AutorNdrj Njk Pridané dňa28. mája 2011 17:09:37
Ato Železniak
Viem, prepáč .. ale stále som mimo z toho že to je v poho, legálne :) vždy som bol tom, že keď nejaký zlý bakaný ujo pretiahne koňa, tak ho zoberú k lekárovi, a potom do basy. Mýlil som sa.  
Spisovateľ/AutorAto Železniak Pridané dňa25. apríla 2011 22:19:32
Kedysi sa ľudia riadili morálkou/hoci častokrát možno pochybnou alebo prudérnou/ ale dnes sme moderní. Všetko nechávame na zákony.A čo nie je zákonom vyslovene zakázané, to je povolené.Takže, môžeš preťahovať ovce,ale nemôžeš ich dohadzovať za úplatu inému. To by už bolo podnikanie. Alebo kupliarstvo?Táto téma stojí za úvahu a dokonca aj za návrh zákona,ale, bohužiaľ si myslím, že jej vytiahnutie spôsobí navrhovateľovi viac škody a posmeškov ako úžitku.  
Spisovateľ/AutorLenona Pridané dňa25. júna 2011 22:08:51
Usporiadať: Prejdi na stránku:
Info o príspevku Info o príspevku
eKniha / eBook eKniha / eBook
Predchádzajúci príspevok Predchádzajúci príspevok
Nasledujúci príspevok Nasledujúci príspevok
Reklama
Hlasuj za príspevok Hlasuj za príspevok
  • asdf.sk
  • Bookmark and Share
Naj od autora Naj od autora
Štúrovčina
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8