Milošovo tajomstvo

Spisovateľ/ka: Jakub Dušek | Vložené dňa: 20. apríla 2014
http://citanie.madness.sk/view-47199.php
Nekrofília alebo nekrománia je sexuálny záujem o mŕtvoly, prípadne sexuálny styk s nimi. Je zaznamenaný už Herodotom pri opise starovekého Egypta. Jedná sa o poruchu voľby sexuálneho partnera, ktorej miernejšou formou je vzrušenie sa osobami v spánku. Väčšine nekrofilov stačia nekrofilné predstavy, len malé percento prejde k činom. Ani na území Českej republiky či Slovenska však nie sú prípady, kedy boli obete znásilnené až po smrti, úplne raritné.

 

„Dnes ešte posledný a jebem na to," zašomrala si Nina sama pre seba potom, čo vystúpila z tmavomodrého Fordu Kuga. Jej posledný zákazník, vzhľadom k typu auta zrejme manžel a otec, si ešte zapínal poklopec. 
Nina si vkladala čerstvo zarobených 40 eur do ľavého zadného vrecka svojich svetlomodrých riflí, ktoré boli dosť krátke na to, aby jej nezakrývali ani len celý zadok. Nemám ich rada. Tie rozstrapkané konce sú otrasne prehnané. Ale aspoň v nich vyzerám mladšie, či nie? V spojení s tým hnusne ružovým tričkom v barbie štýle a nápisom PORN STAR by mi snáď nehádali ani šestnásť. Nie že by som to vo svojich devätnástich potrebovala, no čo mám robiť? Mojím jediným zdrojom príjmov je pravidelné šľapanie na D1-tke medzi Mikulášom a Ružomberkom. Vtedy si človek uvedomí, že úchyli sú najlepšími zákazníkmi. Áno, sú nebezpečnejší než obyčajní nadržanci, ale dá sa z nich vymámiť viac peňazí. 
Okrem toho, samotné dievča si dobre uvedomovalo, že jej život nestojí prakticky za nič... Stojí za hovno!... a ak by ju aj niekto pri vykonávaní jej zárobkovej činnosti pripravil o život, spravil by jej vlastne láskavosť.
„Hallelujah!" zvolala, keď pri nej o pol ôsmej večer, pár desiatok minút pred tým, než sa to chystala zabaliť, pristavila biela Fabia. Okienko na mieste vodiča sa začalo otvárať a ona si pohľadom premeriavala nasledujúceho klienta. Výborne. Ďalší starý chudák. V skutočnosti až taký starý nebol, hádala mu okolo päťdesiatky. To ho však v jej očiach automaticky zaraďovalo ku starcom, ako zvykla hovorievať: „...ktorí už nie sú dosť pekní ani bohatí na to, aby si narazili mladé mäsko niekde inde." 
„Dobrý deň, ako sa dnes máme?" začala konverzáciu hlasom, ktorý znel omnoho vyspelejšie než jej momentálny vzhľad.
„M...M...Miloš," zakoktal sa chlapík a energicky začal mávať 20-eurovou bankovkou.
No výborne! Buď retard, alebo mi rozumie akurát tak hovno. Ale ŠPZ-ku má bystrickú a meno stopro slovenské. Takže skôr retard. To je teda deň! Nech mi už navalí tú dvacku, aby som ho mohla čo najrýchlejšie vyfajčiť. Viac za tie drobné dúfam nečaká.
„Aha, takže Miloš, do you speak English?," povedala Nina nie preto, že by po anglicky vedela, no chcela si byť istá, že Milošove zvláštne chovanie predsa len nespočíva v jazykovej bariére. Miloš však nereagoval a ďalej, trochu nepríčetne, mával dvadsiatimi eurami. Pripomínal jej malé dieťa, ktoré sa chce pochváliť, koľko dostalo od babičky na Veľkú noc. Ten nemôže byť normálny. Ale 20 eur je 20 eur. A ak budem mať šťastie, tak bude striekať ešte skôr, než sa ho poriadne dotknem. S týmito myšlienkami nastupovala do Milošovej Fabie. Podvedome si navzdory zvyklostiam vybrala zadné sedadlo. Šiesty zmysel. 
„Za pár kilometrov bude odpočívadlo, môžeš to odstaviť tam," našla zámienku na prehlušenie ticha, trvajúceho niekoľko minút. Miloš však opäť reagoval svojsky - bez slova hodil dvadsať eur na zadné sedadlo, pričom samotná spolujazdkyňa mu nestála ani len za letmý pohľad.
„Ďakujem," zareagovala Nina navonok stále sebaisto. Pár sekúnd čakala. Žiadna reakcia. Aké prekvapivé. 
Vyhodil smerovku, konečne odbáčali. Nina bola rada. Tá ani nie 10-minútová cesta sa jej zdala v takmer dokonalom tichu, len párkrát prerušenom jej pokusmi o nadviazanie konverzácie, nekonečná.
Keď prestal motor definitívne priasť, bez slova si presadla na sedadlo spolujazdca. Začala sa ho dotýkať, najprv na hrudi a postupne smerovala nižšie. On na sa na ňu sotva pozeral, nie aby sa jej ešte dotýkal. Pokúsila sa o letmý bozk, no on sa len zhnusene odtiahol. Ako chceš. Tak sa poser! Za pár desiatok sekúnd už bola tam dole a začala ho rozopínať. Po chvíli sa k nej predral odporný zápach, ktorý by prirovnala k skazeným vajciam a močovke. Fuj! To je hnus! Vie ten vôbec, čo je to sprcha? Vytiahla mu ho z nohavíc a musela uznať, že ho podcenila. Očakávala rýchlu prácu, no jemu sa ešte ani len nepostavil. So skrývaným hnusom sa konečne odhodlala strčiť si ho do úst, keď v tom zrazu ucítila silný úder do zátylku. V momente, ktorý sa jej zdal ako niekoľko sekúnd, stratila vedomie. 
Au. Čo to kurva?! Tá hlava mi asi praskne. Konečne sa prebrala. Netušila ako dlho bola mimo a istú chvíľu jej ešte trvalo, kým sa rozpamätala, čo sa vlastne stalo. Ten sukin syn! Skurvený bastard! 
„Kde som?! Ty hajzel! Som v kufri?! Otvor, lebo ťa zabijem!" nepríčetne, na plné hrdlo kričala zo svojho väzenia. Prestala, keď jej trochu klesla hladina adrenalínu a uvedomila si, že ak bude pokračovať, hlava jej od bolesti doslova vybuchne. Ruky aj nohy mala zviazané, takže bola plne odkázaná na milosť či nemilosť svojho väzniteľa. Nadávať mu do hajzlov a vyhrážať sa mu smrťou asi nebude ideálny plán, ako sa z týchto sračiek dostať, však nie? 
Po niekoľkých minútach sa kufor konečne začal otvárať. Už bola tma. Miloš jej spočiatku svietil do očí baterkou, no ona ho spoznala aj podľa obrysov.
„Čo po mne chceš?" zavzlykala.
Kufor sa zabuchol.
„Dobre, dobre! Chápem, nechceš sa rozprávať. Už budem čušať."
Kufor sa znovu otvoril. Bez toho, aby jej Miloš rozviazal nohy či ruky, ju vyhodil z kufra. Dopadla na ľavé rameno, pričom si udrela aj hlavu. Hlasno vykríkla. Pre bolesť sotva vnímala okolitý svet, no dokázala potlačiť prirodzenú túžbu vykričať Milošovi celý rad nepekných vulgarizmov. Namiesto toho začala potichu vzlykať - jednak od bolesti a jednak dúfala, že ho trochu obmäkčí.
Na malý okamih ju nechal zvíjať sa v bolestiach, no obmäkčene rozhodne nezareagoval - zdrapil ju za vlasy a prinútil ju postaviť sa. Navonok konal veľmi sebaisto, no cez slzy si Nina všimla výraz jeho tváre, v ktorej sa zračil strach. Mal ju síce osvetlenú iba tlmeným svetlom vychádzajúcim z baterky nasmerovanej na vstup do akéhosi lesa, no ten výraz sa s ničím iným zameniť nedal. Bojí sa. Ten sráč sa bojí! Žeby to robil prvýkrát? Nina sa pokúšala svojho, teraz už viac trýzniteľa než väzniteľa, odhadnúť. Čo si zač? Si sadista? Alebo ma chceš proste zabiť? Serú ťa kurvy? Okradnúť ma nechceš, peniaze vo vrecku stále cítim. Čo po mne teda chceš? 
Na poslednú podvedomú otázku jej dal Miloš odpoveď prakticky ihneď. Postrčil ju a ukazovák ľavej ruky namieril na osvetlený vstup do lesa. Chce, aby som kráčala. 
Bola odhodlaná poslúchnuť, no najprv sa veľavravne zadívala na svoje nohy. Miloš nereagoval. Z toho usúdila, že jej ich rozviazať nehodlá a vydala sa pomalými tučniačími krokmi vpred. Za pár sekúnd obaja zmizli v spomínanom lese.
Často sa museli predierať krovím, čo bol pre človeka so zviazanými končatinami nadľudský výkon. Po 15 minútach už mala od ostrých konárov a vetvičiek nepekne dorezané všetky časti tela, ktoré nemala zakryté nejakým kusom oblečenia. Občas dokonca musela kráčať do kopca, čo bolo ešte namáhavejšie.
Po zhruba pol hodine sa cítila fyzicky natoľko vyčerpaná, že padla na kolená a začala plakať. Nie preto, že by bola na úplnom pokraji vyčerpania, iba si uvedomila, že práve toto možno Miloš chcel. Dostala sa do stavu, kedy už nedokázala vzdorovať. „Rob si so mnou, čo chceš! Mne už je aj tak všetko jedno!" prerušila krikom vlastné nariekanie. Hlavou jej behali desiatky myšlienok, no jedna prevládala nad všetkými ostatnými: „Mala som sa pokúsiť utiecť hneď na začiatku," vyslovila s neskrývaným žiaľom svoju myšlienku opäť nahlas, tentokrát nechtiac. Nahlas vyslovené to znelo ešte zúfalejšie, na čo sa znovu rozplakala.
Paradoxne, znamenalo pre ňu veľkú smolu, že mala pravdu. Na tento moment Miloš zjavne čakal. Po lese ju možno vodil bezcieľne, iba za účelom ju vyčerpať. Prečo by inak mala celou cestou zviazané nohy? To jej bohužiaľ došlo až vo chvíli, keď okolo krku zacítila tenký, no dostatočne pevný motúz. Miloš sa s tým nebabral a ihneď zatiahol z plnej sily. Aj keby chcela kričať, nevydala by zo seba ani hlások. Cítila, ako postupne stráca vedomie. Po zhruba minúte, ktorá jej prišla ako celá večnosť, bolo po všetkom. Teraz už necítila nič. A Nikdy už nič cítiť nebude. Prišlo vykúpenie.
Ako náhle si bol Miloš istý, že jeho obeť sa už nepohne, začal sa oddávať svojim fantáziám. Nine vyzliekol tričko a sebe stiahol nohavice s boxerkami až po členky. Začal nahlas vzdychať. Boli to prvé hlasné zvuky, ktoré od osudového stretnutia na D1-tke vydal. O pár desiatok sekúnd už na Ninino nehybné, dorezané telo začali dopadať prvé kvapôčky jeho semena. Zároveň víťazoslávne zreval a trvalo vyše pol minúty, než sa opäť dostal k sebe. Poobzeral sa naokolo, či ho nikto nevidel, pričom mal na tvári opäť ten previnilý výraz psíka, ktorý vie, že urobil čosi zlé. Keď sa navonok definitívne upokojil, utekal smerom k svojmu autu.
Ninu nechal ležať tak... ako bola... so všetkými potrebnými stopami pre neskorších vyšetrovateľov tohto nechutného prípadu - Milošovej tajnej túžby, Milošovho tajomstva.

 

Spisovateľov komentár k príspevku

Konečne moja prvotina. :) Budem vďačný za každú pripomienku, každý návrh na zlepšenie, proste za všetko, čo môžem v budúcnosti nejako využiť. Ďakujem. :)


Ohodnoť a okomentuj literárny príspevok

Hodnotiť a komentovať literárne príspevky môže len registrovaný užívateľ.


Komentáre k literárnemu príspevku

Usporiadať: Prejdi na stránku:
6 bodov
Nie zlé, ale ani nie tak dobré, aby som povedal, že je to treba prečítať. Najviac ma mrzí, že mi na konci malo byť bud Miloša, alebo Niny ľúto, ale nemal som ani voči jednej strane žiadne pocity. Plus ten úvod... myslím si, že sa tam vôbec nemal dávať, lebo to prekazilo všetko, čo nám poviedka mohla povedať, čím prekvapiť atd. Proste si to hned vyklopil a prekvapenie už nie je. Ale celkovo je to ok. Len som skutočne si myslel, že sa z takejto témy dá vytiahnuť viac, než sa v tejto poviedke našlo.  
Spisovateľ/AutorVladi Rusnák Pridané dňa6. augusta 2014 07:45:38
elam
"som človek, nič ľudské mi nie je cudzie" ...neviem kto to povedal, ale je to v podstate jedno... ty si tu "poviedku" "zabil" hned na úvod... vysvetlivky ??? ...text miestami pôsobí až parodicky, len som si nie istý či úmyselne...pokiaľ si chcel vyvolať nejakú emóciu, žiaľ...akurát tak počudovanie nad tým ako sa snažíš šokovať? ... nevravim ze by si mal hned pisat ako majstri...mcewan-betonova zahrada, nabokov-lolita, suskind-parfem, kafka-v trestaneckej kolonii, cave-a uzrela oslice andela, golding-boh much...etc.etc...ale pracovat je urcite na com :)  
Spisovateľ/Autorelam Pridané dňa26. apríla 2014 13:22:18
Veľmi pekne ti ďakujem za prečítanie. Konečne niekto, kto to seriózne zhodnotil a mne to môže len a len pomôcť. Bol to pokus o moju prvú poviedku v živote, a samozrejme, aj to vrámci toho vyzerá. :) Sem tam napíšem niečo nové a ak sa podľa viacerých nebudem posúvať dopredu, tak holt, písanie pre mňa proste nie je. ;)  
Spisovateľ/AutorJakub Dušek Pridané dňa27. apríla 2014 08:46:50
8 bodov - odporúčam
Zaujímavá téma  
Spisovateľ/AutorAsiJo Pridané dňa22. apríla 2014 18:58:53
Ďakujem za prečítanie.  
Spisovateľ/AutorJakub Dušek Pridané dňa23. apríla 2014 16:32:50
Usporiadať: Prejdi na stránku:
Info o príspevku Info o príspevku
Predchádzajúci príspevok Predchádzajúci príspevok
Nasledujúci príspevok Nasledujúci príspevok
Reklama
Hlasuj za príspevok Hlasuj za príspevok
  • asdf.sk
  • Bookmark and Share
Naj od autora Naj od autora
Štúrovčina
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8