Nepremožiteľná 27,28,29

Spisovateľ/ka: laravita | Vložené dňa: 29. júna 2015
http://citanie.madness.sk/view-49710.php

Ešteže na svete sú príjemné rána

Zobudila som sa na úžasnú vôňu hemendexu. Poslepiačky som sa dotackala do kuchynky a k neuvereniu, za varičom stál Luke! "Dobré ráno", povedala som mrzuto a dodala som "idem sa osprchovať" Bola som nahnevaná aj prekvapená zároveň. Po PRVÉ, myslela som si že ma prišla prekvapiť Mariana raňajkami do postele, ale potom mi došlo, že ona sa najpravdepodobnejšie mucká s tým svojím Jaydanom a na mňa ani nepomyslí.A po druhé, odkedy Luke varí?! Od zúrivosti som hodila uterák o stenu. Potom som sa vyzliekla a vliezla som so sprchy. Dala som si horkú sprchu a umyla som sa mojím obľúbeným cukríkovým sprchovým gélom. Milujem ranné sprchy. Je to pocit ktorý môžeš zažiť len raz do dňa. Osviežená ,len v uteráku som sa išla obliecť. Cestou som nazrela do kuchyne, tam to vyzeralo sľubne. V mojej izbe som na seba dala béžové rifľe s veľkým zeleným kvetom, biele tričko, zelenú šatku, béžový svetrík s 2 hnedými prúžkami a krikľavo zelené tenisky Converse. Tak ako povedal jeden veľmi múdry človek, krása spočíva v jednoduchosti. Potom som šla do kuchyne, lebo vôni, ktorá z nej išla sa nedalo odolať.
Lukov pohľad
Zobudil som sa skoro, tak som to využil pre pripravenie raňajok. Normálne by sme sa mali ísť najesť do jedálne, ale jedlo tam bolo na zahodenie. Potom sa objavila v kuchyni a sucho sa pozdravila. A oznámila že sa ide osprchovať. Keď sa asi o polhodinu vrátila, mal som všetko pripravené. Bola perfektne nahodená, ako vždy, a zdalo sa, že sa jej pozdáva vôňa raňajok."Netušila som že varíš,"povedala. "No vieš, je to celkom moje hobby, " priznal som sa. Potom sme sa najedli a veselo ma pochválila že to bolo úžasné, a že také nerobí ani jej mama. Potom sa zdvihla a odišla. Ani ju nenapadlo mi pomôcť s riadom. Ale mne to nevadí. Aspoň že ma pochválila . Aspoň.

Obrázok 1 - #1# 

Ach, ta láska

Zafira sa rozhodla využiť krásne ráno a poprechádzať sa po lodi. Bolo dosť chladno, ale nebolo jej zima . Šatka ju dosť zohrievala. Oprela sa o zábradlie a snažila si vybaviť to príjemné ráno. Mmmmm, a taký hemendex nerobí ani jej mama. Hoc to nerobí často, teraz si neodpustila pochvalu. Vietor jej previeval čerstvo umyté vlasy a ona si uvedomila že možno to s tým Lukom nebude až také zlé. Zamierila do spoločenskej, minúc zamilovaný párik v ktorom spoznala Marianu a Jaydena.  Zafira sa rozhodla vyrušiť ich z ich rojčenia, aj keď vyzerali taky zlatý spolu. Musí sa predsa dozvedieť pravdu.
"Tákže vy dvaja"... začala ale obidvaja sa vystrašene strhli. "Nieje tu niečo čo my chcete povedať?" "Vieš," bľabotala Mariana, "chcela som ti to povedať, ale zbehlo sa to tak rýchlo, že,.... noo veď vieš potom s tými no spoločnými kajutami aaa....Je to ešte veľmi čerstvé a.." "Budem hádať. Máte spoločnú kajutu," prerušila ju Zafira. "No áno," hlesla Mariana a nadýchla sa aby začala s ďalšou obranou, no Zafira ju zase prerušila:"Zo srdca ti to prajem dievča, a teším sa s tebou."
Marianin pohľad
Tak mi odľahlo keď mi Zafira úprimne gratulovala a priala štastie! Niežeby som si myslela že bude mať niečo proti tomu, ale Tarzan ju poznal dlhšie ako ja a vedel že je hrozne nevyspytateľná a môžeš o nej čakať vš. možné. Hneď sa ma spýtala ako to oslávime, ale zatiaľ to chcem držať v tajnosti, veď sme spolu len pár dní.
Tarzanov pohľad
Vedel som od samého začiatku , že Zafira proti nám nič nemá, tak nerozumiem prečo sa tak bála. Rozhodne som rád, že to vie. Ale to len svedčí o jej všímavosti, lebo doteraz si to nikto nevšimol.

Vírivka a guličkový bazén 

"Tak mi aspoň ukážte vašu kajutu, naša je fakt pecková," rapotala Zafira. "Je tam vlastná kuchynka a každý má vlastnú izbu,čož mi úplne vyhovuje a je tam niečo čo je úplne úžasné ale nemala som čas to vyskúšať;vírivka!" "Tak fajn, tu je naša kajuta," povedal Tarzan a vytiahol kľúče. Kajuta bola síce menšia, ale mala plazmu a repráky v kúpeľni. Bola namaľovaná na zeleno, Zatiaľ čo Zafirina a Lukova na béžovo. "Máte to tu pekné, a Mariana ukáž mi tvoju izbu." Mrianina izba bola biela a nemala ešte vybalené. "Veď tu budeme len 2 dni, tak načo sa vybaľovať , a ty Zafira máš toľko vecí od našeho posledného nákupu, že sa ti vôbec neoplatí vybaľovať.
Zafirin pohľad
Musím povedať, že sa mi páčila ich kajuta. Potom som mojich dvoch zaľúbencov pozvala na drink, a nechala ich spolu osamote. Šla som do mojej kajuty a ľahla si na posteľ. Zrazu som sa cítila tak, otupne a osamelo. Mariana mala Jaya, John Luka, atď., prosťe každý mal niekoho svojej duši blízkeho, len ja som bola sama. Aby som zahnala chmúrne myšlienky napchala som si slúchadká do uší a pustila som si Ramazzottiho. To ma vždy upokojí. Prezliekla som sa do mojich nových svetlo modrých plavok s bielym nápisom I LOVE SUMMER. Vzala som si pár časopisov čo ležali na konferečnom stolíku a otvorila som dvere do kúpeľne. Našla som si XXL uterák a vliezla som do vírivky. Voda bola horúca, ale mne to vôbec nevadilo. Trysky sa zapli a užívala som si vodnú masáž. Zatvorila som oči a prežívala som každý tón hudby ktorú tak milujem. Potom som otvorila noviny a čudovala som sa, ako že tu majú dnešné vydanie. Sluchádka som mala na plné pecky, nepočula som ako sa za mnou otvorili dvere. Zrazu ma niekto pošteklil a ja som sa otočila. Za mnou stál Luk len v plavkách po kolená. Mal sexy vypracované brucho a vlasy mal rozcuchané na všetky strany. Musela som si zakusnúť do pery. Ale hneď som sa ovládla.

Lukov pohľad

Videl som ako Zafira vošla do našej kajuty tak som išiel za ňou. Nikde nebola tak som pochopil že šla do výrivky. Prezliekol som sa do plaviek, a vošiel som za ňou. Nepočula ma , lebo mala slúchadlá na plné pecky. Tak som ju jemne pošteklil a ona sa hneď otočila . Usmial som sa na ňu a ona si len zakusla do pery a otočila sa. Čítala noviny, ale odložila ich. Vošiel som do vody a pozeral som sa na ňu. Vybrala si slúchadlá z uší a zaryto mlčala. "O čom premýšľaš," snažil som sa nadviazať konverzáciu."Tá vírivka výborne masíruje,"povedala ironicky. Zasmial som sa, ale bolo mi trochu trápne."Bola si na obede?"spýtal som sa skôr, ako mi došlo akú hlúpu otázku som povedal. "No vyzerá to tak že je 20:13, takže už bola aj večera."pozrela sa na hodinky a potom na mňa s úškľabkom. "A ty?" "No hej, sedel som s Johnom a Zoe." "Kto je Zoe ?"pýtala sa s záujmom. To je jedna pasažierka,ale robí len okružnú výletovú jazdu." "Aha. Ako vidno, na zoznamovanie máš bunky," poznamenala. Pomaly som si sadol ku nej a hral som sa jej s koncami vlasov. Mala zatvorené oči a ja som jej pozeral do tváre. Očami som jej behal po všetkých krivkách tváre. To bola teraz najnormálnejšia činnosť na svete. Asi po pol hodine však otvorila oči, vyšla z vírivky, zakrútila sa do uteráka a odišla .

Zafirin pohľad

Zistila som , že to bol Luke kto vyrušil moje pokojné myšlienky. Vošiel aj on do vírivky a snažil sa nadviazať stupídny rozhovor o obede. Potom zase o nieakej Zoe, čož ma len uistilo že sa všade kde príde, sa rýchlo obzerá. Potom som sa snažila rozmýšľať, tak som zatvorila oči a preberala som svoje súkromie . Ale dlho mi to nevydržalo, lebo som pocítila ako si prisadol ku mne a hral sa mi s vlasmi. Po chvíli, keď som už nevládala bojovať so túžbou otvoriť oči a pozrieť sa do JEHO dokonalých očí , som sa znormalizovala a dala si odchod. Bolo ešte málo hodín, tak som na seba natiahla bielu kombimézu a vyšla som von s kajuty. Nemala som najmenšiu chuť sa zaoberať nieakým Lukom. Bolo to len proste chvíľkové zlyhanie. Už som zas ok. Zastavila som sa a oprela som sa o zábradlie. Chladný morský vzduch ma ovieval a zapozerala som sa do mora . V diaľke svietil maják, a popri lodi plávali malé ľadové kryhy. Obloha bola tmavomodrá, nie čierna. Tak ako ma učil môj učiteľ výtvarnej výchovy , že nič nikdy nie je čierne, ale tmavomodré. Musíte to precítiť, dať tomu správnu emóciu, ale hlavne, nie čiernu!hovorieval. Zrazu ma niekto objal zozadu. Bola to Mariana , a čuduj sa svete, bez doprovodu Tarzana. "Objavila som niečo cool, bude sa ti to páčiť." No, keď to vraví ona , tak na tom pravdy niečo bude. Vzala ma za ruku a ťahala hlbšie do lode, kde som ešte nebola. Vtom sa pred nami objavil guličkový bazén so šmíkalkou , presne taký, v akom som sa ako decko hrávala. "To je proste wow, "povedala som keď ma Mariana zaviedla rovno ku tomu bazéniku. John a Tarzan nás tam už čakali. "Teraz, Ladies, to roztočíme!"skríkol John. Zhaslo sa svetlo, zapla sa disko guľa,hudba, a pri mne sa objavilo jedlo a pitie. Potom sme spolu začali vyvádzať ako opití. Šmýkali sme sa do tých guličiek, ohadzovali sa nimi, dokonca sa ich pokúšali aj rozrezať, ale vždy s neúspechom. Ale ako pribúdali hodiny na hodinkách, ubúdalo ľudí ,až sme v bazéniku ostali ostali len Mariana a ja. "Kokso , to bolo vážne cool," odgrgla som si. "No jo"súhlasila Miriam. "Len mi prosím ťa povedz, kde sa tu do šľaka vzal guličkový bazén?!"nechápala som. "No vieš, je to luxusná výletná  loď, je to tu zariadené aj pre deti."vysvetlila mi. Potom som jej pomohla vyliezť s toho bazénu, lebo stále padala a smiala sa, takže zase padala. Potom som ju horko-ťažko dostala do jej kajuty kde sa jej ujal Jay . Do svojej kajuty som sa dotrepala ako veľká voda asi o 01:01 a keď Luke spal, čož bolo viac než pravdepodobné,som ho určite zobudila.

Ohodnoť a okomentuj literárny príspevok

Hodnotiť a komentovať literárne príspevky môže len registrovaný užívateľ.


Komentáre k literárnemu príspevku

Usporiadať: Prejdi na stránku:
laravita
prepac trochu mi to uslo. boloa som mimo ale posnažim sa pridavat nove časti  
Spisovateľ/Autorlaravita Pridané dňa20. októbra 2015 08:20:48
Ahoj, nepomylila si si nahodou zaner??? Predtym si toto dielo davala do fantasy. :D  
Spisovateľ/AutorMageva Voan Pridané dňa30. júna 2015 16:26:06
Usporiadať: Prejdi na stránku:
Info o príspevku Info o príspevku
Predchádzajúci príspevok Predchádzajúci príspevok
Nasledujúci príspevok Nasledujúci príspevok
Reklama
Hlasuj za príspevok Hlasuj za príspevok
  • asdf.sk
  • Bookmark and Share
Naj od autora Naj od autora
Štúrovčina
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8