Spolu s tou druhou

Spisovateľ/ka: Mata | Vložené dňa: 21. decembra 2007
http://citanie.madness.sk/view-9386.php
       Kristína otvorila modré dvere s akýmsi arabským nápisom, pod ktorým svietilo malé čierne „swimming pool" a vyšla zo šatne. Zacítila vôňu chlóru a studené dlaždice pod bosými nohami, na bielom strope sa mihotal odraz vody. Bolo počuť len tiché žblnkanie.

Tak to občas v plavárni býva.

Pozrela do nie veľmi veľkého bazéna a uvidela chlapčenskú postavu, ako obratne pláva kraul. Z vody sa vynáral a hneď na to vnáral tmavý, vypracovaný chrbát. Prekvapene nadvihla obočie.

Potom sa zahľadela dole na seba - belasé dvojdielne plavky, biela pokožka, nenalakované nechty na nohách.

Hotelový uterák si položila na lavičku a sadla si na kraj bazéna.

Pomaly si namočila bledé, chudé nohy do vody. Naskočila jej husia koža.

Chlapec práve dokončil dĺžku, vynoril sa, dal si dole plavecké okuliare. Poobzeral sa okolo a keď uvidel Kristínu, premeral si ju zvedavým pohľadom. Usmial sa. Ona sa tvárila, že si ho nevšíma, no tiež neovládla jemný úškrn.

Chlapec urobil ešte pár dĺžok a zrazu sa vynoril pri jej nohách. Rýchlym pohybom sa vytiahol z vody a sadol si vedľa nej. Obdivne pozrela na jeho vypracované telo.

Sedeli mlčky, s jemnými úsmevmi. On mal čierne kučeravé vlasy, hrubé obočie, tmavšiu pleť a dlhý nos medzi očami. Ona, bledá blondínka s nie veľmi hustými vlasmi a úzkymi perami.

„Who are you?" opýtala sa ho nesmelo. Chlapec sa namiesto odpovede len široko usmial a žmurkol na ňu.  

Kristína zmätene sklopila oči a nervózne hojdala nohami vo vode, chlapec sa hral s plaveckými okuliarmi a popri tom všetkom na seba nenápadne poškuľovali.

A potom sa on, celkom jemne, dotkol svojou nohou nohy dievčaťa. Bol to dotyk akoby omylom.

Kristína naňho rýchlo pozrela a zamrvila sa.

Opäť zmĺkli a každý hľadel kamsi do opačného rohu, obaja sa nepatrne usmievali.

Zrazu sa dievča naklonilo dopredu a jej plece sa šuchlo o jeho.

Opäť sa im na zlomok sekundy stretli oči, ona sa trošku zachichotala. Chlapec pozrel na zatvorené vchodové dvere oproti.

Potom z ničoho nič zodvihol ruku a pohladkal Kristínu po chrbte. Na chvíľu zaváhal a stiahol sa späť, no ona sa usmiala a prisunula sa k nemu bližšie, takže sa už dotýkali nohami aj bokmi.

Prešiel tmavou rukou po hladkom bledom stehne, naskočila jej husia koža. Pozrela na zatvorené vchodové dvere.

Zrazu sa chlapec rýchlym pohybom hodil do bazéna a stiahol aj ju.

Zvýskla.

Keď sa vynorila a pozrela okolo seba, na chvíľu sa jej zazdalo, že na kraji bazéna ktosi sedí presne tam, kde pred chvíľou sedela ona.

Rýchlo si utrela mokré oči, zažmurkala, no v tej chvíli jej výhľad zastrelo chlapcovo telo, ktoré priplávalo pred ňu a objalo ju svalnatými rukami.

Bez zaváhania sa k nemu pritisla. Obopla ho rukami okolo krku a čo najvášnivejšie pobozkala.

Chlapec sa prekvapene usmial a okrem toho, že sa na ňu okamžite prisal perami, jej šikovne rozopol horný diel podprsenky.

Kristína sa zachichotala, ruku položila na jeho tmavé brucho. Cítila svaly a pár chĺpkov.

Netrvalo dlho a mihotavé odrazy na strope sa roztancovali.

 

Nahý chlapec ležal na dlážke a nohy si máčal v bazéne. Spokojne hľadel na svoje telo, potom sa obrátil na dievča a s úsmevom jej ukázal zodvihnutý palec.

Kristína, stojaca pár metrov ďalej,  horlivo prikývla a v mysli sa jej vynorili komicko-groteskné scény spred pol hodiny, na ktoré by najradšej rýchlo zabudla.

„And what is you name?" opýtala sa ho so sileným úsmevom.

On sa tiež usmial, pokrčil ramenami a zamrmlal čosi po arabsky.

„Aha," zhodnotila.

Práve si obliekla spodný diel plaviek, keď zrazu šokovane znehybnela. S otvorenými ústami a nadvihnutým obočím civela na osobu, sediacu vedľa chlapca.

Zatvorila oči. Otvorila ich. Osoba tam ešte stále sedela, skoro sa dotýkala jeho tela a pozerala na ňu ľahostajným pohľadom.

„To čo..." slová sa jej stratili z úst.

Kristína totiž hľadela na svoju presnú kópiu, rovnakú do najmenšieho detailu. Bola to ona sama, tá istá tvár, vlasy, prsia, chudé nohy, všetko, čo vídava každý deň v zrkadle. Jediný rozdiel bol v tom, že tá druhá nemala na sebe jediný kus oblečenia. Zjavne jej to však neprekážalo, sebavedomým pohľadom sa obzerala okolo. Zastavila sa na chlapcovi, ktorý si práve obhrýzal nechty.

„Ty chudáčik," poznamenala. Potom sa obrátila na dievča: „A tamto malo byť čo? Sex?!" rozosmiala sa.

Chlapec si všimol Kristínin uprený pohľad niekam vedľa neho a prekvapene sa otočil. Chvíľu hľadel priamo na tú druhú, potom sa pozrel viac doľava, doprava a nechápavo sa obrátil späť. Začal si obhrýzať nechty a spievať akúsi pesničku.

Kristína neveriacky pokrútila hlavou a vzdychla si. Otočila sa k tej druhej chrbtom, rozhodnutá ignorovať ju a dúfajúc, že čím najskôr odíde. Vtom však začula jej smiech, hlasný a prenikavý, až človeka zamrazilo.

„Ty si neuveriteľná! Čo sa tváriš?"

Zmätená Kristína s červenou tvárou si pokúšala roztrasenými rukami zapnúť vrchný diel plaviek.

 „Zbabelec."

Potom sa začala nervózne tváriť, že niečo hľadá, chlapec ju pozoroval s nadvihnutým obočím. Keď na sebe zacítila jeho pohľad, rýchlo zdrapila z lavičky  uterák, otočila sa na naňho a víťazoslávne ním zatriasla. On sa usmial a rukou ukázal, že má prísť k nemu.

Pomaly, opatrne si sadla vedľa neho na tú stranu, ktorá nebola obsadená. Objal ju okolo pliec a ona sa zamračene zahľadela do bazéna, na jeho rovnú, modrú hladinu. Potom sa naklonila nad vodu a pozrela na svoj rozmazaný odraz. Zrazu sa vedľa neho vynoril ešte jeden, rovnako rozmazaný.

„Vidíš? Aké sme krásne."

Kristína sa bleskovo vzpriamila a vyplašene pozerala na tú druhú, ktorá práve pichla prstom do vody a urobila v nej kruhy. Pokrčila plecami. „A o čom to vlastne celé je? Vôbec to neviem. Som pri tom hrozná. Nudná. Smiešna!"

Potom sa nahla k chlapcovi tak blízko, že jej pery sa takmer dotýkali jeho ucha.

„Všimol si si to"

On len zodvihol ruku a inštinktívne sa poškrabal tam, kde zacítil jej teplý dych.

Kristína ho poklopkala po pleci a so smutným výrazom v tvári ukázala najprv na seba a potom na dvere šatne.

Chlapec ju pobozkal na krk, čosi zamrmlal a s úsmevom pokrútil hlavou. Potom jej začal rozopínať horný diel plaviek.

Ona len mlčky hľadela na tú druhú, ktorá sedela schúlená, rukami si objímala kolená. Vyzerám aj ja takto nešťastne? - pomyslela si.

Otočila sa na chlapca, odsunula mu ruku zo svojich plaviek. Pokrútila hlavou a ukázala na dvere. Chlapec si ju privinul k sebe ešte tesnejšie.

„Nebudem to už robiť ani za nič," prerušil ju zrazu druhý dievčenský hlas. „Cítim sa pri tom hrozne  osamelá."

Kristíne sa zrazu nahrnuli slzy do očí. Odvrátila tvár, aby si chlapec nič nevšimol a zacítila, ako ju začína bozkávať na krk.

„Prosím ťa, nechaj ma."

Kristína mlčala. Jej tvár sa pri každom jeho dotyku stále viac mračila a napĺňala väčším a väčším odporom,.

Nakoniec to nevydržala, odstrčila ho od seba a jediné, čo jej v tej chvíli napadlo, bolo skočiť do bazéna.

Voda ju prijala do svojho studeného prostredia a objala ako matka. Kristína plávala čo najďalej, keď jej však už išlo roztrhnúť pľúca, prudko sa vynorila a zalapala po dychu.

Otočila sa a uvidela chlapca, ako nechápavo sedí na kraji bazéna a hľadí na ňu. Tá druhá vedľa neho ju tiež ticho pozorovalo.

Priplávala až k rebríku na druhej strane a pomaly vyliezla von, voda jej stekala po tele. Kráčala najbližšej lavičke, sadla a pozrela na chlapca - bol od nej ešte stále dosť ďaleko.

Zakričal na ňu niečo v jeho rodnej reči a ukázal, nech príde späť.

Kristínine oči sa v tom okamihu stretli s očami tej druhej. Rýchlo ich sklopila na bledé mokré dlaždice a váhavo vstala. Prešla okolo dverí s malým a anglickým prekladom „Women - Dressing-room" a sadla si vedľa chlapca.

Kristínina kópia sa v tom momente postavila a povýšenecky na ňu pozrela. Zasmiala sa.

„No čo je?!" podráždene vyhŕkla Kristína, priložila si ruku k ústam a preľaknuto sa otočila na chlapca.

Ten sa len zasmial a prisal sa jej perami na krk.

Kristína mu v tom vôbec nebránila. Sledovala, ako sa tá druhá zodvihla, pomaly prešla k dverám šatne, otočila sa na ňu a úškrnom jej ukázala vztýčený palec. Stála tam, nahá so svojím telom, s tými tak dobre známymi prsiami, nohami, zadkom.

Potom sa dvere zabuchli a zostalo ticho, ktoré prerušoval len mľaskot chlapca, ktorý cucal Kristíne ucho. Ona mlčky pozerala do zeme.

Občas to tak v plavárni býva.

Ohodnoť a okomentuj literárny príspevok

Hodnotiť a komentovať literárne príspevky môže len registrovaný užívateľ.


Komentáre k literárnemu príspevku

Usporiadať: Prejdi na stránku:
dandan
...co ste sa tu vsetci spoviedkovali??? .../stalker sa musi vyzivat...len aby sa mu to oplatilo...:)/ huaaaa... prepac... precitam mozno neskor :)  
Spisovateľ/Autordandan Pridané dňa22. decembra 2007 14:11:16
hej, aj ja som sa zaplietol, ale docital. kym sa neobjavila ta druha, tak to bolo dost o nicom, ptm sa to zlepsilo, viac zdramatizovalo... len ten zaver mi akosi znova usiel...  
Spisovateľ/Autorstalker Pridané dňa22. decembra 2007 11:30:54
Lukáš
No, ja som sa trosku zamotaval v pribehu :D No a to je chyba :) A ani ma prilis ten koniec nezaujimal. Aj ked teda som cakal zo zaciatku taku pikantnu poviedku bez nejakeho presahu, paci sa mi, ze si z toho spravila nieco viac. Take psycho :) Hej to su plusove body :) ALe ta sterilnost a zamotanie zasa minusove. Pre mna fajn :) Urcite sa tesim na ine :)  
Spisovateľ/AutorLukáš Pridané dňa21. decembra 2007 19:15:12
7 bodov
no najprv som si povedal ďalšia naivka, ale neskôr s toho vznikla celkom zaujímavá schýza takže nie až tak celkom zlé .dokonca sa mi to aj začalo páčiť len ten koniec mohol byť prepracovanejší .... :)  
Spisovateľ/Autor_ Pridané dňa21. decembra 2007 16:49:04
tak ja neviem. pre mna to bolo dost neprehladne. stale sa striedali fazy ked som si myslel, ze uz tomu rozumiem a potom zas nie. a ani teraz si nie som isty. ale pride mi to ako detske fantazie o sexe. take zakazane predstavy :) napisane nie zle, ale zas ani tlieskat nemozem. take normalne.  
Spisovateľ/Autorbimbo693 Pridané dňa21. decembra 2007 16:05:33
Usporiadať: Prejdi na stránku:
Info o príspevku Info o príspevku
Predchádzajúci príspevok Predchádzajúci príspevok
Nasledujúci príspevok Nasledujúci príspevok
Reklama
Hlasuj za príspevok Hlasuj za príspevok
  • asdf.sk
  • Bookmark and Share
Naj od autora Naj od autora
Štúrovčina
Kuchárka | Skratky | Zábava | Diplomová práca | Psychológia | Manageria | Antikvariát Sova | Tools | Stolár | Kotly | Orava | Kovovýroba | Monitoring | K6 | Bytové doplnky | Logo | Max hra | Spravodajstvo Mráčik | RSS katalóg | Twitter katalóg | Instagram na SK i CZ | Online finančná kalkulačka | Palivové drevo | Nákupné Centrum | Športové Centrum | Krása a zdravie | Bankomaty na Slovensku | Bankomaty v České republice | Tvoj Lekár | Ponuky práce v zdravotníctve | Zdravotná poradňa | Tvůj lékař | Vyber školu | Kto hýbe Slovenskom | Kdo hýbe Českem | Tvoj Notár | Tvůj notář | Sudoku for Kids | Road for Kids | Pair for Kids | Hanoi for Kids | 15 for Kids | Grid for Kids | Colours for Kids | Pexeso | Logic | Einstein | Snake | 3 Wheels | Find 8