Každodenný denník mladého predkopulanta alebo posraný život

Spisovateľ/ka: Lukáš | Vložené dňa: 6. júna 2007
http://citanie.madness.sk/view-5844.php

Pondelok – 28. mája 2007

 

Jak ja neznášam svojho otca !!! Spravil to zasa!!!! Pol hodiny sa hrabe s tupým nechápavým výrazom v rozkroku aby sa ma následne spýtal, či chcem jesť!? Pretože som posraný debil tak mu ani nepoviem aby si umyl ruky. Aspoň sa tak vyhnem rozhovoru , že prečo?? Lebo si pol dňa obchytkával svojho vtáka!!!!! Tak preto. Nakoniec som to musel zjesť , ale z každej čiastočky tých vajíčok ( bože, prečo musel spraviť ešte vajíčka?) ma išlo napnúť. Matka v štýle hesla dobré s nami a zlé preč bola celý deň v robote( aspoň nejaký svetlý bod ).

V škole sa nestalo absolútne nič výnimočné. Ešte stále si prepadám, všetci ma stále neznášajú a mne je to fuk. Aspoňže zajtra ideme do Tatralandie (mohlo by to mať debilnejší názov? ).

 

Utorok – 29. mája 2007

 

Dneska som si uvedomil jednu vec. Môj život je iba kopa hnoja do ktorej sa pridávajú stále nové a nové sračky. Už nikdy, nikdy , nikdy nevkročím niekde, kde je zábava postavená na tom, že máš plavky. Nikdy! Zo začiatku to vyzeralo ešte nádejne. Teplá voda, plno ľudí ( 100km fronty na záchod a občerstvenie), nejaká telka natáčala zábavný program. Pretože sú všetci machri, museli ísť na tobogan. Ako ja preklínam všetky tobogany!!!! Do pekla s vami!!! Vybrali si ten najmenší a najjednoduchší ( ale aj tak to bol smrťák). Už keď som vyliezol, chytila ma závrat a nebyť prirodzene silnej povahy tak skolabujem. Všetci sa spúšťali nádherne rovno , ladne. Vyvolávali dojem, že je to najľahšia vec na svete. NIE JE !!!! Celú cestu dolu som sa krútil( asi mám rekord v otáčkach za minútu) a takto zblblý dopadol xichtom priamo do vody. Keď sa hlava asi po 10 sekundách spamätala a zrehabilitovala aj ostatné časti tela tak som vyliezol. Rád, že je to za mnou a bolo celkom jedno ako sa spolužiaci zabávajú. Pardon. Ako sa tie tupé vymleté opice, parchanti, degenerovaný sliz a sopeľ vytekajúci zo zadku spráchnivenej medúzy ( má medúza zadok? ) zabáva. Byť v hlúpej televíznej zábave určite stratím plavky. HA HA. Dovoľ mi sa zasmiať ako osud dokáže byť neoriginálny. Ja som plavky mal, iba akosi chýbala zadná časť. Nejako, neviem ako, sa plavky roztrhli na prdeli a mal som možnosť ju ukázať priamo televíznej kamere . Príšerný deň. Príšerný!!!! Aspoňže mám zajtra zraz s mojou láskou, krásnou ( ha, ha) Blankou.

 

Streda – 30. mája 2007

 

Nenávidí ma. Boh ma zaručene nenávidí. Alebo si ma najal ako šaška, čo ho má každý deň zabávať. Je to kompletne v hajzlu. Nechala ma. A prečo? Našla si nového , hormónmi páchnuceho kulturistu. Ja a mojich 54 kilo( ako mám mať chuť do jedla keď ma straší predstava otcovho rozkroku) sa cítia nevýslovne trápne . Zobrala ho na schôdzku. Stál som vedľa jeho mužnej hrude neschopný slova. Počúval , aká je to pravá láska. Jediné , na čo som sa zmohol bolo vynadať jej do šľapiek a.... Veľká chyba. Sprava priletela jedna presná priamo do nosu . Môj frňák ostatne nie je ťažké trafiť. Robia si srandu, že najprv do miestnosti vkročí môj nos a o tri hodiny za ním ja. Pohotovosť to istila. Mám ho zlomený . Takže mi fasádu okrem akné hyzdí tá prostosť, čo má dostať raťafák do normálneho tvaru a čo majú drzosť nazývať liečebná pomôcka. Asi v živote nevideli časopis o móde. Bodaj by sa zajtra nestalo nič strašné. Alebo stalo!!!!! Ale nie mne!!! Tej štetke - Blanke.

 

Štvrtok- 31. mája 2007

 

Tak sa to stalo. Síce nie Blanke, ale nám. Nie mne, opakujem, nie mne- nám! Vykradli nás. Teda musím povedať, že vidieť moju matku s tak neskutočne prihlúplym výrazom na tvári ako sa snaží pochopiť, čo sa stalo- na nezapletenie. A otecko? Ten sa zmohol iba na jemné škrabkanie tam dolu. Keby som cynik, poviem, že si stimuloval mozog!!! Moju izbu akoby zázrakom nevykradli. Asi uznali, že je všetko dosť staré na čajznutie. Síce mi moji pokrvní príbuzní zobrali malý televízor a spráchnivený gauč, počítač mi našťastie nezhabali. Dnešok je skvelý. Až na tento skurvený word, ktorý mi nechutne podčiarkuje všetky nespisovné výrazy. Mám tu červené more a strašne ma to sere . Pardon, irituje. Zajtra rodičia obidvaja odchádzajú do práce a celý deň ich neuvidím. Idú busom, takže tu nechajú auto. Žeby som sa skúsil previezť?

 

Piatok- 1. júna 2007

 

Staré koľaje. Prečo autá nemajú niekde na volante napísané, že keď štartuješ, máš prepnúť na neutrál! Prečo? Tá rachotina sebou vymrštila jak sfetovaná opica. Moja hlava teda tiež nezostala pozadu a hrkla sebou presne na volant . Keby som naň aspoň čelom narazil. Nie, to by som nebol ja!!! Ja musím naraziť zubami. Mám vybité štyri predné zuby a ešte som musel vyčistiť auto od krvi. Žiadny súcit, nič! Inak vyzerám teraz perfektne. Na nose tá blbosť a štyri zuby vonku. HMMM: ASI si dám inzerát do novín. Mladý , sympatický predkopulant so zlomeným nosom a pár vybitými zubami hľadá dievča na sex.

 

Sobota- 2.júna 2007

 

A úprimne sa nič príšerné nestalo. OK, ucpal som záchod a zabuchol sa tam, zostal po kolená v sračkách, ale v porovnaní s inými vecami ide o celkom milú príhodu, ktorú budem s radosťou rozprávať svojim deťom. Teda, až sa niektorá so mnou odhodlá vyspať. Videl som film štyridsať rokov panic a celkom ma desí. Človek by čakal, že po toľkých rokoch cvičenia s pravou rukou budem mať aspoň na nej nejaké svaly. Ale nie! Je taká(slabá) jak ľavá. Rodičia mi sucho oznámili, že na zajtra rezervovali miesto v kine( iba pre mňa). To znamená jediné. Musím vypadnúť, nech si môže užívať perverzný sex. Dostal som sa do depresie. Je nefér, že špecialistom na ramadán je v tejto rodine 16 ročný chalan a nie jeho 50ročný rodičia po 25 rokoch manželstva.

 

Nedeľa- 3. júna 2007

 

Mám asi mladosť v hajzlu. Možno je to posledný krát , čo sem zapisujem. Stalo sa niečo, za čo ma určite zavrú do polepšovne ( vlastne ma už asi do väzenia)., kde ma bude znásilňovať nejaký plešatý trestanec, ktorému hovoria Mama a bude mať nechutné žlté zuby alebo pohlavnú chorobu. Bol som v tom kine na nejakej hlúposti. Z prče ma napadlo, že si tam zapálim. No, nemohol som mať lepší plán. Zapaľovač mi spadol do škatule s popcornom, ktorá v okamihu vzplanula večným ohňom. Úplne v šoku som krabicu odhodil dopredu. V zavšivenom kine nikto nesedel, okrem starej pani o pár sedadiel vpredu. Veľmi horľavej starej pani. Trochu od toho chytla. Problémom bolo, že aj okolité sedačky. Zatiaľ, čo sa starena gúľaním po zemi snažila uhasiť, ja som sa pokúšal uhasiť kino. No, nešlo to! Tak mi mozog prikázal utiecť. Nohy akoby zázrakom počúvali na slovo. Babizňa už uhasená, mala podobné plány a tak sme utekali spolu. Do toho kina už nevkročím a strašne sa bojím, že na mňa prídu. Och aby som nezabudol, doma som zistil, že my úplne vyhorelo obočie. Žiadne tam nemám. To bude ďalšia bomba do toho môjho sex inzerátu. Posraný život.

Spisovateľov komentár k príspevku

C.D. Payne je skratka isnpirativny a skvely :) ....mimochodom dodatocne venovane Borisovi ( nie Lilovovi) :)Ohodnoť a okomentuj literárny príspevok

Hodnotiť a komentovať literárne príspevky môže len registrovaný užívateľ.


Komentáre k literárnemu príspevku

Usporiadať: Prejdi na stránku:

Na začiatok Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka Na koniec
6 bodov
vraj 6 bodov je priemerne dobry..nwm co to znamena,no pre mna..uvod velmi dobry,zaujal aj pobavil. pri detailnejsich popisoch uz na mna prilis neuveritelne posobiaci gyc valiaci sa na mna beztak odvsadial. zivot nieje fer ale nie koli padnutym plavkam pred telkou. ale bez tychto srandiciek sa mi velmi paci tvoj styl,pia a sobota s uvodom u mna top  
Spisovateľ/Autorunicate.corn Pridané dňa12. apríla 2017 02:45:51
10 bodov - odporúčam
Fú tak som sa už dlho nepobavila.  
Spisovateľ/AutorCukricek Pridané dňa12. októbra 2015 16:47:22
Majuša
7 bodov
zaujímave čítanie ..pobavilo  
Spisovateľ/AutorMajuša Pridané dňa13. júla 2014 16:27:28
Ignác Razei
VYKONŠTRUOVANÉ ABSOLÚTNE nepravdepodobné tak strašne až mi skáču lymfocyty. Štýl pekný, vulgarizmy sa hodili, ale ten dej to akože fakt sorry, to sa nedalo.  
Spisovateľ/AutorIgnác Razei Pridané dňa8. júla 2013 07:57:28
WEWUšKA
4 body
Noooo nic moc to není  
Spisovateľ/AutorWEWUšKA Pridané dňa18. novembra 2012 14:05:37
9 bodov
je to veľmi dobre napísané, len mám pocit, že to až príliš kopíruje C.D.Payna  
Spisovateľ/AutorJanko Jarný Pridané dňa17. novembra 2011 15:47:38
9 bodov
Jéj :) fakt super! Len tak ďalej!  
Spisovateľ/AutorRedOne Pridané dňa30. septembra 2011 15:41:52
8 bodov
ou šit! trochu neotesané, ale je v tom dobrý drajv... P.S. netreba silou-mocou vymyslat "zabavne" prihody (malo uveritelne), srandy sa najde dost aj vo vsednych veciach... len ju treba vytiahnut na povrch...  
Spisovateľ/AutorAndercott Pridané dňa18. júna 2011 04:43:44
je to super...  
Spisovateľ/AutorAlexa 22 Pridané dňa10. júna 2011 14:01:47
odporúčam
Tak toto už áno ! Je to skvelé ! :)  
Spisovateľ/AutorRedOne Pridané dňa6. marca 2011 13:08:36
paula.l
odporúčam
..takto sa píše :)  
Spisovateľ/Autorpaula.l Pridané dňa23. júna 2010 11:32:23
9 bodov - odporúčam
good  
Spisovateľ/AutorFerdinand Bisoplartes Pridané dňa23. júna 2010 10:43:50
Atharaxis
10 bodov - odporúčam
Great! :)  
Spisovateľ/AutorAtharaxis Pridané dňa15. mája 2010 23:02:11
adept na stopársky road trip
nedávno som prečítal paynovo mládí v hajzlu, žeby inšpirácia?  
Spisovateľ/Autoradept na stopársky road trip Pridané dňa30. marca 2010 11:25:14
10 bodov - odporúčam
toto ááááno...  
Spisovateľ/AutorImpresia Pridané dňa27. marca 2010 17:10:28
Lukáš
Dakujem za komentare , ktre prisliv obdobi, kedy sa tu prilis nevyskytujem :)  
Spisovateľ/AutorLukáš Pridané dňa17. novembra 2009 16:57:21
10 bodov - odporúčam
I love it!:D Možno, keby je to kniha, tak by ma tá depresia raz dorazila, ale to všetko záleží na tom, ako by to bolo nypísané, čiže to len tak špekulujem  
Spisovateľ/Autor(LSHD) Pridané dňa4. novembra 2009 21:27:36
8 bodov
Davam 8. Je to asi prvy prispevok na ktorom som sa pousmial (skrabkanie tam dole), ale radsej trosku menej chabej sebalutosti a viac drsnej nasratosti!  
Spisovateľ/AutorJoseph Hemingway Pridané dňa4. novembra 2009 21:07:45
5 bodov
Čítal som aj lepšie ...ale nie je to až také hrozné...priemer,,bo mislím že máš aj na 6,7bodov ale musíš pracovat:)  
Spisovateľ/AutorArnoldek Pridané dňa2. novembra 2009 19:27:37
Ev0oD
6 bodov
Mne sa to páčilo, pripomína mi to niektoré moje zážitky, alebo aj Alfonza Vrtinôžku.  
Spisovateľ/AutorEv0oD Pridané dňa17. augusta 2009 11:57:40
10 bodov
teraz vazne neviem,ci to iba pises,alebo mas sakra taky posrany zivot..no paci sa mi  
Spisovateľ/AutorEsme Pridané dňa25. júna 2009 18:33:38
Sindbad
4 body
pripadá mi to ako napodobňovanie Salingera len s takým *slovenskejším* nádychom :-D neviem... mňa také nejak netankuje... príde mi to príliš všedné.. i keď možno zas nie každý vie napísať niečo čo znie natoľko všedne.. neviem  
Spisovateľ/AutorSindbad Pridané dňa24. júna 2009 23:57:40
mnoo peknucke milucke zlatucke uzasne haluz :))  
Spisovateľ/AutorAlyssa Pridané dňa24. mája 2009 13:56:45
6 bodov
zasmiala som sa, pokial som si myslela, ze je to ozaj dennik a story skutocna, co som ti uverila akurat s tym otcom, potom sa to tvarilo velmi vykonstruovane a uz to nebolo to prave orechove. V tomto pripade menej je viac. Vulgarizmy mi nevadili, lebo isli od srdca a zjavne su ti vlastne a v tvojom style su vierohodne. Len ten pribeh nebol skutocny. Odporucam ti sa drzat viac reality a realnosti. Ono samotne vtipne popisovanie veci a pocitov mi v tvojom denniku urobilo najvacsiu radost, autenticita zufalstva puberty, ktoru si prezil kazdy je to, na co si dostal aj mna. U mna si dobry!  
Spisovateľ/AutorJana Xaver Jana Pridané dňa26. apríla 2009 21:11:38
6 bodov
To je milé! Konečne raz vidím príbeh človeka, ktorý sa má horšie ako ja!  
Spisovateľ/AutorDora Tonksová Gauntová Pridané dňa15. februára 2009 19:44:47
Lukáš
:D Som rad....asi :D  
Spisovateľ/AutorLukáš Pridané dňa23. februára 2009 11:23:39
mirizmá
odporúčam
Páčilo sa veľmi...veľký kopec smiechu...  
Spisovateľ/Autormirizmá Pridané dňa30. januára 2009 23:40:11
Lukáš
:D mas pravdu :)  
Spisovateľ/AutorLukáš Pridané dňa2. februára 2009 12:38:34
4 body
Heh, občas vtipné, viac vulgárne. Neviem čo kto vidí na vulgárnosti-Ja jej mám osobne už dosť od detstva a už mi to ani nepríde smiešne. Pozerať sa na svet z tej horšej strany ma tiež nebaví. Ale inak to nebolo hrozné...  
Spisovateľ/AutorInnominatus Pridané dňa10. decembra 2008 15:56:48
Presne, zdalo sa mi to podobne a az ked som si precital komentar zistil som ze sa to dost ponasa na Paynovo dielo ale inak fajn mne sa to pačilo...  
Spisovateľ/AutorDra!n Pridané dňa9. novembra 2008 15:24:48
Usporiadať: Prejdi na stránku:

Na začiatok Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka Na koniec
Info o príspevku Info o príspevku
Predchádzajúci príspevok Predchádzajúci príspevok
Nasledujúci príspevok Nasledujúci príspevok
Reklama
Hlasuj za príspevok Hlasuj za príspevok
  • asdf.sk
  • Bookmark and Share
Naj od autora Naj od autora
Štúrovčina
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8